Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość seksualnie niebezpieczny

brązowe- najbrzydszy kolor oczu

Polecane posty

Gość seksualnie niebezpieczny

piękne są niebieskie oczy lub zielone :) albo niebiesko- zielone, w każdym razie jasne, kobiece oczka. brązowe oczy natomiast są brzydkie, po prostu czorne :p bez wyrazu. Osoby o ciemnych oczach kobiety a także i faceci o takim kolorze oczu przegrali życie :D chociaż mogą to jakoś nadrobić w sumie resztą ciała... jasne oczka rządzą! my rządzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozaaw
jasne robia sie na starosc wyblakle ,a ciemne oczy sa takie same i wygladamy przez to mlodziej hehaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksualnie niebezpieczny
pitu, pitu... nikt by nie chciał mieć brązowych oczu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddfdfasdfasf
A ja sam mam niebieskie,ale u kobiet to wręcz ubóstwiam ciemne brązowe,takie niemal że czarne(bo czarnych niestety nie ma :( ). Ale jak to mówią są gusta i guściki :P No i sam kolor oczu to nie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitajanka
mi brązowe kojarzą sie z czarnoskórymi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie wiecie
jasne maja albinosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie wiecie
takie jasno niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakto nikt by nie chcial?
ja chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjakatjusza
ja mam dziwne oczy: takie niebiesko-szaro-zielone ktore zmieniaja swoja kolorystyke na korzysc z ktoregos z tych kolorow z zaleznosci od sytuacji/oswietlenia itp. np jak placze lub jestem napita to oczy mam wrecz koloru trawy. gdy swieci jarzeniowka to mam oczy blekitne, takie jasno-niebieskie z szarym pomieszane. w jasnym swietle dziennym oczy mam koloru morskiego tj blekitno-zielono-szare(taki jakby jasny turkus). w cieniu mam szare oczyska a w takim zoltym, dziennym swietle(pod wieczor slonecznego dnia) mam zielono-szare :D i jak tu ogarnac te galy?ale wiele razy slyszalam ze mam piekne oczy bo maja ladny ksztalt, nietypowy i ciekawy kolor oraz dlugie rzesy. a oczy to w sumie najwazniejsza czesc twarzy bo piekne oczy dodaja twarzy duuzo atrakcyjnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podobają ciemnowłose
i ciemnookie laski ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaRinKa_
ja mam nijakie niebieskie czy szare i niby po moich oczach widać jak się zdenerwuję bo robią się wtedy ciemno niebieskie - tak słyszałam nieraz - ale czy kolor oczu może się zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfg
o ja jebie nie wierze,zeby wywyzszać sie z powodu koloru oczu to trzeba miec niezle najebane :O zeby nazywac brazowookich brazowookimi scierami.Jak brazowy wam sie z gownem kojarzy to wam wspolczuje.Sama uwazam,ze zielone,szare i niebieskie oczy sa ladniejsze.Ale do cholery przeciez to tylko przypadek kto ma jaki kolor oczu,poza tym to nie jest najwazniejsze.Bo sa ladne osoby o ciemnych oczach i brzydkie o jasnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilka1234567890
Ja mam brązowe oczy i do tej pory nie lubiłam tego koloru. Chciałam mieć niebieskie, ale parę miesięcy temu doszłam do wniosku, że mam ładny kolor oczu. Powodem jest moja wielka sympatia do krajów południowych, a tam ludzie w przeważnie mają brązowe oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałóeczowianka
a ja mam piwne, i jestem z Nich dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brązowo zielone oczy i to jest dopiero chujowy kolor. Podobają mi się takie bardzo ciemne brązowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie najbardziej podobaja zielone akurat niebieskie sa sliczne ale jesli maja ladny odcien a najczesciej sa nijakie i dalekie od lazuru na oczy sie sklada ich ksztalt, barwa, dlugosc rzes itd wiec mozna miec piekne ciemne oczy a male krzywe i nijakie niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksualnie niebezpieczny
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brązowe (a dokładniej piwne), duże oczy i nie narzekam. Wiele osób je komplementuje ;) Chociaż muszę przyznać, że bardzo podobają mi się oczy w odcieniu granatu oraz ciemnej, intensywnej zieleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhqewhbkihbk
Ja mam brązowe, ale zakładam soczewki prawie czarne. Kocham wielkie czarne oczy i kręcone czarne włoski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ololo
kbiety o ciemnych oczach ciemnych wlosach i karnacji to najpiekniejszy typ urody potwierdza sie w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasdjlsakdjlsakdj
A ja mam zielono - niebieskie :D I bardzo je lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffff
a ja uwielbiam brazowe oczy:) sama mam doslownie blekitne.. byc moze dlatego tak bardzo podobaja mi sie brazowe..moja coreczka odziedziczyla cala oprawe po tatusiu, ma czarne wloski, oliwkowa skore i bardzo ciemno brazowe oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ma duże prawie
czarne oczy, z firanami rzęs czarnymi których nie musze malować i wszyscy mówią że mam najpiękniejsze oczy świata :P :P choć chciałabym mieć niebieski lub zielone-do moich prawie czarnych włosów komponowałyby się pięknie ale żeby kogoś szmacić za kolor oczów to trzeba mieć niedorozwój umysłowy lub też spalony umysł od solary lub mózg wtopiony w tipsy albo o czyms takim jak rozum pannica wyżej może dowiadywać się z rysunków 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyRose
Ja miałam ciemne brązowe, które można było łatwo nazwać czarnymi. Przez rok mi zjaśniały i są okropne. Osobiście wole ciemne oczy ale oczy to jedna sprawa a druga osoba to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieske i zielone oczy
bronzowe oczy sa pienkne bo mam laske z bronzowimy oczamy a nie kurwa jakies zielone albo niebieske po chuj czarne i bonzowe sa fajne i sexy ,,,,,,,,,, te co maja niebieski fujjjjj pierdolcie sie dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×