Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzień_jutrzejszy

CZY CHŁOPAKOM PODOBAJĄ SIĘ DUŻE, PONĘTNE I ŁADNE USTA U DZIEWCZYN?

Polecane posty

Gość dzień_jutrzejszy
ooo kolejna osoba, u której argumentami są wyzwiska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhh
Ja nazwalam i podtrzymuję :D czytam sobie z nudów co mają do zaoferowania młode niunie i mnie olsniło, ze niewiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień_jutrzejszy
nie napisałam tu o tym, co mam do zaoferowania więc wybacz... nie jestem żadną niunią, blacharą, pustakiem... może jakbyś cokolwiek o mnie wiedziała, jakie mam wykształcenie, czym się zajmuję, o tym, że pomagam ludziom bezinteresownie to byś zmieniła zdanie ale wcale tego nie chcę, myśl co chcesz i czytaj skoro się nudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhh
w sumie ja też :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień_jutrzejszy
piąta klepka - nie sprowokujesz mnie tak szybko jakbyś chciała ;p a te Twoje wypowiedzi też guzik warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień_jutrzejszy
bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz niunia, stać Cię czasem na trafną autorefleksje i przyznanie się do tego, ze nie masz nic do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa_
miunia nie denerwuj się,bardzo sie cieszymy ze masz piękne usta które podobają się chlopakom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień_jutrzejszy
Niunia? Raczej mało trafne. Prawdą było, że na tym forum nie ma poważnych ludzi. Narazie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa_
nie zostawiaj nas w niepewnosci.napisz jak dbasz o te wspaniale usta,jakiej szminki używasz,jak wychodzą na zdjęciach? tez chcemy miec powodzenie u chlopaków,nie bądz egoistką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje komunikaty niunia wymagaja jeszcze jakich argumentów i p[potwierdzenia toku rozumowania, bo informować to Ty możesz sobie do woli, na mnie nie podziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahah haha
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwloki jana pawla
aha i achhh, ty jebana, tepa kurwo. po chuj sie wpierdalasz w jej temat, tak cie dupa boli? zalosny imbecyl, wypierdalaj z tego forum to samo piąta klepka, wykurwiaj zakompleksiony smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwloki jana pawla
piąta klepka, ty tepa dzi.wko, ogarnij sie kur.wa mac z tym je.banym belkotem, nikogo nie obchodzi twoje debilne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczlala
"Ładne" nie było najlepsze, a już "ponętne" tak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorka
Ja pierdolę, na chuj się udzielacie, skoro nic ciekawego do tematu nie wnosicie? Autorka normalnie zapytała CHŁOPAKÓW o zdanie, a nie dość, że chłopakami nie jesteście (chociaż, kto to wie? ;)), to jeszcze czepiacie się byle czego i nazywacie 'idiotką' człowieka, którego nie znacie. Widać, jak 'wiele' macie do zaprezentowania samą sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93473459490
Podobają, sama takie mam ;) Ale nie rozumiem po co temat? Tutaj zaraz Cie zjadą, normalnych jest garstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo 83
Szczerze to w większości przypadków nie. Wole normalny rozmiar. Ale raz widziałem dziewczynę o takich ustach i nie powiem ze zrobiło mi się gorąco na jej widok ale ona miała jeszcze ładną twarz oraz piękne oczy. Ale usta zapadły mi w pamięci najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×