Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ameryka Południowa

pomózcie biednemu psiakowi:)

Polecane posty

jednemu i drugiemu :) podpalonemu Kubie i zagłodzonemu Lucky :) naweł złotówka :) http://chwiladlapupila.pl/informacje/lucky-w-stanie-agonalnym-trafil-do-krakowskiego-schroniska/ http://www.fundacjamrunio.org/content/poparzony-pies-kuba-potrzebuje-waszejtwojej-pomocy przestancie na 5 min opluwac sie jadem:P mozna zrobic coz lepszego:D;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plebania ojca witaszka
A nie lepiej do rzezni - bylby jakis pozytem z mieska, moze hamburgery albo cus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januszek..........
Stachu zaraz Cię tą łopatą jebnę w łeb!!!!! Myślałem,że jesteś mądrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko te przepełnione schroniska, zagryzające się psy z głodu. a kto ma pomagać? oczywiście tylko biedni, naiwni i czuli obywatele. ja jestem za uśpieniem tych psów, na cholerę je utrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiem ci ze musisz miec mautki muzdzek skoro musisz to robic w tak wulgarny sposob...wiem ze chcesz byc "coool" na kafe ale obisz z siebie idiote i nic wiece🖐️ pora to zauwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starasz sie byc cool i na sile sie wyrozniac gdyby tak nie bylo nie sypal bys takimi wulgaryzmami:) jezeli ciebie to nie interesuje nie siedz tu tylko wypieprzaj na inne topiki gdzie mozesz błyszczec swoja "INTELYGENCJĄ", jezeli masz takie zdanie jakie masz ok to jest forum, ale albo wyrazaj sie normalnei bez takich chorych akcji, albo ZAMKNIJ MORDE....tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje słownictwo też nie jest lepsze, a swoim oskarżaniem moją osobę odwracasz temat od tych biednych pieskow, którym co najwyżej powinna być zasponsorowana strzykawka z trucizną. a gdzie się wypowiadam to moja sprawa, to jest ogólnodostępne forum.ps już idę, wolę nie drażnić kobiet z pms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zwierzaki
wiecie co??Kocham zwierzęta ale nieraz zastanawiam sie PO CO oni tak na siłę ratują te cierpiące zwierzęta...czy nie lepiej dla takiego psa by bylo zeby ulzyc jego cierpieniom?????płakac się cche jak sobie pomyśle ile taki pies musi sie nacierpieć nim wróci do zdrowia.... a to co ludzie teraz wyprawiaja ze zwierzetami to sie w glowie nie miesi ze czlowiek to taka bestia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zwierzaki
staszek poniekąd ma rację. Dla mnie takie leczenie tragicznych rpzypadków to jest jakas paranoja....te psy przechodza niewyobrazalne cierpienie obecnie ale oni zamiast im ulzyc wola wlaczyc o ich zycie....a pozniej jesli pies przezyje to czeka go smutna przyszłość...zycie w klatce , walka o miske i czekanie az ktos go wybierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×