Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bury ;)

szukam fajnych spodni

Polecane posty

Gość bury ;)

Wiem że to forum głównie dla kobiet ale mam pytanie, otóż: mam 184 cm wzrostu i jestem chudy. Szukam spodni skejtowych które by dobrze na mnie leżały - żeby były luźne ale bez przesady i jakieś takie które nosi sie normalnie na biodrach a nie w połowie d*py... Może jakieś Mass dnm, NASA lub coś innego? Podeślijcie link do jakichś fajnych spodni. myślałem nad tymi: http://allegro.pl/hoodboyz-bagy-jeansy-roz-36-i1460601019.html http://allegro.pl/spodnie-makaveli-branded-36-big-tupac-baggy-jeans-i1451352467.html Czy takie spodnie mogłyby na mnie dobrze wyglądać? Prosze o odpowiedzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalaala
ej sorry ale te spodnie sa beznadziejne.. ;/ i juz dawno wyszly z mody. jak widze chlopakow w takich spodniach na ulicy to wymiotowac mi sie chce.. najlepiej normalne spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bury ;)
ale ja lubie szersze spodnie jeansowe ale zwykłe też, do tego normalna bluza i jest spoko.Jak nie takie to jakie byście polecali szersze spodnie żeby były fajne skoro te są "beznadziejne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bury ;)
no dzięki ale te które podałyście to same dopasowane, no rzeczywiście te spodnie z hoodboyz które podałem to do przesady szerokie. Lubie sie ubierać troszkę luźniej dlatego dopasowane spodnie lub nie daj Boże rurki to dla mnie masakra ;( Nie macie jakichś przykładów trochę szerszych spodni ale bez przesady? Jakichś modnych fajnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokoj chlopie
z tymi luznymi spodniami przy takim wzroscie, bo wydziesz wygladal jak strach na wroble.. polecam tobie jakies ciemnoniebieskie z tylko delikatnymi przetarciami albo czarne, ale zadne luzne w kroku, przetarte, dziurawe itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bury ;)
nie miałem na myśli bardzo luźnych spodni tylko troszkę np te są spoko http://allegro.pl/spodnie-mass-nine-to-8-xs-klasyk-skate-dhl-2010-i1460963542.html Ja sobie kupiłem wcześniej takie http://allegro.pl/spodnie-mass-dnm-classixxx-db-2010-2-xxxl-i1446241941.html i takie http://allegro.pl/spodnie-mass-neon-xs-klasyk-skate-okazja-2010-i1450105316.html Z tych pierwszych nie jestem zadowolony;( dlatego myślałem sobie żeby kupić jakieś nowe fajne, jak już mówiłem wcześniej troszkę szersze ale bez przesady - w sumie to bardziej szczupły jestem niż chudy. Lubię po prostu taki styl. Nie ubieram się nie wiadomo jak luźno, bluza t-shirt normalnych rozmiarów tylko spodnie ciut szersze. Lubie słuchać hip hopu, rapu ale nie tylko, również rocka, rapcore, electro i w sumie się dostosowuję. Lubie taki styl uliczny, kaszkiet, kaptur na głowę i spoko, myślałem że do tego spodnie szerokie będą dobre ale skoro tak. Co do tego kaptura to nie jestem jakimś tępym dresem który szuka zaczepki, jestem normalnym chłopakiem. A tak przy okazji te spodnie które podałem na początku to by mi pasowały? jak myślicie, dziewczyny? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz koniecznie uparles sie na szersze to takie jak wczesniej kupiles na szerokosc sa ok tylko mie kupuj z zadnymi wielkimi napisami na cala noge, wzorami i innymi naszywkami na tylku czy gdziekolwiek, to jest strasznie tandetne, jak juz musza byc szerokie to przynjamniej jednolite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z klaudią20x! miałam zamiar to samo napisać ale idąc od góry, dotarłam do jej wypowiedzi więc nie będę dublować :) Autorze, a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bury ;)
mam prawie 17 lat;) Naprawdę dziewczynom sie nie podoba jak chłopak nosi troszkę szersze spodnie? tylko rurki? -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes jeszcze mlodziutki ale juz nie taki znowu dzieciak :P najwyzszy czas ogarnąć sie i odpuścić kolorowe napisy, wielkie nadruki, mozajki itp :P to tandetne i zwyczajnie badziewiarskie. jak lubisz szerokie spodnie to sobie nos - Twoja rzecz, ale niech to bedzie choc odrobine "gustowne" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bury ;)
no wiadomo. Te które wcześniej wkleiłem to miałem na myśli fason a nie ubarwienie, napisy czy naszywki. Tak jak już wcześniej pisałem lubię nosić bluzy i t-shirty normalnych rozmiarów tylko troszkę szersze spodnie - jakoś tak mi się podoba nie wiem czemu... To może ty byś mi poradziła jakieś gustowne spodnie hmm? tylko broń Boże rurki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, wybacz ale chyba bym nie potrafila :P z checią bym Ci pomogła ale w tym przypadku jestem zbyt subiektywna. taki styl jest mi kompletnie obcy, nie podoba mi sie i nie znam sie na tym kompletnie. dla mnie wszystkie Twoje propozycje są takie same - różnią sie zamkiem czy przeszyciem? niestety wg mnie wszystkie są kiepskie bo nie uznaje takich ciuchow ;) jedyne co moge Ci doradzic to wlasnie to, abys kupil takie z mozliwie najmniejsza liczbą bajerów (zamki, przeszycia, przetarcia itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bury ;)
wiesz lubię taki uliczny styl ale bez szpanowania, lubie sie ubierać modnie ale nie jakoś ekstrawagancko. Mam po prostu wrażenie że w zwykłych dźinsach nie wyglądam najlepiej, w ogóle mało rzeczy dobrze na mnie leży, myślałem że ciut szersze spodnie zakryją moje niedoskonałości... Może i sie znowu będę pomawiać ale mam jeszcze jedne spodnie na oku i myślę że te są ekstra. http://skateshop.pl/product-pol-1152710779-Spodnie-MC-Wear-61-navy-granatowe.html pasowałyby do praktycznie do każdego ubrania - takie uniwersalne. Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bury;)___ nie znam Cie i nie widziałam na oczy ale starczą dwie cechy Twojego wyglądu o których mówisz (chudy, wysoki) zeby wiedziec ze w szerokich spodniach wyglądasz źle. skoro lubisz taki styl i dobrze sie w nim czujesz to nos, nikt Ci nie zabroni ale nie wmawiaj sobie że to zakrywa jakiekolwiek Twoje niedoskonalosci, uwierz ze jedynie je podkresla. mam kolege ktory tez nosi sie szeroko (wprawdzie preferuje raczej eleganckie ubrania) ale tez wydaje mu sie ze im szerzej tym wiekszy sie wydaje - wygląda jak kretyn w za duzych ciuchach :P zdaje mi sie ze na szerokie rzeczy mogą sobie pozwolic jedynie mezczyzni o postawnej sylwetce lub przy kosci, chudy zawsze bedzie w tym kiepsko wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar_
no nie wiem - ja bym nie zdecydowala sie (a moj facet juz tym bardziej) na zakup spodni przez neta :/ bo jak nie beda dobre to znow odsylac - bezsens... moj facet zawsze ma problem ze spodniami (ma bardzo dlugie i chude nogi) i chcial jakies materialowe kolorowe spodnie-odpada... przed kostke - jakby mial wode w piwnicy :P ale w koncu po calym dniu poszukiwan kupil jedne w salonie s.Oliver i jedne Tommy'ego Hilfilgera... polecam przebiec sie po centrum jakims i poprzymierzac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, przymierzyc musze 2 pary albo i wiecej, rozmiarowka danego producenta jest inna od innego producenta. Mam powyzej 180cm wzrostu i nie wyobrazam siebie w szerokich spodniach. Ale jak to pisano wyzej, jak kto woli ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele rozwiązań od polskich projektantów masz na https://www.lejdi.pl/. Fajny sklep, jeden z popularniejszych na FB pod względem kontaktu z klientkami. Zawsze o coś pytałam to mi naprawdę solidnie odpisywały. Głównie pytałam o dopasowanie wieczorowych sukienek do konkretnego stylu, czy o podobne rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka__

Ja kupiłam fajne dresy, na emodi. Koleżanka mi poleciła ich stronę, no i od tamtej pory udało mi się ustrzelić kilka fajnych rzeczy w dobrych cenach. wklejam link do dresów jakie są u nich dostępne https://www.emodi.pl/produkty-produkt:spodnie-dresowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×