Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katrina28

Jak zrzucić zbędne kilogramy ??

Polecane posty

Dzisiejszy dzień: śniadanie: 2 kanapki z serkiem białym 2 śniadanie: jabłko, serek homogenizowany obiad: ryż z kurczakiem w papryczce Kolacja: surowka "wiejska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiejszy dzień zaczęłam od 2 kromek z serem białym Na obiad -> makaron pełnoziarnisty z domowej roboty sosem słodko- kwaśnym . Na podwieczorek planuję serek homogenizowany a na kolacje jabłko z jogurtem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylla
Ja nie ufam tym uniwersalnym dietom, które są wszechobecne w internecie. Myślę, że by rozsądnie zrzucić zbędne kilogramy warto wybrać się do dietetyka, który indywidualnie dobierze zdrowy program. Dlatego też całkiem sensowne wydaje mi się to rozwiązanie - http://vimed.pl/100-dni/ tutaj dieta jest opracowywana na ustalonym wcześniej kodzie metabolicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba nie wiadomo jakiej diety i by schudnąć. Najważniejsza jest wiedza, dzięki niej schudłam 10 kg w ponad miesiąc. Jak dla mnie to rewelacyjny wynik. Trzeba dużo czytać, pochłaniać wiedzę i wybrać co będzie dla ciebie najlepsze. Polecam świetny poradnik w którym wszystko jest wytłumaczone krok po kroku, kompletnie innowacyjne metody o których nie słyszałam i o to są efekty. Poradnik: odchudznaie. latwy. p l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta dietą ale jak d**y nie ruszysz to nie wiele stracisz ćwicz ćwicz ćwicz a schudniesz ! mysza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anełka
Hej dziewczyny. Moja przygoda też zaczęła się od odchudzania zdrowego. Dziś osiągnęłam swój cel 61 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anełka
Jeśli ktoś jest chętny piszcie do mnie pomogę wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pomoc przychodzą zdrowe produkty, przekąski, które zastąpią nam na przykład słodycze. Tylko trzeba wybrać sprawdzone produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim działa, sprawdziłam, został mi jeszcze jeden miesiąc do końca kuracji. Zmiana jest imponująca. Przede wszystkim nie mam ochoty na jedzenie, szkodliwe jedzenie i dzięki temu daję radę się jakoś utrzymywać w zdrowiu. Oby tylko tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionistka77
Walkę z niezdrowymi produktami można wygrać. Trzeba tylko zastąpić je czymś zdrowym. Czymś naprawdę zdrowym. Takie właśnie są produkty od JUICE PLUS+. Więcej informacji można uzyskać od przedstawicieli regionalnych lub na stronie https://bodyrelax.pl/zamow-juice-plus-od-przedstawiciela-z-twojego-regionu/ Polecam zdrowe shake'i!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walkę z niezdrowymi produktami można wygrać. Trzeba tylko zastąpić je czymś zdrowym. Czymś naprawdę zdrowym. Takie właśnie są produkty od JUICE PLUS+. Więcej informacji można uzyskać od przedstawicieli regionalnych lub na stronie https://bodyrelax.pl/zamow-juice-plus-od-przedstawiciela-z-twojego-regionu/ Polecam zdrowe shake'i!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz diety proponuję dorzucić ćwiczenia. Po pewnym okresie polecam dołożyć spalacz tłuszczu Burn4All, mama stosowała i w sumie po 2 miesiącach spadło 8 kg, przy diecie i ruchu :> Ma fajny skład i dobrą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks i masaż to bardzo dobry,zdrowy i przyjemny sposob zrzucenia zbędnych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudlem 20kg w 3 miesiace :D dzieki codziennemu jezdzeniu na rowerze i zmniejszeniu jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynając odchudzanie wspomagane tabletkami,należy najpierw sprawdzić czy te tabletki nie zrujnują nam zdrowi.Dobrymi i sprawdzonymi tabletkami jest Foreverslim.Jedynym skutkiem ubocznym brania tych tabletek jest duży spadek wagi i krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline232

ja zrzuciłam stosując suplement Fat Fast Burner fatfastburner.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

I ja w końcu mogę dołączyć do osób którym udało się schudnąc dzięki pomocy Slimunox.I wbrew pozorą nie było to tak strasznie męczące jaby się mogło wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane sama również byłam kiedyś na takim etapie kiedy odchudzenie się wydawało mi się czymś czego nigdy nie osiągnę....  Miałam te 20 kilogramow nadwagi. Probowałam wielu diet. Niektore były naprawde skuteczne jednak potem łapałam o wiele więcej kilogramów niż udawało mi się zrzucić. I to wszystko powodowało u mnie poważną deprechę oraz obniżenie nastroju ( że wszystko na marne....).
Potem jednak całkowicie zmieniłam swój styl życia. Przestałam stosowac restrykcjne diety a zaczęłam więcej ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać. Waga spadała wolno ale bez efektu jojo !

Nie wiem czy na forum są dziewczyny z Krakowa ale jeśli tak to polecam zastanowić sie nad zabiegami elektrostymulacji

https://www.intime20.pl/

Chodziłam i jestem bardzo zadowolona. Efekty naprawdę dobre! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivka

Ja pamiętam jak pewnego dnia pare lat temu też postanowiłam schudnąć i wiecie co ? udało mi się

Nie było łatwo, próbowałam wiele sposobów, specyfików i diet, ale koniec końców bardzo dużo schudłam.

Założyłam bloga o tym jak mi się udało --- >  dietalux.wordpress.com

Jeśli któraś z was chce znać mój sekret to zapraszam do czytania, warto skorzystać z mojej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×