Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drytinka.

Ćwiczenia na szczupłe uda.

Polecane posty

Gość Milenkakow
Super są te promowane przez Was ćwiczenia, niesamowicie poprawiają sylwetkę. Ćwiczę na ich podstawie już około dwóch tygodni i widzę znaczną poprawę w modelu łydek i ud. Może też komuś się przydać taki typ treningów http://www.open-youweb.com/trening-na-wewnetrzna-strone-ud/ choć akurat mnie po nich dość mocno zaczęły boleć nogi od zakwasów. A może ktoś zna jakieś sprawdzone jeszcze ćwiczenia na talię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamademoiselle
Powiem tak... Od dwóch miesięcy chodzę na siłownię (3-4 razy w tygodniu), gdzie przez około 1,5 godziny robię trening siłowy i tylko na nim się skupiam. Robię dużo różnych przysiadów (przysiady z kettlem 10 kg z podciagnięciami do brody, przysiad bułgarski z hantlami 2x10 kg, przysiady sumo ze sztangą obciążenie talerze 2x5 kg + gryf około 10 kg, wykroki z hantlami 2x5kg). Oprócz tego robię inne ćwiczenia na nogi na maszynach (w przysiadach skupiam się na pośladkach,bo na nich najbardziej mi zależy, ale nogi w nich także pracują i nie tylko). Powiem tak: Nogi zaczęły się ładnie modelować (lubię kobiece lekko umięśnione uda,ale z umiarem). Przy przysiadach sumo można spalić tkankę tłuszczową wewnętrznej strony ud. Jeśli połączy się aeroby z ćwiczeniami silownymi, to można wymodelować ładnie nogi oraz wyszczuplić, to zależy jak sie te ćwiczenia wykonuje. Tłuszcz spala się po około 30 minutach ćwiczeń, dobrze jest przez około 30-40 minut biegać np na bieżni, później pójść robić ćwiczenia siłowe, np przysiady z hantlami. Po takiej rozgrzewce na bieżni, ćwiczenia siłowe będą powodowały spalanie tkanki tłuszczowej oraz umięśnianie. Nie bójcie sie kobiety ciężarów :) nasz organizm jest tak stworzony, że bez "wspomagaczy", siłowe ćwiczenia nie spowodują, że będziecie wyglądać jak babochłopy ;)/ tak, bieganie wyszczupla nogi. Ale ja nie znoszę biegać. Ale biegam przed każdym treningiem siłowym na bieżni, żeby się rozgrzać. Polecam także rolki. Jeżdżę często na rolkach do pracy (około 5 km w jedną stronę) i zakładam sobie na łydki obciążniki zapinane na rzep (2x1 kg). Fajne ćwiczenie na poślad i nogi :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1163
Znam kilka ćwiczeń które świetnie pomagają na ujędrnienie ud. Te najlepsze ćwiczenia to trzeba wykonywać pod okiem trenera bo są bardzo wymagające technicznie i można zrobić dużo błędów przez co trening będzie mniej efektowny. U mnie w Saturn Fitness jest pełno maszyn które pomagają w modelowaniu ud i pośladków więc jak ktoś chce wpaść na szybki trening to nie ma żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałaś o tym, żeby zacząć tańczyć? Taniec bardzo angażuje uda i można naprawdę fajnie wyrzeźbić sobie nogi. Ja chodzę na zajęcia do szkoły royal dance center i mam zgrabne nogi, nie narzekam na nie, są fajnie umięśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka8690
Odkąd pamiętam miałam problem z udami :P ile bym nie ćwiczyła i tak nie chciały szczupleć. Od jakiegoś czasu wykonuje ćwiczenia, które znalazłam w necie : https://www.skoknawage.pl/cwiczenia-na-wewnetrzna-strone-ud/ już - 2cm z ud. Ćwiczę dalej i czekam na lepsze efekty :D Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczuple uda to trzeba wykonywać jakieś ćwiczenia obciążające nogi. Ja na przykład dużo tańczę. Chodzę do szkoły tańca royal dance center i moje uda sa ladnie umięśnione i zgrabne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orbitreki mają bardzo pozytywny wpływ na mięśnie nóg oraz rąk, dlatego też warto zastanowić się nad ich zakupem. Coś więcej na temat tego sprzętu możecie przeczytać tutaj: https://www.abcfitness.pl/orbitreki-trenazery-c8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na uda fajnie działa też taniec. Ja dzięki temu, że chodzę do szkoły tańca royal dance center nie mam problemów z nogami. Wręcz przeciwnie bardzo je lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jazda konna. Po tym dopiero są kształtne uda. Ja akurat w tańcu jestem niezgrabiszczem strasznym i aż płakać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×