Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iga

Bebilon Comfort 1- jakie opinie???

Polecane posty

Gość Ania
Dnia 11.02.2011 o 17:43, Iga napisał:

dziewczyny jesteście moją inspiracją w takim razie hehe :) przywróciłyście mi nadzieję. Po tym zwykłym Bebilonie też puszcza ostro bączki, ale z kupką już gorzej.... pręży się, zwija, płacze i nic.... A jeszcze pytanko z innej beczki. Czy jak Wasze pociechy miały te 2-3 tyg. to przez sen postękiwały i wydawały dziwne odgłosy? Czasem mnie to śmieszy, ale czasem się zastanawiam czy go cos nie boli jak śpi.

I co Iga pomogło coś ci to mleko na kupki ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leksykanka

Szukam opini o tym mleku bo dostałam na nie zalecenie od lekarza. Znalazłam na DOZ w niezłej cenie i mam nadzieje że podpowiecie jak u was sie to mleko sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Ja właśnie dziś kupiłam to mleczko, mały od 3 dni nie robil kupy a jeśli robi to co 2 dni, ma straszne kolki i ciągle płacze, dziś spróbujemy z tym mlekiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyś
Dnia 5.09.2019 o 13:02, Gość Paula napisał:

Ja właśnie dziś kupiłam to mleczko, mały od 3 dni nie robil kupy a jeśli robi to co 2 dni, ma straszne kolki i ciągle płacze, dziś spróbujemy z tym mlekiem 

Mam nadzieję, że u was Bebilon też się sprawdził. Mnie pomógł bardzo, bo synek nakarmiony wieczorem nie ma problemów ze spaniem. Załatwia się, nie ma kolek i w spokoju sobie rośnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylomelania

A nam to mleko nie spasowalo. Córka miala po nim wieksze problemy niz wczesniej. Dopiero NAN Expert Comfort okazal sie strzalem w 10 ! Przy nim nasze problemy się skończyły 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajmond3789
Dnia 4.10.2016 o 22:31, Gość Kaliterat napisał:

Drogie Panie, pomietacie smak mleka w proszku z Lat 80-tych???? Te dzisiejsze mleka w proszku to nic dobrego dla dziecka. Chemia. Pomyslcie o pobudzeniu laktacji naturalnej. Kiedys pito piwo. Moze sa jakies ziola.

Co za bzdura. Jakby kiedyś mleko w proszku miało tyle cennych właściwości co dzisiaj ma np NAN w ofercie, tyle możliwości dopasowania do konkretnego brzuszka i jego potrzeb (NAN comfort, sensitive itd) to też by tak smakowało, a że było badziewnym tworem sprzed 40 lat kiedy naukowcy jeszcze o 80% faktach żywienia niemowląt nawet w ogóle nie wiedziało to smakowało jak smakowało... Ale czego się spodziewać po kimś kto pobudzanie laktacji wiąże z piciem alkoholu, które ją hamuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andria

Mleko Bebilon nas uratowało. Świetnie działa na ukłąd trawienny małego człowieka, nie ma zparć, po nim ani ulewania. A noce są spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etos

U nas też tak właśnie Bebilon nas uratował, bo już miałam się załamać, teraz maluch najedzony, nie płacze w nocy śpi spokojnie. My akurat mamy Prosyneo HA dla uczuleniowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka
 

A nam to mleko nie spasowalo. Córka miala po nim wieksze problemy niz wczesniej. Dopiero NAN Expert Comfort okazal sie strzalem w 10 ! Przy nim nasze problemy się skończyły 🙂

Jak to mówią ile osób tyle głosów, ale dziwi mnie że tak piszesz, bo u nas Bebilon na zaparcia COMFORT 1 ProExpert sprawdził się świetnie. Który Bebilon miałaś, też specjalistyczny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×