Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzień_jutrzejszy

CZY CHŁOPAKOM PODOBAJĄ SIĘ DUŻE, PONĘTNE I ŁADNE USTA U DZIEWCZYN?

Polecane posty

Gość dzień_jutrzejszy

Jak w temacie :) Czy chłopakom podobają się ładne, duże i ponętne usta u dziewczyn? Jestem posiadaczką takich ust i szczerze, to często dostawałam komplementy na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qtdgs
tzw. wary obciągary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszująca w dżungli łona
ale masz pytanie... pewnie że się podobająl nie znam nikogo kto lubi żyletki zamiast warg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobają im się raczej wąskie kreseczki najlepiej zaciśnięte w grymasie złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtretertert
tak - podobają nam się. jak laska ma duże i ponętne wargi to facet ma świetne doznania jak laska mu loda ciągnie. jestem na tak. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtretertert
boratka - hahaha.. no, na pewno wąskie usta się facetom podobają hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóż jeszcze temat na temat urody swoich kolan, jestem bardzo ciekawa, czy mają ładnie wystającą rzepkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień_jutrzejszy
oj tam zaraz loda... zanim do czegokolwiek dojdzie to chłopak z dziewczyną widują się pare / pare dziesiąt razy.... ja się cieszę z moich ust, bo po dłuższej rozmowie zazwyczaj się dowiaduję, że przyciągam uśmiechem / ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień_jutrzejszy
piąta klepka - daruj sobie....ten topik nie jest poświęcony mojej urodzie a ogólnie ustom... sama nagonka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dygresje nie są na forum zabronione jestem ponadto ciekawa jak prezentują się Twoje rozwiane na wietrze włosy i co chłopaki na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhh
Twoje pytanie świadczy o tym, że jesteś niestety idiotką. Chwalenie się, że takowe posiadasz świadczy natomiast o tym, że jesteś żeńskim narcyzem. wszystko razem robi połączenie nie do strawienia dla normalnego chłopaka, i tu żadne wary ci nie pomogą, nawet największe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień_jutrzejszy
jeżeli ten temat Cię irytuje, to nie czytaj... Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym wystarczą duże usta a inni lubią jeszcze coś poza tym. Daj fotę to zobaczymy czy duże i ponętne czy normalne a Ty przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień_jutrzejszy
Pytanie brzmi CZY CHŁOPAKOM PODOBAJĄ SIĘ DUŻE, PONĘTNE I ŁADNE USTA U DZIEWCZYN? dodałam, że takie usta mam... coś w tym złego? jednak ktoś miał racje zakładając temat, że jak dodasz coś o sobie / od siebie to cie na tym forum zjedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhh
Jeszcze raz, bo widze nie rozumiesz: pytanie jakie zadalaś świadczy, że jesteś idiotką. natomiast to, ze nie rozumiesz dlaczego, swiadczy o tym, ze ten idiotyzm jest nieuleczalny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze normalne,
a nie takie murzyńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień_jutrzejszy
o ja pie...za to sami inteligentni tu się wypowiadają.... skoro nazywasz mnie idiotką , czytając topik, to sama przeczysz swojej inteligencji....nie znasz człowieka a nazywasz idiotą? faktycznie, mądre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa_
a jak napiszą ze takie usta są obrzydliwe ,to co zrobisz.?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj swój temat i sama sobie odpowiedz skąd takie, a nie inne opinie o jego autorce a nie - sama raczej na to nie wpadniesz, wiec pozostaje wierzyć na słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień_jutrzejszy
Nic. Każdy może mieć odmienne zdanie na ten temat i jest to normalne. każdy jest inny i różne rzeczy mogą się danej osobie podobać lub nie. Ja np. mam słabość do niebieskich oczu u mężczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może autorka liczyła, że przyciągnie napalonych facetów śliniących się na myśl o jej ustach. Gdyby facetom nie podobały się duże usta to kobiety nie wstrzykiwałyby sobie w wargi różnych gówien. Niestety te wstrzyknięte zwykle kończą z kaczym dziobem. Jeśli się podobasz to cała a nie jedna część Twojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień_jutrzejszy
piąta klepka - w tym pytaniu nie ma stwierdzenia i nie będę z Tobą dyskutowała, bo ta 'rozmowa' nie jest na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień_jutrzejszy
Ok, nie napisałam, że faceci gdy mnie tylko zobaczą, to za mną lecą... Napisałam, że przyciągam uśmiechem/ustami - i to nie jest moje stwierdzenie wyssane z palca. Usłyszałam to parę razy od chłopaków.... Jeżeli chłopak decyduje się na związek to chyba logiczne, że nie tylko z powodu ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko---nie zwracaj uwagi na głupie wypowiedzi. Bo jak widać tym osobom radość sprawia czytane rzeczy typu: jestem brzydka i zakompleksiona. A jak ktoś jest zadowolony ze swojego wyglądu to od razu musi być idiotką. Ja sie sobie też podobam więc autorko...łączmy się w idiotyzmie:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh yeah, wyczytane w naszych myśłach wnioski nekroamnty trafione w dziesiątkę - alternatywą prześmiewczego komentowania przechwałek autorki jest przyjemność odnajdywana w czytaniu zażaleń do losu. przecież to takie oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień_jutrzejszy
Faktycznie 'ładne' nie powinno znaleźć się w pytaniu - mój błąd...ale nie powinnaś tylko z tego powodu nazywać mnie idiotką - to świadczy wyłącznie o Tobie... nekromanta - podobam się sobie ale jak widać świadczy to o tym, że jestem narcyzem jak to ktoś wcześniej napisał....no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×