Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iga

Bebilon Comfort 1- jakie opinie???

Polecane posty

Witam wszystkie mamy, z racji tego, że mój pokarm występuje w dość skromnych ilościach, musze dokarmiać mojego 2-tyg. synka sztucznie. Podaję mu Bebilon 1. Niestety, robi kupki co 2-3 dni.... i bardzo się przy tym męczy. Dlatego zastanawiam się nad zmianą na Bebilon Comfort. Podobno ułatwia wypróżnianie się. Czy któraś z Was stosuje to mleczko? Jakie są Wasze spostrzeżenia i opinie? Warto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję. U nas na zaparcia pomogło bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kolor kupki jeśli mogę spytać? podobno robią się zielone i mleko jest dość trudne do rozpuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapia bardzo Ci dziękuję za opinię. Spróbuję z tym mlekiem. Mam nadzieję, że maluszek częściej i łatwiej będzie się wypróżniał. A u Ciebie jak często dzidzia robi kupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej małej kupy zółto-zielone, lepiej z nimi niż przez zmianą mleka, ale cos mi dziecko zaczyna popłakiwac przy puszczaniu bąków. nie podoba mi sie to. co do problemów z rozpuszczeniem - trzeba troche mocniej wytrząsnąc. mleko to ma dodatek skrobi, a ona moze pozostawiac takie wrażenie nierozpuszczonych kryształków - ale to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam,synek dostawał je ze względu na kolke,która ustąpiła bardzo szybko;u nas zdarzały się zielone kupki i mleko trudno się rozpuszczało,przygotowywałam je 10 min przed podaniem małemu i wstawiałam do podgrzewacza,wtedy nadawało sie do spożycia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie było dobrze rozpuszczone,to u synka zostawał biały osad na języku i policzkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga - raz dziennie pielucha pełna. I to tak potężnie, że tak powiem. Widzisz sama, dziewczyny różnie piszą. U jednych dzieci kupa zielona, a u drugich nie. Mi to mleko uratowało psychikę, bo dosłownie wychodziłam z siebie, żeby mi Mały nie cierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Iga - raz dziennie pielucha pełna. I to tak potężnie, że tak powiem." potwierdzam ;) no i nie da sie ukryc, ze od momentu wprowadzenia tego mleka odstawilismy Esputicon i koper... a tym ze moja poplakuje to sie nie sugeruj, bo o moze byc calkiem niezwiązane. tym bardziej ze sam fakt ze puszcza bąki oznacza ze kolek nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesteście moją inspiracją w takim razie hehe :) przywróciłyście mi nadzieję. Po tym zwykłym Bebilonie też puszcza ostro bączki, ale z kupką już gorzej.... pręży się, zwija, płacze i nic.... A jeszcze pytanko z innej beczki. Czy jak Wasze pociechy miały te 2-3 tyg. to przez sen postękiwały i wydawały dziwne odgłosy? Czasem mnie to śmieszy, ale czasem się zastanawiam czy go cos nie boli jak śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesteście moją inspiracją w takim razie hehe :) przywróciłyście mi nadzieję. Po tym zwykłym Bebilonie też puszcza ostro bączki, ale z kupką już gorzej.... pręży się, zwija, płacze i nic.... A jeszcze pytanko z innej beczki. Czy jak Wasze pociechy miały te 2-3 tyg. to przez sen postękiwały i wydawały dziwne odgłosy? Czasem mnie to śmieszy, ale czasem się zastanawiam czy go cos nie boli jak śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesteście moją inspiracją w takim razie hehe :) przywróciłyście mi nadzieję. Po tym zwykłym Bebilonie też puszcza ostro bączki, ale z kupką już gorzej.... pręży się, zwija, płacze i nic.... A jeszcze pytanko z innej beczki. Czy jak Wasze pociechy miały te 2-3 tyg. to przez sen postękiwały i wydawały dziwne odgłosy? Czasem mnie to śmieszy, ale czasem się zastanawiam czy go cos nie boli jak śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze tak :) ogolnie Dzidka śpi bezdzwiecznie tylko w dzien - a moze po prostu w nocy lepiej słychac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie podaje mojej małej mleko Enfamil ale widze że ma problem z kupką straszne zaparcia zastanawiam sie nad mlekiem Bebilon Comfort.Prosze o rade to już jej druga zmiana mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany a ja mam zupełnie odmienne zdanie na temat Bebilon Comfort. Po podaniu pierwszej butli powrócił horror boli, wzdęć i braku snu wraz z rozdrażnieniem. Nigdy więcej go nie podam. Mogę komuś wysłać świeżo zaczęta puszkę. Wracam do zwykłego Bebilonu, córka ma 5 tygodni i pewnie kiedyś jej gastryka sie unormuje bo ani Bobotic, ani Espumissan cY Biogaia nic nie pomagają a mam wrażenie ze pózniej cieżko jej wydalic te wszyskie kropelki. Niestety herbatek pic ni chce i muszę podawać jej znikome ilości sposobem bo u nas rumianek i koperek najlepiej sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek tez od 2 tz jest na bebilonie 1 i comfort ale ja mieszam obydwa mleka. Np. Teraz je 120ml to daje 60 zwyklego i 60 comfotu, a ze wzgledu na to ze comfort jest zadki i przez to moj maluch ulewal, teraz ma jeszcze wieksza mieszanke... tzn podaje mu bebilon 1 bebilon comfort i bebilon Ar. Jesli chodzi o kupki to roznie potrafia byc takze w kolorze oliwki ale lekarka twierdzi ze to norma po bebilonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna09 enfamil jest takze w formie AR nie musisz zmieniac na bebilon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podaje bebilon profutura i jest na razie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam hipp combiotik ,przerobiliśmy różne mleka i te na zaparcia też dopiero po tym mleku córka zaczęła robić normalne kupki bez problemu i gazy oddawała bez płaczu .Polecam ono jest z błonnikiem i ma bardzo dobry skład .Czytałam dużo opinii o tym mleku i dużo osób pisało, że ich dzieciaczkom pomogło to mleczko polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek po podaniu bebilon comfort 1 zacząłw końcu bez płaczu robić kupki, jedna dziennie i to dość duża tylko ostatnio kupki są żółto zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjoasia1986x
Witam ja stosuje jeszcze enfamil ale nie wiem czy czasem nie dac tego bebilonu bo pomimo rozszerzenia diety ma straszne zaparcia i kupka wyglada jak krolicze bobki i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego wyladowało szpitalu mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliterat
Drogie Panie, pomietacie smak mleka w proszku z Lat 80-tych???? Te dzisiejsze mleka w proszku to nic dobrego dla dziecka. Chemia. Pomyslcie o pobudzeniu laktacji naturalnej. Kiedys pito piwo. Moze sa jakies ziola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaBlue
Nasz synek ma 2,5 miesiąca, problem kupek był ogromny. Z wielkim wysiłkiem robił kupki raz na 5 dni. Karmie częściowo moim mleczkiem i dokarmiałam modyfikowanym NAŃ OPTIPRO. Czytając Wasze forum, poszłam za rada i kupiłam Bebilon Comfort 1. Początkowo nie chciał pic, okazuje sie, ze jest to dosc gęste mleczko, wiec kupiliśmy większy smoczek do butelki (slow) - trzeba wówczas uwazac, by dzidziuś sie nie zakrztusił, ponieważ z tego smoczka juz leci błyskawicznie. Na efekty Bebilona czekaliśmy ok 5, lub 6 dni. Mały juz tak sie męczył, Że myślałam ze pojedziemy pilnie do lekarza. Tymczasem kupki sie pojawiły i to moi Drodzy 3 na dobę :-) w kolorze żółto-zielonym. Moje pytanie do Was jest takie: jak długo stosować to mleczko? Wciąż jeszcze karmie piersią, ale zaczyna powoli brakować w nim mleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Podawałam mojemu synkowi Mleko Bebilon HA od drugiego tyg życia, ponieważ nie miałam pokarmu. Pojawiły się kolki i zaparcia wiec zaczęłam podawac Bebilon COMFORT przez ponad miesiąc, niestety synek zaczął robic zielone kupki i starasznie ulewac, kolki troszkę ustąpiły ( ale nie całkowicie)dziś zmienilam mleczko na bebilon z prnutra i jestem zadowolona, nie ma zaparc, nie płacze po karmieniu, kupki regularne o właściwym kolorze. Jestem zadowolona ze zmiany, natomiast BEBILON COMFORT tez nie jest zły, ale u mnie lepiej strawdziło się mleko bebilon z pronutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje malej bebilon comfort od 5dni i ma rzadkie zielone kupki przy nich sie bardzo prezy i steka czy tak powinno bbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My stosujemy bebilon comfort 1, jest to nasze drugie mleczko, bo wcześniejsze bebiko wywoływało bóle brzucha i kolki. Po tym mm jest wszystko ok. :) No, ale wiadomo, że każde dziecko może inaczej reagować na mm. Polecam ci zamawiać mm przez internet, ceny są dużo niższe, ja akurat to mleko bebilon kupowałam w zestawach tutaj: https://www.apteka-melissa.pl/produkt/szukaj?szukaj=bebilon+comfort+1 bo się najbardziej opłacało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×