Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wisienka76

NAJBARDZIEJ DENERWUJĄCY LUDZIE ŚWIATA TELEWIZJI

Polecane posty

Gość mnie Cielecka tez wkurza i to
jak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robiszzzzz
Janowski z jakiej to melodi zaochwuje sie jak kretyn tam ... cichopek rubik ta modelka ehm natasza urbanska w 11 detektywi masakra ci aktorzy tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezd mós
Sara May - za to, że jest dnem totalnym i beztalenciem próbującym się wybić na bezpodstawnej krytyce tych, którzy coś osiągnęli Hanna Lis vel Lisica - nie reprezentuje sobą żadnych wartości, a pcha się gdzie popadnie Mucha - za afiszowanie się swoją głupotą Gardias - za gwiazdorzenie i robienie z życia prywatnego wielkiego halo Doda - za całokształt, brak talentu, głupotę, którą próbuje ostatnio ukryć pod maską firmowych ciuchów, a słoma jej z butów wystaje Monika Richardson - to dopiero porażka, niesympatyczna, brzydka, uważająca się za bóstwo Małgorzata Kożuchowska - nadęty stary babsztyl bez energii Joanna Koroniewska - za to,że jest świętą krową i wygląda jak anorektyczka Paweł Królikowski - kiedyś go lubiłam, a teraz jest prawie w każdym serialu i mam mdłości, jak go widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasasa
ja nie cierpie cichopkowej, ibisza, adamczyka i urbańskiej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasasasa
ja nie cierpie cichopki , urbańskiej, ibisza i adamczyka bleeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ger upp nu
Ja najbardziej lubię Piróga, Wojewódzkiego i Anję Rubik. Nie trawię Jasia i Małgosi z Klanu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pecer
Ibisz Kamel Cichopek Paschalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlos_suarez
Nie mogę znieść takich ludzi jak: Maciej Głogowski z TOK FM (szef redakcji ekonomicznej) i Dariusz Prosiecki z TVN. Nie mogę obydwu słuchać, ich tembr głosu i specyficzny akcent przyprawia mnie o skurcz jelit. Do tegp obydwaj są niesamowicie przemądrzali i zarozumiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onalbn
-Sara May - kto to do cholery jest? Znam ja tylko z tego, ze probuje z mizernym skutkiem dopierdzielic innym. -Ani Mru Mru - sa z mojego miasta i od jakiegos czasu sa strasznymi bucami -Gruszka/Koroniewska/Paschalska/Mucha -Cichopek! Na szczescie powoli odchodzi w zapomnienie -Mroczkowie -Rusin -Foremniak Smiesza mnie: -Rutowicz :P i jej smieszny ex -Love Dodzia + Nergal -Jacykow -Mandaryna Lubie: -Majewskiego -Bilguuna Ariunbaatara :P -Piroga -Krupe -Cejrowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneByOne
Maria Niklińska córka Fajkowskiej, brrr,nie dość,że głupiutka,ciągle sugerowała w TZG romans z partnerem tanecznym,to jeszcze ma w twarzy coś takiego,że od razu o niej myślę - debilka :o Maciej Dowbor,Maciej Rock i końska morda Agnieszka Popielewicz Ta mała paskuda z M Jak Miłość z wielkimi zębiskami, mega odstającymi uszami, która myśli, że jest wielką gwiazdą!Wróblewska czy jakoś tak,jak widzę tego bachora to mam ochotę rozwalić telewizor.Kto pcha to beztalencie do telewizji?! Marzena Roglaska-stare głupie pudło Mołek - sztywny kołek Szyc - za to,że gwiazdorzy i uważa się za przystojniaka,którym nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata Foremniak Anna Mucha Kuba Wojewódzki Jolanta Fajkowska Justyna Steczkowska Krystyna Janda Doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz opon
Nie znoszę Joli Pieńkowskiej. Musi być strasznie wredną babą w normalnym, codziennym życiu, bo skurw....stwo ma wymalowane na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny jarząbek
nieznosze ... reklam. Cała reszta jest jeszcze do przetrawienia :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiru
Natasza Urbańska Agata Młynarska Justyna Steczkowska Monika Brodka Edyta Gorniak Kabaret Łowcy.B Hubert Urbański Krzysztof Ibisz Jacyków Paulla Monika Olejnik Tomasz LIs Michał Wiśniewski Mandaryna Doda Edyta Herbuś Kaja paschalska LUBIĘ: Kuba Wojewódzki Anna Mucha Kabaret Neonówka Ani mru mru Cezary Pazura UWIELBIAM: AGNIESZKA CHYLIŃSKA PRZZZEEECUUUDOWNA KOBIETA I PRZEUROCZA I NAPRAWDE INTELIGENTNA NIE TO CO NASZA PUSTA DODZIA SRODZIA CO ROBI LODZIA TEEEPAAAK ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzessika
ja nienawidze natalki z m jak milosc, !!!! trafia mnie jak ja widze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwejku
Ja tak mam z tą paskudną Zosią z M Jak Miłość :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się z wypowiedzią kilka postów wyżej: media wpływają na nasze spostrzeganie celebrytów. A w temacie: wydaje mi się, że fajni muszą być komentatorzy "Wymiataczy" (nie mogę znaleźć w tej chwili ich nazwisk). I Kabaret Moralnego Niepokoju (znam osobiście: super ludzie, szczególnie Mikołaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie nawidze Jolanty Pieńkowskiej no patrzec na nia sie nie da jak prowadzi DD tvn no wtraca sie i wie lepiej od zaproszonych i te jej glupie podsumowania no a jej partner na antenie ma dziub jak bokser i szkoda gadac h..a z nich para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Destylacja
Zawsze o torsje przyprawiał mnie pan Młynarski i pani Agata Młynarska, a także teleturniej Jaka to melodia i jej prowadzący. Bardzo lubię pana Wojciecha Manna, niezależnie od programu jaki prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlennnnn
Nie lubię: K. Ibisz - za powrót do piaskownicy O. Moro-Figurskiej - za całokształt N. Urbańskiej - za wciskanie sie do wszelkich programów, ogólnie jest drazniąca z tym swoim parciem na szkło K. Cichopek - cukier wylewa sie przez ekran telewizora A. Mucha - za udawane pozerstwo M Foremniak - za głupie miny i mrużenie oczu J. Koroniewska - aktorka jednej roli, kojarzy mi się tylko z Myszką z M jak Miłość M. Lewińska - za grosz talentu aktorskiego K. Cichopek - nie musze pisac dlaczego :O K.K Piotrowska - za plucie jadem we wszystkich Całej obsady z Pierwszej Miłości J. Kamińska - dziewucha jest denerwująca, że szok P. Kazadi K. Pakosińska - za durny śmiech z byle czego Na "+" M Różczka Sz. Hołownia C. Żak P. Wilczak M Stuhr K. Durczok A. Przybylska K. Szczuka H. Śleszyńska P. Fronczewski Ż. Zamachowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do Bogdana to moj facet
marlennn - zgadzam sie z Twoja lista :) mnie jeszcze wkurza M. Richardson i P. Krasko oraz H. Urbanski - do bolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha jest fajna :D A śmieszni to są bracia Mroczkowie. Co to za aktorzy ? :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam olaboga
drewniane kolki a nie aktorzy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko#344
Ibisz- tragedia Jolanta Pieńkowska -jak widzę że prowadzi DD Tvn to już nie oglądam dalej Janowski- i ten jego program jak to melodia TRAGEDIA A bardzo lubię Prokopa i Dorotę Welman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram MŁYNARSKA denerwuje mnie najbardziej ,nie wiem dla czego ale działa mi na uzębienie , nigdy jej nie lubiłam. I tu nie ma nic zazdrością do rzeczy przyznaje naprawdę ładnie wygląda i dobrze że o siebie zadbała ale denerwuje mnie strasznie. Tyle dobrego że ostatnio jakoś cicho się o niej zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Monika Olejnik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie Agate Mlynarska.Przyznaje,ze czytajac niektore komentarze nie wiem czy powinnam sie smiac,czy plakac.Powiedzcie sami czy okreslenie typu stara rapszla czy glupia kwoka(i wiele innych,ktorych tu przytaczac nie bede) dobrze swiadczy o niektorych komentujacych?Odnosnie tematu nie lubie Anny Muchy,za to,ze z aktorstwem ma niewiele wspolnego;Michala Wisniewskiego,za publiczne wywlekanie zycia prywatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prokop -welman super duet socha ok ewelina lisowska ale tylko za głos-bo wyglada marnie gugała-wydarzenia polsat doda i tez za głos magda gesler-czasem wkurza ale ja lubie jakub zabrski i piotr szumlas michael jackson-niektore kawalki sa super adele jolaśka z kiepskich eminem aktor-tata błażeja z pierwszej miłosći nie znosze ojca rydzyka jacka chana(dżaki czan) ;) chuck norris aaaaaa ola kwasniewska i kazdy kto robi krzywde zwierzętom lub dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co wam daje ta wyliczanka? Przez niektorych z was przemawia zawiść i zwykłe chamstwo dajcie żyć innym i zajmijcie się sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×