Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tu_pak

Wasze ulubione herbaty

Polecane posty

Gość doradca podatkowy
najlepsza jest Dilmah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeśli chodzi o czarną to rzeczywiście moja mama parzy ją w czajniczku zawsze innej nie ma szansy kupienia. liptonowa cytrynka tez jest ok, ale z owocowych herbapol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie barbaty Twinings'a. praktycznie wszystkie smaki oprocz tych z wanilia. do tego uwielbiam wszelkie susze owocowe, szczegolnie te kwasnawe. i nie powiem, herbatke rozpuszczalna Ekolandu tez kocham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam Dilmah owocowe, ostatnio pijam pomarańczową i truskawkową:) Dilmah na bardzo wiele smaków herbat do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. Moja przyjaciółka odkryła np herbatę o smaku szarlotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwielbiam herbaciany ogród z herbapolu :) zawsze z rana zaparzam cały dzbanek i mam na cały dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zdecydowanie owocowy ogrod w lato, na upalne dni owszem, ale teraz to regularnie co torebeczka to nowo zaparzona herbatka. Zawsze mnie ciekawi, jaką kartkę w pudełku znajdę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ciesze, ze w ogóle je znajduje ;) miło wiedzieć, że ktoś je ręcznie pakuje, a nie same maszyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
o smaku grzanego wina z imbirem - biedronkowa ,pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wypróbowałam nowy smak z herbacianego ogrodu, tzn. dla mnie nowy, a nie ogólnie ;) Malina z dziką różą, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczysko_to_ja
a ja lubię zieloną i w zasadzie to wszystko:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecaaaam
a ja lubię sagę: dzika róża z miętą i cytryną dzika róża z pigwą i truskawką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio w pudelku Herbapolu jeszcze dodatkowo czarną herbatke znalazlam :) dla mnie wszelka herbatka z baza malinki to zadna nowosc a codziennosc, zdecydowanie preferuje je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro lubisz herbaty z malinami, to polecam Ci herbatę Berry sensation Dilmah - jest baaaardzo malinowa;) Polecam zajrzeć na stronę klubu miłośników dobrej herbaty-znajdziesz tam wiele fajnych rodzajów herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueyes
Też uwielbiam herbaty Dilmah, zazwyczaj pijam aromatyzowane bo zwykła czarna jest dla mnie za mocna - albo to ja umiem parzyć tylko "siekiere" ;p Ten klub miłośników dobrej herbaty też fajna rzecz, dużo ciekawych rzeczy można dowiedzieć się o herbacie i nie tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa_tecza
a słyszeliście ze na tym klubie miłośników dobrej herbaty można zobaczyć przepis na daną herbatę ? przystawiłam logo Dilmah z opakowania herbaty do kamerki i wyświetlił mi się przepis na tą herbatę;D postęp w technice i pomysłach mnie zadziwia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueyes
No co Ty:D to o tym to niewiedziałam :D choć jestem teraz stałą bywalczynią klubu miłośników dobrej herbaty ;) a Ty kolorowa_tecza widziałaś może scrapbook Dilmah ;> bardzo fajna aplikacja do tworzenia kolaży, pamiątkowych zdjęć, akurat na wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania 77
Kazdy lubi co innego, może Twojej mamie poskmauje inna, za która akurat Ty nie musisz przepadać :)) każdy ma inny gust :) ja też lubie tą zieloną Dilmah, wiem że może to być dziwne ale dodaje do niej plasterki cytryny :) jest wtedy taka lekko kwaśna ;) super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka$$
ja tam wole zwyklaearl greya Dilmah, świetnie smakuje i jest bardzo aromatyczna, jak pisano wcześniej, wchodząc na ten klub miłośników dobrej herbaty można wyczytać tam co nie co o herbatach ich właściwościach i sposobach przyrządzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jośka__
Można nie tylko poczytać ale się świetnie pobawić, ja tworzę komiks o herbatach Dilmah:D znalazłam tą aplikację właśnie na stronie klubu miłośników dobrej herbaty i teraz startuje w konkursie i mam nadzieję wygrać tablet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Ostatnio biała i melisa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
A firmy to już różne. W tej chwili mam białą z Teekanne i melisę Herbapolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chichotka^^
i jak tam Joska wygrałaś ten tablet w konkursie na komiks Dilmah ?:D przyznaj się, ktora z prac jest twoja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jośka__
Proszę Cię nawet mnie nie denerwuj, niestety nie wygrałam :( ale muszę przyznać jury rację, że komiks DIlmah ktory wygrał byl najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatniczek0
ja ostatnio jestem fanką figury forever - raz, że ma pyszny porzeczkowy smak (albo jakiś taki ala owoce leśne, nie mam pewności), a dwa, żeod kiedyją piję, to mi się skóra poprawiła - dwa w jednym, żyć nie umierać moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz swieza miętka z cytryną mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ukrywam, ale piję dużo herbat. Ostatnio trafiłam na ciekawą ofertę w sklepie http://www.zielonykarmnik.pl/. Oni mają czarną herbatę o smaku wanilii lub truskawek. Taka aromatyczna herbata jest bardzo smaczna. Doskonale pobudza do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasenka
Ja uwielbiam zielone herbaty, szczególnie te ze sklepu Szlachetny Smak. Są one jedyne w swoim rodzaju i mają niepowtarzalny smak. Szczerze polecam! http://szlachetnysmak.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×