Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość martwie sie

Zalezy mi na opini

Polecane posty

Gość martwie sie

chcialabym abyscie powiedzieli wasze zdanie. Mieszka w uk z mezem i z 18 m dzieckiem. Mamy po 30 latMieszkamy w trzypokojowym domu. Dwa inne pokoje wynajmujemy innym ludziom. Sa ta znajomi mojego meza z Polski, ktorych zna od urodzenia.Bardzo dobrze sie znamy i fajnie nam sie mieszka. Nie zzamykamy pokoi na klucz, mozena zostawic portfel i nikt go nie ruszy.Mieszkam w uk juz piec lat i moge powiedziec ze nie mam kolezanek. Moj maz ma duzo kolegow co chwile ktos do niego dzwoni, przyjezdza. Kiedy pracowalam to byla kilka dziewczyn z ktorymi nawe sie kolegowalam ale kaplam sie ze bylam im potrzebna tylko zeby im cos pozalatwiac. Niedawno przyjechala dziewczyna jednego chlopaka co znami mieszka. Bylam mila, zagadywalam i wogole. Ona co chwila sprzatala ale ja powiedzialam zeby tak nie sprzatala bo to ja powinnam robic ze jak ona tak co chwila sprzata to mi jest glupio. Nie powiem bo mialam kilka razy takie wtopy ze palnelam jakies glupstwo i nie pomyslalam. A potem uslyszalam jak mnie odgaduje ze robie z siebie wielka pania, ze jestem skapa. W przeszlosci bylo tak ze przyjezdzaly dziewczyny tych znajomych mojego m. I oni przychodzili sie pytac czy bym nie pomogla znalesc ich laskom pracy. Nigdy nie odmowilam i zawsze cos znalazlam a jak nie to naprawde sie staralam. Potem jakos sie nie odzywaly tak normalnie. generalnie zawsze jesttak ze jakakolwiek dziewczyne bym nie poznala to one bardziej lubia gadac z moim mezem niz ze mna. czy ze mna jest cos nie tak. Czy ja jestem jakas glupia czy co. Mama mi mowi ze to z zazdrosci ze umiem wszystko zalatwic, ze jestem ladna , po studiach , mamy fajne dziecko dobrze nam sie zyje. owszem mam troche nie wyparzana gebke no ale to chyba nie tylko ja. Nie wiem Pomozcie i powiedzcie co o tym myslicie. Czesto mowie to co mysle. Ja nie wiem jakos nie mam tyle kolezanek co moj m. powiedzcie co tym myslicie. Moze jestem takim czlowiekiem co odpycha od siebie ludzi czy co. Co ze mna jest nie tak. Powiedzcie jak wy to widzicie bo ja juz nie wiem co myslec. Ostatnio nawet moj m sie zapytak czemu ja nie mam kolezanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×