Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwi_Kiwi123

meble w połysku w kuchni- ma ktoś?

Polecane posty

Gość gość
Ogólnie meble z połyskiem strasznie szybko się brudzą i zostawiają ślady, które cały czas trzeba ścierać. Moim zdaniem jeśli chcesz sensownie wyremontować kuchnie to możesz zaczać od frontów meblowych. Sama korzystałam z takiej opcji kupując je u http://www.wior.pl/pl/fronty-meblowe.html ale tylko matowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnia to nie tylko miejsce, w którym gotujemy, ale właśnie tam spędzamy większość czasu. Przygotowujemy wspólnie ze znajomymi posiłki, rozmawiamy, zapraszamy naszych gości. To właśnie dzięki aranżacji kuchni lepiej nam się spędza tam czas, przyjemniej przygotowuje posiłki, a także czujemy się w niej komfortowo. Nasi specjaliści spełnią Twoje oczekiwania. Tworzymy unikalne projekty, montujemy szafki. Nasze meble są bardzo wytrzymałe, dajemy na nie również 5-letnią gwarancję. Chcesz się wyróżniać? Stworzymy dla Ciebie meble, które będą wyróżniać się spośród innych, dzięki wykorzystywanej przez nas innowacyjnej technice. Nasze salony są w wielu miastach w całej Polsce. Wejdź na naszą stroną i sprawdź naszą ofertę. zapraszamy WFM KUCHNIE http://www.wfm-kuchnie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam meble z tego sklepu meblowego. Polecam każdemu - http://dormir.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także polecam dormir, tam wiedzą jak wykonać porządny mebel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam meble w połysku z fabryki mebli Rawa (http://www.rawafm.pl/) i bardzo dobrze mi się sprawują. Naprawdę. Przyznam, że miałam trochę obaw, jak będzie się to utrzymywać, ale dobrze sie czyszczą, nie zostają smugi, a przy tym naprawdę dobrze wygladają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie wymyśliłam meble w półmacie i fronty tzw. ramiak. Niestety zupełnie nie mogę zaplanować koloru frontów. Trudno mi wybrać i zdecydować. Marzyłam o szarych frontach, ale jeśli mam podłogę szarą / szary grys paradyż/ i chcę szare fronty to już we frontach przydałby się inny kolor. Odrzucam takie kolory jak: biały, czarny, czerwienie, brązy, fiolety. Może zieleń, ale jaki odcień? Kuchnia mogłaby mieć styl minimalistyczny z akcentami loftu. Czy ktoś może coś mi doradzić? A! Okna drzwi i podłoga w salonie brązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie zrobiłem meble na zamówienie w połysku - są świetne! rewelacyjnie wyglądają i nie wierz hejterom, którzy twierdzą że się brudzi szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie meble na zamówienie, czarny połysk - rewelacja! wyglądają fantastycznie, są łatwe w utrzymaniu czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam białą kuchnie w połysku z czarnymi elementami również w połysku. Na białym kolorze nie widać śladów,na czarnym widać i to bardzo. Polecam białą kuchnie! Jedyny problem jaki zauważyłam, to to, źe po czyszczeniu zostają ryski. Może ktoś wie jak się ich pozbyć? Lub czym i jak myć fronty, aby je zminimalizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że z białymi meblami nie ma większych problemów. Ja mam biały lakier w kuchni i nie ma problemu z użytkowaniem, nie muszę jakoś często sprzątać. Zdecydowałam się na projekt od nich http://pskprojekt.pl/ i jestem zadowolona z takiego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po roku swoje oddalam za bezcen.rozwalily mnie na łopatki ślady palcow dzieci,każda kropla wody,każdy najmniejszy kurz.powiedzialam nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze, ja mam dopiero od 3 miesięcy i jak na razie jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja u siebie mam drewniano kuchnie z marmurowym blatem. Widziałam kiedyś takie rozwiązanie u moich znajomych bardzo mi się spodobało. Teraz robiłam remont w kuchni i też tak zrobiłam blat kupiłam w http://granimex.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam meble i blaty z kamienia, wszystko w połysku. Bardzo nowoczesne i eleganckie połączenie. Meble miałem robione na wymiar przez znajomego a blat wykonywała dla mnie firma www.kamieniarzguzik.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula312
Myślę, że meble na połysk to nie najlepszy pomysł. Nasze meble zamawialiśmy tutaj http://www.meblejanas.eu/ , mają najmodniejsze materiały dodając do tego solidne wykonanie - kuchnia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w kuchni białe szafki z topeshop.pl. Bardzo sobie chwalę. Łatwo się je czyści i wyglądają cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewucha4
Mam białe meble lakierowane na wysoki połysk, do tego dębowe blaty. Jestem bardzo zadowolona, nie znać śladów palców. Czyszczę raz w tygodniu ściereczką z mikrofibry zmoczoną w wodzie z kroplą płynu do naczyń i wycieram suchą ściereczką również z mikrofibry, bardzo się wtedy błyszczą. Nie można używać cifu, ajaxów, płynów do okien, ani żadnych preparatów zawierających drobinki ścierne lub wosk-meble tracą wtedy połysk, rysują się, mogą nawet zżółknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble na wysoki połysk wbrew pozorom są bardzo łatwe w utrzymaniu. Mam białe i część szafek jasno szarych. Wyglądają przepięknie. Raz w tygodniu przecieram je wilgotną ściereczką z mikrofibry z płynem do naczyń i wycieram do sucha i jest super błysk. Na białych praktycznie w ogóle nie widać śladów palców. Ja jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roda02
Nie tylko łatwe w utrzymaniu ale i wnoszą elegancję i nowoczesność. Ja mam w swojej kuchni od lata takie białe szafki, ktore kupiłam w bestmeble4you.pl i nadal jestem nimi zauroczona, a blat w kolorze trawertynu ożywia i daje kontrast. Kuchnia to miejsce, gdzie spędza się sporo czasu i powinno się ją urządzić według własnego gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna1991
Ja mam matowe białe meble kuchenne i rzeczywiście jeśli nie zabezpieczy się mebla to zostają na nim ryski i odbarwienia. Kiedy na takim blacie zostawi się torebkę po herbacie lub temu podobne zostaje plama i czasem ciężko ją doczyścić zwykłym domestosem. JA stosuję środki czyszczące ze sklepu https://sklep.hadwao.net/ . Kupuję tez impregnaty, które nakładam na powierzchnię po oczyszczeniu żeby dłużej pozostały czyste i aby w łąb nie wnikały żadne substancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij na http://emfor.pl bardzo dobra firma, zajmują się meblami do kuchni, biur itp, sami mamy w biurze ich meble i jesteśmy mega zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość55566666
90% powyższych opinii to reklamy firm, wierzyć można tylko tym co nie podają nazw firm, linków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matowe fronty i do tego ciemne to dopiero jest nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. W mieszkaniu jak w grobowcu a do tego przy słonecznej kuchni tez wszystko znać jak dobrze nie wytrzesz to całe koła widać. Czarne lakierowane to tez przekleństwo tak samo jak bordowe. Jasne lakierowane jak i jasne mat są okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12344
jak słyszę meble w połysku w KUCHNI to jestem w szoku ludzie to jest lakier a w kuchni sie gotuje robi zaprawy non stop otwiera i zamyka szafki na których jest lakier ! zobaczcie okolice klamek swoich aut tak 5 letnich nie jest porysany lakier od paznokci? a przed kupnem szafek zróbcie test w sklepie póknijcie jakimś garneczkiem w kant to zobaczymy czy nie odpryśnie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż ja może napiszę coś odnośnie moich doświadczeń z blatami. Wczesniej miałam blat matowy meble przez 5 lat teraz stoja w piwnicy bo wymieniane na nowe i ani ryski na nich nie ma a nowe meble blaty w polysku i jest tragedia :/ pomimo uzywania desek do krojenia itp cale są porysowane (maja 3 miesiace ) Jak słońce zaświeci to juz calkowicie widac wszyściutko kazda ryse, plamke, odcisk. Nie polecam zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się również na niecodzienne fronty w swojej kuchni. Zgłosiłam się do firmy www.alumex.koszalin.pl, która oferuje aluminiowe fronty kuchenne. Moja kuchnia wygląda bardzo nowocześnie i jestem zadowolona ze swojego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×