Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frajeeerka:(

zdradzona...

Polecane posty

Twoje marzenia erotyczne to jakoś średnio Nas obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajeeerka:(
noo ,dokladnie tak jak piszecie.. od jutra to zero dla mnie zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie daj się Mu zwieść na jakieś "opowieści dziwnej treści" Postaraj sie być twardą i obstawaj przy swoim.Kilka "ciepłych słów" też możesz mu podarować,a co?należy mu sie jak psu zupa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wymyśliłam co mu zrobie Zaraże sie rzeżączką od menela a później bede sie z nim bzykać albo zrobie lepszy hardcor - zaraże sie wirusem HIV ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajeerka1234
no wlasnie po tym smsie co mi napisal....strasznie sie wkurzylam,on ma mnie chyba za jaka idiotke!! he kolezanka z pracy wpadla na kawe- i cycki mu pokazywala!! jesli znowu takie cos uslysze to na bank po mordzie oberwie ... facet 29 lat i takie rzeczy robi i jeszcze glupoty opowiada...kurcze to forum naprawde pomaga:) teraz juz nie jestem az tak roczarowana i upokorzona -teraz jestem wsciekla hehe dzieki dziewczyny za wsparcie ,dobrze sie wygadac -wypisac zwlaszcza anonimowo ...czulam sie tak zle ,ze wstyd mi bylo komukolwiek powiedziec..:( ale teraz mi o niebo lepiej P.S jakas swinia ukradala mi nick ,zycze ci tego samego ,zeby cie facet tak potraktowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjaaaaaazzzz
ja pierdziele koleś nie ma godności... weź jeszcze znajdź męża tej francy i mu powiedz wprost i rozgłośnij tą sprawę gdzie możesz niech płonie ze wstydu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjaaaaaazzzz
królu głupoty tamten nic nie wybrał bo tamta zajęta dupku jeden żałosny nie kumasz o co tutaj chodzi to stąd wypad kretynie zakompleksiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajeerka1234
to pewnie ty pajcu ,zabrales mi nick :) zycze ci takiej samej sytuacji ,zebys poczul/a sie tak samo jak ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajeerka1234
a coo tego rozglasniania sprawy to sama niewiem... w sumie znam sporo osob z jego pracy i otoczenia ale czy takie gadanie na prawo i lewo nie bedzie dziecinne ??chyba lepiej go oleje jak juz ostatecznie sie rozmowimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mozna by bylo...
tak trzeba okazac tez klase z jednej strony, wiem ze to trudne bo najchetniej by sie go podpierdolilo w kazdy mozliwy sposob ale to tez swiadczy jakos o drugiej osobie ...co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje Ci,
ja pewnie najpierw byłabym wściekła zrobiła afere a pozniej dopiero dotarloby do mnie co się stało i wyłabym z żalu. ale takim zjebom jaja urwać, co za szmaciarz!. trzymaj się autorko, on jest frajerem nie Ty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mozna by bylo...
krolu podszywaczy jestes jakis rozjebany czy jak? dymal mezatke, wynika z tego ze robil to ze zwykla ździra a i on jest podlym frajerem, to Cie bawi? bo ja w tym bynajmniej nie widze nic smiesznego...autorka tematu sie szanuje ma swoja godnosc,gdzie tymczasem jej facet okazal sie zwyklym kutasem co zdradza,jest zwyklym zerem,poza tym jeszcze jej łgał ze przyszla tylko kolezanka na kawe...:| nawet sie do tego przyznac nie umial, imitacja czlowieka zwykla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje Ci,
radze ignorować tego debila bo to zwykła gówniarzeria jest i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszlaoladoprzedszkola
I jak sie trzymasz autorko? :kwiatek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×