Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suczkaaaaa

piszcie o tym co was podnieca

Polecane posty

Gość suczkaaaaa

j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zaczyna teraz kręcic romansowanie. i szukam kogoś do tego by to zrealizowac. podnieca mnie też sex w publicznym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie podniecaaaaa
jak widze przystojnego faceta z dzieckiem :P jak facet szczytuje :P te "ciezkie" oddechy w saunie :P zgrabna pupcia i dlugie, umiesnione nogi u faceta :P jajka..ale lubie takei troszke duze a nie male kuleczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo sex w miejscu publicznym nie miałam jeszcze okazji kochać się w takim miejscu.....a mnie np podniecają zbereźne filmy ,książki z nutką erotyzmu i mój facet jak chodzi w samych slipkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miniulka. zbereżne filmy też lubie, różne kategorie erotyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się , że każdego podniecają podobne rzeczy...czyli wszytsko co nie grzeczne i zakazane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote na seks w miejscu publicznym,choc nigdy nie probowalam,ale filmiki lubie ogladac w tej odslonie,przyspieszony oddech mojego partnera gdy sztytuje,gdy caluje mnie po szyji,gdy bawi sie moimi wlosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak,tylko nie każdy potrafi się przyznac dotego a na drugiego patrzy jak na zboczeńca bo człowiek bardziej otwarty jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie byc widzem w seksie,znajomych itd..ze ma sie ochote dolaczyc ale nie mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzeć na znajomych hmm???a w ogóle masz takich znajomych którzy Ci na to pozwalają?Ja sobie tego nie wyobrażam dziwnie tak moim zdaniem żadna przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerstwy Heniek
Mnie podnieca głębokie gardło, kiedy dziewczyna jest zdana na mnie, dławi się i pluje, ale robi to, żeby zrobić mi dobrze... uwielbiam jak się męczy, jak marszczy czoło, nie ma jak oddychać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatkaOwocowa
a mnie podnieca jak sobie wyobrazam ze moj Mis bzyka z inna dziewcyna. ale tylko w wyobrazni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udawanie gwaltu
zeby ktos mnie "gwalcil", oczywiscie wszystko wczesniej ustalone, i chcialabym zeby to byla kobieta, miala takiego sztucznego penisa i wziela mnie od tylu i powiem wam, ze to sie niedlugo moze spelnic.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeeebnijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerstwy przestań!!! zawsze potrafisz spier....lić temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo mam marzeń co mnie jara. nawet maże o sexie z dziewczyną mojego kolegi, albo z czyjąś żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udawanie gwaltu
miniulka, mnie to podnieca, zwlaszcza ze moje pierwsze doswiadczenia mialam wlasnie z dziewczyna.:P chyba jestem juz naznaczona.:P chcialabym ją skuc, tanczyc przed nia i masturbowac sie, i dotykac tez ja ale tak zeby ona mnie nie mogla dotknacv i prosila zebym ja rozkula.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan rysku mi mowic co mi wolno robic a czego nie, pierwsze i ostatnie ostrzezenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udawanie gwaltu
chodzilo mi o takiego penisa z sex shopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udawanie gwaltu
ale miniulka chyba myslala, ze chodzilo o innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwalaja,i tylko czekam az znowu to powtorza,ja nie mam odwagi aby ktos patrzyl,moj partner nawet nie wie ze to moj taki fetysz ogladanie publicznych a znajomych tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie ja jakos nie chciałabym patrzeć na sex moich znajomych ale oczywiście są różne gusta....wole patrzeć na sex ze swoim partnerem w lusterku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×