Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość seksualnie niebezpieczny

brązowe- najbrzydszy kolor oczu

Polecane posty

Gość gość
Uwielbiam brązowe oczy! Sama mam nijakie: szare/zielono-niebieskie/stalowe/cholera wie jaki to kolor. Moja siostra ma orzechowe oczy - najpiękniejsze na świecie, po prostu kolor piwka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internetowa Kicia
Brązowy to ładny kolor oczu jak inne .Prosze nie obrażać innych osób .Np jak mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwnooki
G****o to zamiast ciebie do kibla przy porodzie wpadło, trollowaty łosiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brązowe najpiękniejsze
jasne oczy ma 80% Polaków, na świecie może i 80% ma brązowe, ale większość z Was nigdy nie zamieszka za granicą, więc niebieskoocy brzydale: w Polsce nadal będziecie pospolici :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcer jak zawsze
Moim zdaniem brązowe oczy u kobiet są bardzo zmysłowe i seksowne. Sam też mam brązowe oczy i przez długie lata uważałem, że tylko niebieskie mnie pociągają. Zauważyłem jednak, że kobiety o brązowych oczach zdają się być dużo bardziej konkretne, namiętne i zaradne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U ludzi jedynym naturalnym kolorem oczu jest brązowy. Oczy niebieskie, a także wszystkie inne kolory są wynikiem mutacji genu OCA2. Także no... Ja osobiście mam śliczne, ciemnobrązowe, aż czarne oczka i jestem z nich dumna ^^ A te typowe niebieskie, zielone na starość wyglądają tak nijako że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobały brązowe oczy karyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

brazowe ok, niebieskie tez ladne, ale zieolne sa brzydkie, od zawsze w ogole mi sie nie podobaja. moj eks mial zielone, ale dlatego ze akurat kolor oczu jest mi w sumie obojetny, nie gra zadnej roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos rozsądku

Nie chce nic mówić ale kolor oczu to nie wszystko. Każdy ma inny gust i każdy może wyrazić swoje zdanie, ale żeby wyzywać osoby o brązowych oczach od "brązowookich ścier" to jest już szczyt chamstwa i prostactwa. Każdemu może podobać się coś innego. Bez sensu jest też to że niektórzy ludzie obrażają i wręcz obwiniają osoby o ciemnych oczach o to że je mają. LUDZIE NIE MAJĄ NA TO WPŁYWU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypad ...i

Szczerze to niebieskie oczy to takie ochydstwo że myślałam że pomyliłeś kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowana

Czy tylko ja nigdy nie zwracałam wielkiej uwagi na kolory oczu czy włosów? Ważniejsze, jaki kto ma kształt twarzy, nos, zęby. Oczy podobają mi się we wszystkich kolorach, brązowe są ciepłe i sprawiają wrażenie głębokich. Na ogół wolę zielone czy niebieskie, ale wspomniane już brązowe też uważam za ładne.

A wyzywanie ludzi za kolor oczu to, jak wspomniał ktoś wyżej, szczyt chamstwa i prostactwa. Wolę nie znać waszej opinii o osobach czarnoskórych, skoro tyle szacunku macie do osób z brązowymi jedynie oczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggghg

brązowe ? Kolor sraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarno-brązowe

Ja mam czarno brązowe oczy i zawsze nie widziałam jeszcze też takiej osoby. Z czarnymi oczami i trochę brązowymi jak ja, ale wierzę że znajdę i uważam ze brazowe oczy są fajne . Nie wybiera się koloru oczu ,ale zawsze można je polubić .Ja tam chciałam zawsze mieć 2 kolorowe oczy ale trudno 

:classic_happy::classic_happy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne oczy, więc jak ktoś pyta mnie o to, to zwykle mówię:"sam zobacz" i zsuwam okulary na nos. Kolory słyszę przeróżne. Od brązu przez żółć do zieleni. Są też porównywania do czarownic, wiedźminów i tak dalej. Według moich obserwacji jasnobrązowe są w cieniu, żółte na zewnątrz i zielonkawe w sztucznym oświetleniu. Po prostu są dziwne. Wolałanym mieć osobiście jakieś bardziej określny kolor oczu ze względów czysto praktycznych, a ze względów estetycznych- PRAWDZIWE zielone albo wyraźnie niebieskie, bo mój chłopak takie lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×