Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robaczek83

do ślubu wojskowym hammerem

Polecane posty

Gość robaczek83

Co sądzicie o tym, żeby do ślubu jechać wojskowym hammerem??? Dodam że mój narzeczony jest wojskowym i pójdzie w mundurze galowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
doskonały pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek83
Wiem że to jest marzeniem narzeczonego. Ja jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić. Nawet nie wiem jakby go udekorować. Czy ktoś z Was jechał do ślubu takim wozem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
Broń Boże go nie dekoruj. Żadnych wstążeczek, kwiatków, bo będzie głupio. Ale na masce styropianowe obrączki, owinięte złotą folią mogą leżeć. I to wszystko, bo ciekawy i nietuzinkowy pomysł spaprzesz. Możesz spytać, czy do asysty nie załatwiłby dwóch takich: http://www.scigacz.pl/zdjecia/gallery/relacje/Otwarcie_Sezonu_Motocyklowe_o_Czestochowie_2009_sobota/motocykl_wojskowy_rozpoczecie_sezonu_2009_mlodzi_mlodym_czestochowa_2009_a_mg_0233.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy w poniedziałek
nie dekoruj, nie rób wiochy, głupio by to wyglądało sam samochód zrobi wrazenie, plus Ty w sukni i mąż w garniturze galowym czy jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek83
Czy któraś z Was jechała do ślubu czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek83
Ale mi nie chodzi o wersję ekskluzywną hummera, Tylko o pojazd militarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj goral
a moj jest Goralem ( ja jestem z wielkopolski) i maz byl w stroju goralskim i jechalismy bryczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek34
zdecydowanie bez dekoracji... ewentualnie.... na masce jakiś mały akcent w stylu obrączek może jakiś bukiet ... ale leżąco na masce ... kwiaciarka na pewno coś doradzi... żadnych balonów dekorowania klamek czy innych pierdół... sam hummer to świetny pomysł zwłaszcza jeżeli kojarzy się z zainteresowaniami czy jak tutaj z wykonywaną pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczek nie znam się, ale jeśli chodzi Ci o wojskowego hammera to chyba nie będziesz miała za wygodnie. Zanim się zgodzisz powiedz, że najpierw chcesz go zobaczyć. Pomysł fajny, ale w tej wojskowej wersji, ten samochód nie jest za wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł bomba, ale: - sprawdź sobie czy wyleziesz na niego w szpilach i kiecce - ewentualnie przetrenuj w halce z kołem jeśli taką masz - sprawdź czy masz na tyle miejsce dookoła kościoła czy sali :D na krakowskiej Starówce bez problemu znajdą się miejsca dojazdowe do kościołów w których byście utknęli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoofelka
Jak dla mnie to fajny pomysł. Dekorowac to bym nie dekorowała, ewentualnie tak po "męsku", jakiś balon czy co i wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie wygląda ale....
To dość oryginalny pomysł nie mniej radzę się dobrze zastanowić. Mój przyjaciel miał cywilnego hummera na swoim ślubie ... i powiem tak zrobiło to ogromne wrażenie ... do czasu wysiadania młodej z auta. Gdy podjechali pod kościół (młoda miała suknie rybkę z niewielkim trenem) młoda poślizgnęła się na tej rurce ... na szczęście świadek stał w pobliżu i ją złapał. Niestety tyle szczęścia nie miała wysiadając z auta pod salą, efekt leżała jak długa. Owszem ubaw przedni ale nie dla niej. Wygląd zdecydowanie tak ... strona praktyczna jeszcze większe zdecydowane nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgufggfgh
Zajebiste i oryginalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, my mieliśmy jechać wojskowymu hummere, bo mój mąż również jest żołnierzem...ale jak zaczęłam go oglądać z bliska to niestety się rozmyśliliśmy.... trzeba go było wysprzątać, dać coś na siedzenia, bo oni korzystają z humerrów na poligonach itd... do tego miałam średniej wielkości sukienkę i ciężko byłoby wejść przez te małe drzwi do auta, więc jednak się rozmyśliliśmy, chociaż pomysł fsjny, ale w naszym przypadku się nie sprawdził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
No przecież możesz przećwiczyć. Posprzątaniem na najwyższy pomysł zajmą się koledzy z jednostki. A jeśli nie będziesz mogła wyjść, to on wyjdzie pierwszy i przejdzie na twoją stronę, ty otworzysz drzwiczki, a on cię z tego samochodu po prostu wyniesie. Jeśli przećwiczycie, to może pięknie wyglądać. Podobnie wsiadanie - przecież on może cię tam elegancko włożyć. Ale ta przygazówka pod kościołem, to jest coś. Naprawdę pomysł świetny, a ty po prostu poproś go, by ci ten pojazd pokazał. Uważam, że masz szansę. No i będzie chyba taniej, a i jego szef się ucieszy, że młodemu żołnierzowi będzie mógł pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek83
Dziękuję wszystkim za cenne wskazówki. Zdecydowanie zrobię tak, jak tu ktoś radził żeby go obejrzeć z bliska i się zorientować czy wogóle dam rade wejść do środka. Miałam jednak nadzieje że ktoś z Was jechał czymś takim do ślubu, bo chciałam poprosić o zdjęcie tego pojazdu np. przed kościołem. Bo jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić. Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quescik
Witaj :) Rzuć okiem także na http://allewesele.eu/ a dokładniej na http://transport.allewesele.eu/ - jest tu całkiem sporo hummerów i innych, oryginalnych autek. Nie wiem z której części kraju jesteś, ale mogę Ci polecić takie oferty jak: http://transport.allewesele.eu/profile/VnpWeR/gallery http://transport.allewesele.eu/profile/LCKWeR/gallery Powodzenia w organizacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwy przypadek?
Dla mnie to jest mega wiocha jechać czymś takim do ślubu. To wygląda idiotycznie jak PM w eleganckiej sukni próbuje wysiąść z takiego auta. Dwa razy to przemyśl zanim zrobisz z siebie widowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysł tylko niech tego hummera dobrze wyszorują ;) moj mąż tez wojak zawodowy :) ale do slubu szedł w ciwilkach ;) ps : wszystkiego naj naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek83
Dziękuję Ania233 za życzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "szczęsliwy przypadek?" sam/a jesteś mega wiocha i chyba na oczy nie widziałaś Hummera na takiej uroczystości, kumpela jechała do ślubu właśnie Hummerem w wersji cywilnej i wyglądało to bosko, a z wsiadaniem i wysiadaniem nie miała problemu bo kierowca poinstruował ją jak to najlepiej zrobić. ona wynajmowała gdzieś w Sopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwy przypadek?
Widziałam i to jest wiocha;-) tak samo jak obleśne amerykańskie limuzyny i inne pseudoauta. Ludzie robią z ślubu cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jasiek___
Jasiek - zamknij się. Zacząłeś tu jako domorosły fotograf, ekspert nad eksperty, a teraz już widzę nie możesz żyć bez kafeterii hahah ;-D A zamiast tandetnych obrączek na maskę ze styropianu proponuję małe działko przeciwlotnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, traktuję twoją wypowiedź na zasadzie: głupi ma zawsze rację :) i oczywiście przyznaję ci ją, a że o gustach się nie powinno rozmawiać to chyba najlepiej powstrzymać się od podobnych wypowiedzi bo mogą urazić tych, którym takie auta się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×