Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madgus

jak ćwiczyć w domu?

Polecane posty

Gość ewunsiaaa
Szczerze to można tam robić treningi typu a6w na brzuch, albo ABT na brzuch, uda i pośladki i do tego nie trzeba żadnego sprzetu. Jesli jednak silownie domowa to jak sprzet chcecie kupowac to polecam https://www.domenasportowa.pl/ ja stad pozamawialam jakies hantelki, skakanki i tak dalej w dobrych cenach i jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciąg z siedziskiem kupilem sobie parę dni temu od K Sport i pierwsze odczucia są bardzo na plus. Przede wszystkim dość szybko sobie poradziłem z całym montażem, a jakimś majsterkowiczem to raczej nie jestem. Solidne materiały, stal rzeczywiście robi wrażenie takiej na lata, a nie na jeden sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martii2
Ja już od pół roku ćwiczę z Kołakowska i są efekty, mogę się pochwalić 6 kilo w dół – weźcie pod uwagę, ze masa mięśniowa się też buduje. A mi jest raczej ciężko zbijać wagę. Dodam, ze ćwiczę 2-3 razy w tyg. Tylko jedna moja rada – wybierajcie SPORTOWE obuwie. Ja sobie dzięki trampkom rozwaliłam trochę nogę. Teraz tylko buty sportowe z Dare2b. lepiej nie prowokować losu i nie narażać zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrobić sobie zdjęcie nago, wtedy widać i łatwo ocenić jak dużo kilogramów mamy do zrzucenia. Trening powinien trwać ponad 30 minut a może być dowolny. Co kto lubi, ważne aby był w miarę intensywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks i masaże z partnerem to bardzo dobry i przyjemny sposób na szczuplejsza sylwetkę. Oprócz tego ze poprawia zdrowie naszego organizmu i spala duza ilość kalorii to sprawia że w naszym mózgu wydziela sie duża ilość hormonów szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo amatorsko ćwiczyłam jogę w domu, ale koleżanka namówiła mnie na zajęcia w gravitanie i jest świetnie ! Nie ma to jak zajęcia w grupie, można odczuć to wyciszenie i się zrelaksować, polecam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×