Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość seksualnie niebezpieczny

brązowe- najbrzydszy kolor oczu

Polecane posty

Gość niebieske i zielone oczy
bronzowe oczy sa pienkne bo mam laske z bronzowimy oczamy a nie kurwa jakies zielone albo niebieske po chuj czarne i bonzowe sa fajne i sexy ,,,,,,,,,, te co maja niebieski fujjjjj pierdolcie sie dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nica 28
nie wazny jest kolor oczu ,czy to brazowy czy niebieski czy zielony,ale ksztalt oka ,znam osoby z brzydkim ksztaltem oczu i co z tego ,ze maja ladny kolor jak w beznadziejnej oprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedną nogą w rowie
Dziwne to jest dla mnie, bo ja zawsze myślałem odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi podobaja sie brazowe, nawet bardzo.. bardziej niz jasne, choc sama mam zielono-niebieskie , nie wiem do konca jaki to kolor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie brązowe oczy są cudowne :) Mam zielone,ale marze o wielkich ciemnych źrenicach c;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma piekne duze ciemnobrazowe prawie czarne jak jej ojciec hindus, wszyscy podziwiaja, sama bym chciala a mam takie piwno zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brązowe kojarzą mi się z ciapakami nigdy jako. Aryjczyk bym takiego goowna nie tknal kijem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  moze tak a moze chyba
żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie przepadam za brązowymi , takie nijakie. Sam mam jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aadeogość
Ja sama mam brązowe oczy i nigdy nie przyszło mi do głowy ze sa brzydkie. Jestem wysoka blondynka i dziwie sie ze czasem ludzie za granica pytają mnie czy jestem ze Szwecji. Dziwie sie bo przeciez nie mam niebieskich oczy. Niemniej jednak, niebieskoocy ludzie staraj podnieść swoją samoocenę stwierdzeniem, ze niebieskie oczy rządzą. Nic bardziej mylnego. moi byli 2 ex faceci i teraźniejszy facet mieli niebieskie oczy (bo tak wyszło) choc zawsze ciągnęło mnie do tych z ciemnymi. I ci 3 niebieskoocy faceci mieli swego czasu blekitnookie dziewczyny przede mną i po mnie. Cóż dziewczyny były ok, ale d**y nie urywalo jesli chodzi o ich urodę. Zamiast tego wszyscy trzej wysoko ocenili( ocenia) ,moja urodę. Cóż wiec ze tego ze ma sie niebieskie oczy gdy wyglada sie przeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzruszyła nas twoja historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aadeogość
To nie jest moja historia.widywalam dłuższe wpisy.to moje podsumowanie chorego tematu przykładem.patrzy sie na calosc człowieka,twarz, sylwetkę,mowę ciała. Nawet jesli te sa ok a osobowość kiepska i nie ma sie nic wiecej do zaoferowania niz swój boski swoj koloru uczu( niebieski, piwny, szary zielony itp) potencjalny kandydat(tka) spierd.... w podskokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hatsume Miku
Osobiście uwielbiam niebieskie oczy,ale brązowe także są fajne.Zależy od gustu ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubilam brązowych oczu, dopóki nie poznalam chlopaka o pieknych duzych brazowych oczach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bernadetta34 a najbrzydsza jest twoja psiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy wiecie ,że 80% ludzi na świecie ma brązowe? Ja mam szare i nie ma z tego powodu kompleksów (pod odpowiednim światłem wyglądają jak niebieskie). Liczy się jeszcze odcień to ma duży wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam oczy ciemnoniebieskie, które czasami wyglądają niemal jak fioletowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam mam brązowe wydaje mi się ze są ładne bo często obcy ludzie się im przyglądają z zainteresowaniem, i najpiękniejsze jakie widziałem to również brązowe tyle ze ciemniejsze mojej dziewczyny, jedno spojrzenie i się zakochalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie są najładniejsze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie są najładniejsze brązowe!!! Brązowe rządzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygam niebieski i zielonymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się nie podobają zielone sa okropne Nie ma się czym zachwycać Taki zgnily kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktórasiewkurza
To jest śmieszne... Ok. Rozumiem. Każdy ma inne gusta. Ale cholera... Żeby wyzywać od razu? Ja sama mam baaardzo ciemne oczy. A dokładnie ciemnobrązowe. Urodziłam się z praktycznie czarnymi oczami. Wskazują na to moje zdjęcia i słowa mojej mamy. Przy tym mam bardzo jasną cerę. I to wygląda ślicznie. Gdzie nie przejdę, tam komplementy w moją stronę. Głównie chodzi o oczy. I sama muszę przyznać - to ładnie wygląda. Wyobrazić sobie... Duże, ciemnobrązowe oczy, długie rzęsy i jasna cera. No kuźwa mać... Dla mnie bardziej oklepany jest taki "szarawy" niebieski... Ale jest też wiele zalet takich ciemnobrązowych oczów. Gdy powiększają się źrenice, tego nie widać. Ja osobiście uważam, że te oczy są piękne. Z resztą... Każdy ma coś w sobie pięknego. Jak nie oczy, to usta, jak nie usta, to nos. Tyle w tym temacie chciałam powiedzieć, bo wręcz wkur*iło mnie to, jak inni się wywyższają z powodu... KOLORU OCZU! I nawet jak to miało być prowo, to gratulacje... Z (nie)pozdrowieniami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejsze i najrzadsze na świecie oczy to złote, słynna "ZŁOTOOKA" z bajek. Golden eye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotooka najpiekniejsze
Najpiękniejsze i najrzadsze na świecie oczy to złote, słynna "ZŁOTOOKA" z bajek. Golden eye. ooo Potem sa juz dosc czeste w Europie Srodkowej niebieskie, ale tylko w odcieniu chabrowym, jako jedyne niebieskie sa fajne. ooo Potem zielone ooo Brazowe oczy ma zdecydowana, przytlaczajaca większość ludzkości, prawie 90% z siedmiu miliardow ludzi, czyli : Afrykańczycy, Arabowie, Azjaci, Hindusi, Latynosi, Zydzi najczesciej tez, Turcy, Indianie, Ameryka Poludniowa, Tatarzy oraz czesc bialych (Wlosi, Hiszpanie, itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotooka najpiekniejsze
Najpiękniejsze i najrzadsze na świecie oczy to złote, słynna "ZŁOTOOKA" z bajek. Golden eye. ooo Potem sa już dość częste w Europie Środkowej niebieskie, ale tylko w odcieniu chabrowym, jako jedyne z niebieskich sa ładne i cieple, pozostałe sa wyblakłe, zimne. ooo Potem zielone ooo Brazowe oczy ma zdecydowana, przytłaczająca większość ludzkości, prawie 90% z siedmiu miliardów ludzi, czyli : Afrykańczycy, Arabowie, Azjaci, Hindusi, Latynosi, Zydzi najczesciej tez, Turcy, Indianie, Ameryka Poludniowa, Tatarzy oraz czesc bialych (w tym cale narody jak Włosi, Hiszpanie, itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i macie jasne oczy, ale kultury za grosz i to wlasnie o was świadczy xD wolalabym nie miec w ogole oczu niz znizyc sie do poziumu co niektórych, pozdrawiam :) xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczy piwne sa piekne , a ty droga utorko jestes bezmozgowcem ! Prymitywna o niskim rozumowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×