Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tu_pak

Wasze ulubione herbaty

Polecane posty

Jak to u Was jest z porami roku picia herbaty a także porami dnia? smakami? Moją szafkę zapełnia teraz truskawka z wanilią, malina z cytryną oraz na słabsze dni mięta,a to wszystko z Herbapolu. Uwielbiam :) Jak z Waszymi preferencjami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa
Ja lubię wszelkie owocowe herbaty, z maliną, jeżyną najbardziej. Zimą piję często zwykła herbatkę z cytryną, mogłabym ją pić i pić... Uwielbiam też zieloną i zieloną o smaku malinowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postawiłam na zioła tj rumianek, mięta, melisa, koperek, rożne bukiety ziół oraz mam malinową, owocową, porzeczkową, lipton lisciasty herbata elgrey i eterland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie......................
czarną herbatkę z sokiem malinowym z herbapolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam czarną herbatę z plastrem cytryny i dwiema łyżeczkami cukru. Najczęściej piję taką zimą. Lubię też czarną herbatę z dodatkiem syropu malinowego. A ulubiona to zdecydowanie Earl Grey, mogę ją pić bez końca:-)Z ziołowych mięta lub rumianek,ale to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaaaa
Ja tez uwielbiam earl greya, a także czarna herbatę z miodem i cytryną lub sokiem malinowym. Jesienią i zimą też z rumem :) Poza tym kocham herbaty o smaku grzańca- wszelakie (a mam ich kilka), a takż etakie mieszanki zimowe z cynamonem, goździkami, pomarańczą, imbirem, kardamonem. Przepadam za herbatą zieloną, a także zielona aromatyzowaną opuncją figową oraz białą (sama lub z aromatem mandarynki lub róży). Z owocowych: malina, malina z wanilią, dzika róża z porzeczką. W szafce mam też miętę i melisę, ale to tylko "na wszelki wypadek". Na codzień ich nie piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone smakowe liściaste, nie żadne zmiotki torebkowe ani granulaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna z cukrem i cytryną
od czasu do czasu może być bawarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alieutka
piję głównie czarna liściastą i zieloną liściastą, ale czasem też ziołowe herbatki w torebce lub earl grey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijam tylko twinings
Afternoon tea lub lady grey or earl grey. Two sugar and no milk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię owocowe, szczególnie truskawkowo-waniliowa z herbapolu, pyyychaaaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie herbaty są, tylko napoje owocowe herbata jest z herbaty (Camellia sinensis) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona liściasta - beż żadnych aromatów. Nie wchodzą mi te opuncje figowe. Czarna - bardzo rzadko, jeśli już to preferuję taką z miodem i skórką cytrynową. Co do ziół i kombinacji owocowych - rumianek, pokrzywa, żurawina, wiśnia. Od czasu do czasu rooibos - ale tylko smakowa, np. z aromatem karmelowym lub mieszanką przypraw orientalnych (imbir, kardamon, goździki). Czerwonych i earl grey nie piję, bo nie mogę (cóż one mają w sobie, że mój organizm ich nie chce?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
earl grey pomaranczowa cynamonowa pomaranczowo-cynamonowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obowiązkowo codziennie zwykła herbata z cytryną - uwielbiam, a tak to bardzo lubię o smaku: miodu i wanilii Rooibos oraz grzanego wina z owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz odkrywam właśnie herbaciany ogrós - prosto z lasu herbapolu. Nie ma siły żeby oprzeć się takim prawdziwym owocom. Nie lubię aromatyzowanych herbat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
Ja ostatnio uzależniłam się od herbaty earl grey, do której wrzucam mały kawałek skórki z pomarańczy lub cytryny (samą pomarańczową lub żółtą część).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie kazda herbatka jest dobra nie liczac tych najgorszych czarnych jakis podrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsghshigs
Zdecydowanie earl grey. Oprócz tego pijam różne wershe pu-erh, rooibos, herbatki owocowe oraz czarne aromatyzowane, białą (z dodatkiem aromatów lub bez) i zieloną (ostatnio z opuncją figową - strasznie słodki i wręcz plastikowy smak, ale bardzo mi się spodobał, sama nie wiem dlaczego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 earl grey 2 zielona z jasminem a tak w ogole to lubie zwykla czarna i zielona herbate baz zadnych dodatkowych smakow. owocowe i ziolowe napary tez czesto pijam, nie mam jakis ulubionych, ale lubie jak w skladzie jest hibiscus, dziala dobrze na nerwy i prace mozgu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuydfgkjh
ja uwielbiam i kupuję bardzo często herbaty z Lidla dzika róża z czarną porzeczką + sok z cytrynki - pycha :-D dzika róża z cytryną dzika róża z jabłkiem Nie dosyć że tanie, bo opakowanie 50 szt. kosztuje 2,99 zł. to przepyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniutkoo
moje nowo odkryte upodobanie to herbapolowska malina z żurawiną i niespodzianka z kartą w środku. Ale po prostu dla mnie to jest prawdziwie owocowa herbata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×