Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cux

PASZTETY I PRAWIKI - JAK SPĘDZACIE WALENTYNKI????

Polecane posty

Gość tak samo jak ty
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie,odpowiedziałaś już sobie na to pytanie?To podziel się tą refleksją z nami. Dzieci w szkole też tak obrażasz (pseudo)nauczycielko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy... spędzacie miło czas z ukochaną osobą podczas wyśmienitej kolacji w restauracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem pasztetem płci męskiej
Spędzam tak samo jak i inne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem... czasem jak mi jakiś gówniarz zajdzie za skórę to go zrównuje z błotem, choć w bardziej dyplomatyczny sposób, niż robię to z kafeterianami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cux znaczy... spędzacie miło czas z ukochaną osobą podczas wyśmienitej kolacji w restauracji? a Ty biedaku tylko raz w roku masz takie "wielkie wyjscie ":P? szkoda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem, ze w szkole
tez oceniasz dzieci po wygladzie? odstajace uszy, piegowaty, za niski - dostaje jedynki, tak? w zyciu bym nie chciala by moje dziecko uczyla taka nauczycielka z powolania jak Ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po kolacji oczywiście kąpiel, bzykanko i chodzenie do wieczora w szlafroku, klapkach kubota, seksownych bombardziochach koronkowych po domu z lampką wina o najlepszym roczniku 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie dośpiewujecie imbecyle. to, ze wybieram sie na walentynki do restauracji nie znaczy, ze chodze tam tylko raz w roku a to, ze czasem zrównam z błotem gówniarza nie znaczy ze oceniam kogos po wyglądzie, ale raczej gnoje takich półgłówków jak ty hahahaha, którzy nic sobą nie reprezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu,że nikt Cie tu genetyczny zjebie nie lubi i możesz już iść paszteciorze :classic_cool:🖐️ Myślisz,że jak opiszesz swoją marną osobę w stopce to jesteś fajna?Słuchaj,nie wiem kto Cie tak wychujał ale jesteś w błędzie marna nauczycielko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka_w_szpileczkach90 stul piczke lepiej jesteś nikim i gdziekolwiek nie zadzwonisz i tak nikt nawet nie bedzie chcial z tobą rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sołsad! za to ty jestes strasznie uwielbiana. lepiej idz do domu leczyc kłykciny konczyste i nie wkurzaj sie tak bo ci żyłka w dupie pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw. i nie myśl,że możesz se lecieć w chooja i pisać tutaj takie rzeczy na temat dzieci bo uwierz mi ani Ty anonimowa ani nie za mądra więc już nie skacz,bo poosadę naprawdę łatwo stracić. Chyba,że owa posada to wynik Twojej wyimaginowanej wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Cie moja żyłka obchodzi?Pęknie to pęknie,zabłysnij lepszym tekstem bo ten jest starszy od węgla.:classic_cool: Jesteś taka błyskotliwa,że chooj strzelił. I nie myśl,że nikt nie może z tym co napisałaś nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enfant,no ja się nie dziwię...skoro tak sie objawia ''powołanie'' to ja pierdole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sołsad zgadzam się...nikt z nas nie jest tu anonimowy :P mądre słowa. cux Pani magister i nie wie , ze moze posadke stracic przez takie pisanko na kafe o dzieciach? :classic_cool: ...nie bujaj w oblokach zejdz na ziemie ,mop w dlon i jutro do szkoly pucowac sale gimnastyczną:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie ona chce sobie poprawić humor. W szkole nią poniewierają mają głęboko gdzieś. Przychodzi na kafe i miesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje,
ze nie uczysz polskiego? a najlepiej zebys nie uczyla niczego, bo poziom jaki reprezentujesz jest ponizej wszelkiej normy, pani nauczycielko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie
gimnazjalistce miesz sie nauczanie z uczeniem sie moze ma ferie i sie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,że w szkole jej na łeb włażą,gdzieś musi odreagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×