Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wisienka76

NAJBARDZIEJ DENERWUJĄCY LUDZIE ŚWIATA TELEWIZJI

Polecane posty

Gość gość
Uwielbiam Sznuka prowadzącego Jeden z dziesięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryła32
Najbardziej działaja mi na nerwy: -Jacykow -Ibisz -Agata Mlynarska (ta druga nawet lubie) -Katarzyna Figura -Darek Mielenijnik bleeeeeeee -Weronika Rosati -Edycia Gorniak -Doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryła32
zapomnialam o Herbusiowej,matko jak ona mnie w*****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młynarska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdecydowanie na NIEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cichopek, celebrytka Mucha, celebrytka Kożuchowska , nudna Wojewódzki, pajac Pawłowicz Młynarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młynarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młynarska Młynarska Młynarska Młynarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nie: Kuna Gardias Kożuchowska Karolak Szyc Durczok Na tak: Socha, Różczka Zapędowska Sturhowie Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem czy w ogóle kogoś lubię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię Muchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka Więdłocha serialowa aktorka .Ten sam wyraz "myslacej " twarzy w kazdym serialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakjkjkjkjkjkj
Nienawidzę Agaty Młynarskiej - po pierwsze- tak po prostu, po drugie - przerywa niemiłosiernie swoim rozmówcom Moniki Richardson - bo jest głupią p***ą, też przerywa, jest po prostu kiepską dziennikarką i nadaje się max. do programów dla dzieci Tomasza Lisa - za stronniczość, cynizm, chamstwo, Wojewódzkiego - za chamstwo, brak kultury, za to że jest starym piotrusiem panem. Chociaż przyznaje, czasem bywa śmieszny. Moniki Olejnik - stronnicza, lubi prowokować kłótnie, a udaje dziennikarkę klasy Oriany Fallaci Sierakowskiego, Żakowskiego, janiny Paradowskiej, - bez komentarza Marii Czubaszek - jest stara, ale głupia jak but. Chociaż ma plusa za miłość do zwierząt Szumilewicza - jest po prostu idiotą :D Kuźniara Pieńkowskiej Węglarczyk Katarzyna burzyńska :/ bleeh Lubię: Martynę Wojciechowską Przemysława Babiarza Elizę Michalik, głównie za wolnorynkowe poglądy i ogólnie całkiem łebska z niej babeczka, chociaż nie zawsze się z nią zgadzam Sznuka Orłosia nawet Katarzyna Bosacka <3 <3 uwielbiam ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cierpię Szulim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ostatnio BERNADETA PIOTRWSKA - komentująca na TVP biegi z udzialem naszej królowej nart. Kobieta popelnia mnostwo bledów slownych, a wg mnie jesli juz ktos sie decyduje na komentowanie na kanale TVP to po pierwsze powinien miec OGROMNĄ WIEDZĘ na temat danej dziedziny, po drugie powinien umiec sie poprawnie wypowiadac, a pani Bernadeta co slychac w jej komentowaniu popelnia ogromną mase bledow slownych. :( KOMPROMITACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę pani Gessler, pani Rozenek również. Ibisza lubiłam dopóki nie przesadził z tym odmładzaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lis, Wojewódzki, Richardson, Cichopek, Herbuś, Rosati, Ibisz, Pieńkowska !!!! Młynarska, Strasburger, Gessler, Martyna Wojciechowska, Hołownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janowski mam torsje jak go widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M. Czubaszek, Leśny Dziad vel Powiatowy, Lis, Górniakowa, Jacyków, Młynarska, Urbański, Kayah, Olejnik, Piróg, Wesołowski, Mucha, K***in-Piotrowska, Kora, Anja rubik, Herbuś, Olbrychski, Grycanki, Siwiec, Felicjańska, Richardson, C. Pazura, Rozenek, obu Kwaśniewskich, Szulim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Czubaszek - ostatnio specjalistka od wszystkiego:) Razem z nią w parze Alicja Rezich-Modlińska Pan Janowski z "Melodii" Katarzyna Dowbor Maciej Dowbor Kret od pogody PIEŃKOWSKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata młynarska m koroniewska na siłe panie lansowane ,żal na nie abonamentu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię Wesołowskiego . Straszny jest :( Pan porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miecugow ,olejnik,durczok ,klan dowborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na NIE: Pieńkowska- zarozumiałe wredne babsko Wellman- za pajacowanie. Tej blondynki z reklamy Play-a- słodka idiotka i drze ryja w reklamach Rodowicz- stare pudlo, nie wie kiedy ze sceny zejść Janowskiego- popierdółka taka z niego Nie cierpię Całej obsady z M jak miłośc oprócz Pyrkosza i tej Pani jego żony(nie pamiętam nazwiska) K. Zielińska - zarozumiały wypłosz Mołek- wiecznie skwaszona mina Węglarczyk i Meller- działają na mnie jak płachta na byka Adamczyk- wszędzie go pełno Szyc- za bufoniarstwo, uwaza sie za przystojnego, a jest paskudny Figurski- nadęty cwaniak Kabaretu ani mru mru- zarozumiali buce Tego pajaca w papuciach(chyba kałamaga) Na TAK: Martyna Wojciechowska Paweł Małaszyński M.Gessler B.Linda M.Gajos M.Baka R.Makłowicz A. Chylińska G. Markowski Stuhrowie Reszty nie lubię albo są mi obojętni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieńkowska czarownica z DDTVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×