Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wisienka76

NAJBARDZIEJ DENERWUJĄCY LUDZIE ŚWIATA TELEWIZJI

Polecane posty

denerwuja mnie najbardziej: natasza urbanska katarzyna skrzynecka katarzyna cichopek krzysztof ibisz kammel doda izabela trojanowska ale wiecej by sie znalazlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
szke u. lubie nawet, tylko moglaby pogonic tego jozka,ten to dopiero denerwujący kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
miało być nataszke u lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
erpie też: -jacykowa- ten zmanierowany ''gejowaty''glos doprowadza mnie do szalu( nie mam nic do gejów absolutnie) - gąsa i jegi pieprzniętej ani głogowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znosze MUCHY !!!!! prokopa pienkowskiej wojewódzkiego figurskich kammela i tego durnia kałamagi dańca kurowskiej malinowskiej i horodynskiej janiaka piróga jak ryczy olejnik wisniewskiego i jego wszystkich żon herbus bo żadna z niej gwiazda a zadziera nosa mroczków mirki z "m jak miłość" krupy bo jest sztucznaforemniak bo chyba juz czas na emeryturke.. dody bo jest pusta!!!!! i kwasniewskiej bo uczy stylu,a jeszcze niedawno nie wiedzała jakim widelcem sie je rybe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo FOREMNIAK tez nie lubie
co za zryty leb!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k jak Kasia
Mnie denerwuje tez Foremniak .W mam talent guzik ma do powiedzenia a wazna jak maggi w zupie .a te udawane emocje to po prostu smiech na sali.Niuemniej babka jak na swoje lata trzyma się swietnie i wyglada kwitnąco.No czasem w na dobre i na złe wyglada jak wysuszony rodzynek ,ale to sie wytnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa jo.
denerwuja mnie piotr krasko ;/ - wkurwia mnie jego mowa nieprzecietnie jolanta pienkowska mlynarska agata torbicka paulina chylewska urbańska lubie duet wellman i prokop wojewodzki kuba marzena rogalska kamil durczok justyna pochanke tomasz lis jarek kuzniar maciej mazur sa mi obojetni te dwie prowadzace mks foremniak ibisz jacyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie mam firanek
upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made fake.
tez mnie foremniakowa wkurza!!! W mam talent to juz bije rekordy. Tak sztucznie gra, te jej udawane emocje, falszywa baba. No i D O D A blee tandeta na maksa, która próbuje już kopiować G A G Ę o czym świadczy jej teledysk bad girls który juz na samym początku zalatuję gagą ( to ta scena z łysą głową,dziwną sukienką itd). Czas słodkiej idiotki,barbie chyba mija,teraz będzie dziwakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_a_chna
Marcin Kydryński - za bezkarność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
nie lubie muchy, ale wkurwia mnie nagonka na nia, ze nosi futra. inne aktorki tez nosza( np kasia zielinska) i nic a tu ciagle mucha i mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosze to samo wrazenie
bo Muszysko samo sobie zapracowalo na taka opinie i traktowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benio5az
Moje typy Nie lubie: -Kurzajewski Maciej koszmarna maniera w glosie, no i jest wszędzie. Brrrrr -Szymon Hołownia wydaje mu się ze jest religijnym guru i ma monopol na pouczanie innych w kwestii wiary -Ta gruba w ciemnych włosach prowadząca "Między kuchnią a salonem" i jej koleżanka z programu "Rewolucja na talerzu"- za niezrozumiały bełkot wylewający się z ich ust- nie masz dykcji nie pchaj się do telewizji -Katarzyna Figura- której się wydaje ze czas się dla niej zatrzymał i nadal jest symbolem seksu i za podniecanie się na wizji -Jolanta Pieńkowska- za brak ciepła i przepytywanie, a nie rozmawianie z gośćmi -Oliwier Janiak za yyyyy, ammmm, ęmm i inne głupie przerywniki. Taki bułkę przez bibułkę -Jacykow błazen -Mucha Znalazłoby się jeszcze sporo ale i tak się rozpisałam Lubie: Tych jest na szczęście zdecydowanie wiecej, wiec tylko kilku wymienię Piotr Fraczewski Tomasz Stanecki- zawsze miły i kulturalny Piotr Adamczyk, Krzysztof Stelmaszyk Maja Popielarska- taka ciepła dziewuszka Kabaret moralnego niepokoju i Ani mru mru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE: kuzniar młynarska, nie agata ta druga korwni-pitrkowska szczuka doda górniak steczkowska cichopek mroczki gardias!!!! cielecka mucha ci od toto lottka karol z familiady ten z pierwszej miłósci co udaje akcent hamerykanski TAAK- kabaret moralnego niepokoju prokop mann wojewódzki\(czasem bo czasem debil z niego) majewski socha kuna wiczak i ten drugi co grał w ust usta (miecwiel cos tam) kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Monika Olejnik-juz patrzec nie moge jak ta kobieta się meczy prowadząc KROPKĘ NAD I.Monotonny,znudzony głos.Upozowana starsza pani udająca nastolatkę-No i te teksty-porażka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupppppuuuu
upupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobok
Nasz najmłodszy prezenter- Krzysio Ibisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda poplawskal334
mnie jak cholera wkurzala foremniak gocha w jury w (xfaxtor?) gówno smierdzace jak ona smiala wogóle kogos oceniac? nie umiala zbytnio nawet uzasadnic swojej oceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda poplawskal334
juz ktos wpominal o sztucznej foremniakowej i ona oceniala w mam talent, kurna ona rzeczywiscie ma, jak parodia wielka wygladala tam za tym biurkiem jury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda poplawskal334
Foremniakową jak widze to z checia jeebnęłabym w ten jej sztuczny stary pyszczek.. ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567891
Nie znosze: Krzysztofa Ibisza Kingi Rusin Edyty Górniak Doroty Gardias Katarzyny Skrzyneckiej Borysa szyca - bufon do potegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieńkowska - lubiłam ją jako prowadzącą Wiadomości a odkąd przeszła do Tefałenu i związała się z tym Czarneckim zrobiła się z niej straszna snobka, jest taka wyniosła, zimna...a no i przerażająco chuda :O Ibisz - wiadomo za co...a też był kiedyś normalny :O Młynarska - jakaś taka ni w pięść ni w oko, irytuje mnie jej sposób mówienia Janiak - warszafski snob ze sztucznym uśmiechem Jacyków!!! - matko kochana nawet mi się tego komentować nie chce Sołtysik - kolejny warszawski snob Lubię: Prokopa i Wellman Hołownię Chylińską - mimo tej porażkowej płyty Nosowską ❤️ aaa no i większość kabaretów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrehbdhbdx
ale w was zawiści polaczki... niektórych nie lubicie bo są albo dobrzy w tym co robią albo ładni. no pominąwszy może takiego ibisza czy jacykowa - ale zamiast was złościć powinien śmieszyć... skąd w was tyle agresji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhkhkhkhkhkhkh45
haha ostatni wspis najlepszy haha co chcesz udowdnic debilu.. hehe ciebie tez nie lubie bo jestes ładny? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka, ze wszystkich naszych celebrytow widzimy tak, jak ich pokazuja media. moze sie okazac, ze jacykow to swojski gosc a wellman to wredna baba. uwielbiam ireneusza krosnego. nie wiem jaki z niego czlowiek, ale jest mistrzem w tym, co robi. od zawsze podobala mi sie agnieszka wlodarczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo.
bezapelacyjnie Bill O'Reilly miliony ludzi na calym swiecie nie moze strawic tego goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
nie znoszę przełączam tv na inny kanał jak widze: Ibisza D Wellman Prokopa J Krupa Piróg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelkaa
Moje typy: Monika Richardson Jolanta Pieńkowska Doda Natasza Urbańska Anna Mucha Robert Janowski Tomasz Kammel Radek Brzózka Dorota Wellman praktycznie wszyscy z debilnego M Jak Miłość Hanna Smoktunowicz Dorota Gardias Magda Mołek Magdalena Cielecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×