Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Ja wiem, że PCO to nie wyrok. Lekarz mi to uświadomił, ale dopiero ten 2. 1 mnie nastraszył, że nie będę nigdy mamą. Teraz Biorę CLO i w zasadzie zobaczymy, czy się uda w tym miesiącu. Jak nie, to M powtórzy badanie, czy się coś poprawiło. Bierze Androvit i Pentohexal (jakoś tak się to pisze ;)) już 3 i pół miesiąca. Po tym czasie wg naszego ginekologa-androloga powinna nastąpić poprawa jakości nasienia. Jeżeli wyniki wyjdą dobrze lekarz będzie kierował na dalsze badania, jak to powiedział bardziej inwazyjne. Na początek, czy nie mam przeciwciał w śluzie przeciwko plemnikom, i drożność jajowodów. Miejmy nadzieję, że jednak się udało. Pęcherzyk miał pęknąć w piątek lub sobotę. Przytulaliśmy się w piątek rano i w sobotę wieczorem. Teraz czekam do 22 by zrobić test. Ciągną mi się minuty jak nie wiem... :) Ja powiedziałam 2 lata temu, że wychodzę za mąż, to wszyscy się oburzyli, bo co ze studiami itd, jak zajdę w ciąże, na nic były moje zapewnienia, że od założenia obrączki na palec nie zachodzi się w ciąże... A teraz jakby się wściekli. W kółko kiedy będzie dzidzia. Już cześć osób wie, że się leczymy. Ale, grono tych nie mających pojęcia jest jednak większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to wiedzieć co robić by się podleczyć :) dobrze, że masz dobrego lekarza, na pewno wam pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin w tym miesiącu jestem bardziej pewna sukcesu naszego leczenia niż kiedykolwiek wcześniej :) Czuje, że leczenie ma coraz lepsze skutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) najważniejsze to być dobrej myśli :) też bym chciała, żeby wydarzyło się już coś i bym miała większe nadzieje, że się kiedyś uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem. Od kiedy odstawiłam tabletki anty nic nie działa tak jak trzeba... lekarz mówi, że nie ma owulacji i mam brać clo od następnego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A długo brałaś tabletki anty? Ja niecałe 2 lata i na początku gin podejrzewał, że brak owu jest spowodowany właśnie nimi. Ale ostatnio powiedział, że to nie to, że u mnie co innego jest powodem. U mnie CLO działa. Ma paskudne skutki uboczne, ale działa. Więc na pewno i u Ciebie będzie działał :) A Twój M, jest zdrowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uderzenia gorąca, zaburzenia widzenia, wypadanie włosów, suchość pochwy, rozdrażnienie, za duży apetyt skutkujący wzrostem wagi, zmęczenie. Oprócz tego latam cały czas siusiu i mam wzmożone potrzeby na przytulanie (co mi akurat nie przeszkadza, ale w połączeniu z rozdrażnieniem to mieszanka wybuchowa :)) Wiem, że to od CLO, bo konsultowałam to z moim ginem, ale co tam. Choćby łysa, ale będę mamą. Rzadko kobiety odczuwają jakiekolwiek skutki brania CLO, ale ja mam ich całą gamę. Nie wiem od czego to zależy...:) Za to po LUTEINIE nie mam żadnych tego typu nieprzyjemnych odczuć (oprócz tego, że w czasie jej brania mam nadmiar śluzu i cały czas mi nieprzyjemnie mokro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dawno nie pisałam ale czytam Was regularnie. To mój 8 dzień. Narazie odpuściłam sobie stymulacje. Mierze temp. i będę robić testy. Niestety dopadło mnie jakieś zapalenie. Strasznie mnie swędzi i mam biały grudkowaty śluz. Zakupiłam provag i albothyl. Mam nadzieje że to nic nie zaszkodzi owulacji i normalnie wystąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, to mój 9 dzień. To zapalenie pokrzyżowało mi plany. Ale myślę że zdążę się wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zdrowy. Jeszcze się nie badał. Proponował, że to zrobi, ale na razie mam pewność, że to moja wina... jak clo zadziała i dalej nic to jego sprawdzimy. Strasznie podle się czuję w tym miesiącu. Ciągle jakieś problemy. Mam ochotę usiąść i płakać do końca świata :( oby się jakoś poukładało to wszystko bo już mi sił brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, właśnie wróciliśmy od rodziców, nie wytrzymałam i przed chwilką zrobiłam test...no i mam jedna krecha grybaśka, a druga blada, ale jest...przyjęliśmy to ze spokojem bo to niec pewnego,ale jutro biegne z rana po 3 testy ;) i będę w pracy próbować...albo na bete pobiegne dziś mam 37dc i nadal nie ma okresu..więc z tabelki z miejsca następnej miesiączki muszę przerzucić się do oczekujących, bo to krwawienie było fałszywka jakąś i ciagle tylko brązowawy śluz tylko o tyle jest problem ze mnie ciągle ciągnie podbrzusze jak na okres AKTUALIZUJE NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Katii82...............1............29...........10.06.11. .........Pomorskie/Trójmiasto Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój ajlin.................5.............23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2............22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13............29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec.........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5.............27..........30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8.............23............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5............22............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg.........7.............28............3.07.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............5............34........... 6.07.11............ ..O-E klara1984..........10.............27...........6.07.11.. . ........lubelskie BlackRosssa..........8...........27............07.07.11.. . .......Rzeszów Xenia33.............6............33............ 9.07.11..........Wrocław Tygrysek333.......4............26............10.07.11.... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6.............26...........11.07.11.. .........Antwerpen NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk cocacolagirl.......16............26............7.06.11 ...........Łódź ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........04.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???.......... .4.........gdańsk Ira1.................. 27........25.01.12..........???. .........6.........UK kozza...............27..............???............??? ..........3.........okolice Łodzi moniaa_aa.........23..............???............???..... ......1.........wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Ja tak na chwilkę wpadłam bo chciałam się Was zapytać czy słyszałyście o takiej chorobie jak endometrioza ?? Ja o niej czytałam w necie i powiem Wam że w sumie to się przestraszyłam bo kilka objawów mam. Żaden lekarz nie zapytał o takie rzeczy i nie zaproponował badań w tym kierunku a ta choroba bardzo przeszkadza w zajściu w ciążę. Już sama nie wiem chyba się wybiorę do gina i zapytam o tą chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek był niedawno taki temat w rozmowach w toku i to jest straszne, że ginekolodzy nigdy nie biora jej pod uwage, zwykle jak objawy sie nasila i pacjentki same ida z pytaniem do lekarza czy to nie to ale Ty sobie juz nie wkrecaj bo zwykle jak sie slyszy albo czyta o czyms moznaa sobie to wmowic Tygrysku nie gratuluj bo to jeszcze nic nie wiadomo..ale ;) nie mam testow zapasowych no i nie mam probówki na pocz, wiec wzielam odkazilam puste juz opakowanie po musujących witaminach i nasiusiałam ddo niego (szczelne jest) zabieraz ze sobą,a po drodze do pracy kupie kika testów i sprawdze pracy, jak kolejne wyjda pozytywne pojde przed 10 by jeszcze sie upewnic... tylko to podbrzusze ...moze to dlatego ze macica sie powieksza...ale to juz by tak bolalo? wiecie jakos tak to do nie nie dociera i czekam na okres bo taki prawie sam ból;) boje sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)mam pytanie:)otóż dziś rano w śluzie miałam troche krwi....i sie tak zastanawiam czy to nie owu sie zaczyna..ale aż 3 dni przed...bo mam mieć 16...już sama niewiem a do tego ten śluz taki dziwny raz taki jak na dni płodne (dziś właśnie taki był) a raz taki dziwny biały nie ciągnący....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysku endometrioza to bardzo poważna sprawa, moja dobra kumpela z pracy to ma jak miała 22 lata to jej to zdiagnozowali a teraz ma 26 i dalej walczą o dziecko.. miał a juz kilka inseminacji, kuracja hormonalne trwające 3 m-ce potem 2 m-ce przerwy i znowu, strasznie drogie to wszystko jest czasem na leczenie wydaje ponad 800 zł miesięcznie, ale ponoć zdiagnozowanie tego nie jest takie proste i objawia się brakiem miesiaczki i krwotakami na przemian, przynajmiej ona tak ma juz od kilku lat, ak że nie martw się i nie wmawiaj se choroby bo jak miałaś robione badani ai usg macicy to lekarze by się chyba zorientowali cocacola gratulacje takie malutkie:):) ja ide do gina na 18 zobaczymy co mi powie bo ani ciąży ani okresu testowałam już dwa razy i nic:(:( pewnie znowu mi się cos p***ło iu tyle juz nie mam słów ani siły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane dziewczynki ja sama nie wiem co mam myslec w dniu spodziewanej miesiączki miałam plamienia takie letkie czasem tez sie pokazuja ale nie ma ich duża tak tylko troszke nie wiem co jest (a testu boje sie zrobic boje sie rozczarowania ) najgorsze jest to że podczas nocnych igraszek wszystko mnie tam boli normalnie tak nigdy nie miałam a o ciąze zabardzo sie nie staralismy bo odpuściliśmy sobie miała któras tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja juz po badaniu hormonów - LH, Estradiol, FSH i TSH. Gin kazał mi zrobić do 5dc - zobaczymy ... nastepne w 21dc, prolaktyna, progesteron, testosteron i takie tam... :) Cocacolagirl - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada... aj tak mialam - i wyszedł mi test pozytywny :) ale druga krecha blada... za 3 dni powtórzyłam i juz były 2 grubaśne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia33 jle ja bym dla za to zeby akurat była to ciąza jeszczec poczekam troche i zobacze co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję by nie zapeszyć, rano w pracy zrobiłam test z tej"wymyślonej probówki" z moczem i wyszła mi znów jedna gruba druga blada , potem nie wytrzymalam i wzielam drugi , ale już nasiusiałam świeżym czyli nieporannym moczem no i była tylko jedna...więc poszłam na bete i po 17 mam miec wyniki ogólnie nie chce sobie wkrecać, ale okresu nadal brak, boli podbrzusze, od tygodnia miewam zgage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój ajlin.................5.............23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2............22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13............29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec.........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5.............27..........30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8.............23............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5............22............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg.........7.............28............3.07.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............5............34........... 6.07.11............ ..O-E klara1984..........10.............27...........6.07.11.. . ........lubelskie BlackRosssa..........8...........27............07.07.11.. . .......Rzeszów Xenia33.............6............33............ 9.07.11..........Wrocław Tygrysek333.......4............26............10.07.11.... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6.............26...........11.07.11.. .........Antwerpen NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk cocacolagirl.......16............26............7.06.11 ...........Łódź Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Katii82...............1............29...........10.06.11. .........Pomorskie/Trójmiasto Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........04.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???.......... .4.........gdańsk Ira1.................. 27........25.01.12..........???. .........6.........UK kozza...............27..............???............??? ..........3.........okolice Łodzi moniaa_aa.........23..............???............???..... ......1.........wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocacolagirl powolutku,pomalutku,pocichutku gratki przesyłam. czekam z niecierpliwością na wynik z bety xenia ile płaciłas za te badania hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia - za te 4 pierwsze zaplacilam 80zł. Zostały mi jeszcze 4 - ale to bedzie koszt ok 110 zł, bo mam tam jedno takie cudo DHEAS za 46zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro wizyte u gina.Mąż w delegacji to ide pogadac bo 2 miesiace przed okresem miałam juz plamienia//// i zobaczymy co mi powie.Pewnie bede robic poziom hormonu jakiegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl trzymam kciuki żeby się potwierdziło i gratuluję :) co do endometriozy to jeszcze nie wyrok! na drugim topicu, na którym się udzielam jest dziewczyna, która ma endometriozę i lekarz powiedział, żeby próbowała, bo potem może się nie udać i co? za 4 podejściem zaszła w ciąże :) bez żadnych "wspomagaczy" :) nigdy nie wiadomo co nas w życiu czeka :) Ja wczoraj dostałam takiego ataku bólu brzucha, że mój mnie do łóżka zaniósł i przynosił kolejną nospę co 30-40 minut i dopiero po 3 nospach i jednym apapie zasnęłam... Nie wiem, może to jakieś kamienie czy coś... w dodatku znów mam śluz płodny i nie wiem co o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×