Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria annaaa

Obwisly wam piersi po karmieniu???

Polecane posty

Gość maria annaaa

Pyt. do mam karmiacych;) Bo mi niestety tak... Karmilam 1,5 roku. Teraz zaluje za az tak dlugo. Teraz gdybym coflnela czas pewnie karmilabym pol roku... Mam 23 lata i obwisle piersi, nie sa duze ani za male ale po karmieniu sie zmniejszyly i nie sa juz jedrne:( To moj najwiekszy problem . Nie mam po ciazy nadwagi, obwislego brzucha czy rozstepow ale za to to... I swiadomosc ze bedzie tylko gorzej a jak zdecyduje sie na 2 dziecko to moje piersi chyba beda wygladac jak tych murzynek w afryce:P A jak jest u was???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie karmilam
nie ze wzgledu na piersi (choc podswiadomie to tez byl pewnie powod) a ze wzgledu na to by nie byc dla dziecka na kazde zawolanie. Nie obwisly mi, przed ciaza mialam duzy biust i mysle ze jakbym karmila to mialabym cycki do kolan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mollokaka
nie obwisły, ale stały się mniej twarde. Karmiłam 13 miesięcy. Piersi wróciły do swojego rozmiaru i kształtu, ale w dotyku są inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie dziewczyny o tych piersiach....też słyszałam że po ciąży są już zupełnie inne, gorsze niż przed...czy to prawda? Ja zawsze miałam miseczkę B, takie nieduże ale jędrne, boję się że zrobią mi się woreczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie karmilam
nie wiem po karmieniu, ale jak ja nie karmilam to mam piersi jak przed ciaza. Jednak bralam tabletki na zanik laktacji. Po karmieniu 80% kobiet ma obwisle piersi, ale nie moge za ta informacje reczyc, bo tylko czytalam na ten temat kiedys. Moje wszystkie kolezanki, ktore karmily mialy obwisle, ale 2 sobie operacje zrobily;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze sa gorsze.....
ja karmilam chociaz poczatek....2 miesiace i nie jest tak źle ale widze ze gdyby to bylo dluzej kilka, kilkanascie miesiecy to by byly zwisy..... a i nie uwierze jezeli ktos napsize ze karmil tyle i ma ekstra jedrne....sorki ale niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mismisia
ja karmilam core 9 miesiecy, piersi mam jedrne jak przed karmieniem, ksztalt ani wielkosc sie nie zmienily. Byc moze dlatego ze urodzilam mlodo (21lat) i co jest najdziwniejsze piersi przed porodem B w czasie karmienia D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mismisia
zapomialam dodac ze teraz mam 30 i nadal jedrniutkie jak jabluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika36
karmiłam 1,5 m-ca, a moje piersi zdążyły się zdeformować i wyglądają jak 2 naleśniki, ale już nie długo... bo znowu jestem w ciąży :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria annaaa
Ja przed ciaza mialam miseczke C a po karmieniu B :P Dlatego pewnie sa troche obwisle , bo sie zmniejszyly o rozmiar. Nie ma tragedi ale napewno nie sa to piersi 23 latki:O raczej 30- stki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapary
mi nie tyle obwisły co właśnie straciły na jędrności. teraz żeby ładnie wyglądały to muszę kupować mniejszy stanik o rozmiar. miałam małe C teraz mam B. karmiłam 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna29
Nie obwisly, ja karmilam synka 4 miesiace - musialam przerwac bo dostalam zapalenia piersi i antybiotyk :/ moze i nie sa jak piersi 20sto latki, ale wygladaja i w dotyku sa bardzo dobre, jedrne i nadal bardzo atrakcyjne...ale po wyleczeniu zapalenia codziennie robilam jedno cwiczenie prawie przez rok. opierasz rece na scianie stajac krok od niej i robisz takie jakby pompki - 15 razy i koniec. codziennie. Cycki rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmilam niecale pol roku. piersi z C zrobily sie B i no coz... troche obwisly :O nie jest tragicznie ale widze roznice. w dotyku tez sa inne. nie przejmuje sie tym, bo tak jak napisalam, nie jest tak zle, ale nie oszukuje sie, sa inne niz przed ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam dziewczyny, że te, które miały przed ciążą większe np miseczkę C później mają większy problem z brakiem jędrności. Np moja mama mając przed ciążą miseczkę A ( maleństwa) po dwóch ciążach miała miseczkę C i nie był to biust obwisły, pamiętam z dzieciństwa że piersi miała jędrne i piękne, zreszta nawet teraz są fajne ( jak na 51- letnia kobietę ;) ja mam miseczkę małe B w porywach pełne B gdy przytyje, póki co codziennie smaruje się kremami i robię ćwiczenia na klatkę piersiową hankielkami, jestem w 5 tyg ciąży. Nie zamierzam karmić, jeśli już to pierwszy m-c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obwisly strasznie
sa teraz beznadziejne. Od czasu karmienia nie kocham sie z mezem bez stanika. W ogole to od tego czasu stanik zdejmuje tylko do kapieli :( Moim kolezankom tez obwisly, nie znam zadnej, ktorej by nie obwisly. No jedna - ale ona nie karmila wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 ml to wcale nienajgorzej
mi nic nie obwisło, karmiłam 11 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:-) Karmilam 9 miesiecy, odstawilam bylo ok. Potem jakies 2 miesiace pozniej zaczelam dodatkowo jeszcze bardzi chudnc. Wtedy przez moment wygladaly nieciekawie. Ale powrocilam do stalej wagi, piersi na swoim miejscu, ksztalt ten sam. Ja widze roznice w jedrnosci w zaleznosci jaki stanik nosze. Np mam jeden w rozmiarze amerykanskim 34D i 32D. Jak je ponosze to jest nieciekawie bo moj rozmiar to brytyjski 32 DD (87cm w biuscie 73 pod CHYBA jakos tak mam). Mam wlasnie 2 staniki tez w takim rozmiarze i jak je nosze to wogole inne piersi:-) Podstawa to dobrze dobrany stanik jakos w ciazy mialam chyba 34 DD a po i w czasie karmienia 32 E. Za kazdym razem szlam do mothercare gdzie mnie kobietka mierzyla, przynosila stos stanikow, zamawiala cuda jakies ale nigdy nie wypuscila mnie bez dobrze dobranego stanika. Polecam zaczac od tego, plus oczywiscie dobry krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porodzie...
obwisly ale nie "po karmieniu" tylko po ciazy... jakbym spuscila cale mleko po porodzie z cyca i nawet gdyby nie wytworzylo sie nowe, to cyce i tak by obwisly... bo juz byly duze, zanim moj maly ssak sie do nich przyssal. a teraz zostaly flaczki dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjk
mojej babie to zmalały, obwisły i już nie mogę hiszpana strzelac buuuuuuuuuuuuu :-(((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaa86
Mi też trochę obwisły niestety, i jędrne nie są już tak jak przed ciążą, a rodziłam 3,5 roku temu, karmiłam też tylko ok. 1,5 m-ca, przed ciążą miałam B, ale takie pełne, tzn. nawet jak założyłam zwykły stanik z miseczką B, to było ok, teraz bez push-up'a się niestety nie obejdzie...a w ciąży i podczas karmienia też miałam miseczkę D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola83..
Nie wiem czy od karmienia robią się obwisłe raczej od tycia w ciąży. Moja kuzynka ma piękne piersi duże "C" niektóre biustonosze nawet "D". Dwa razy była w ciąży. Pierwszego syna karmiła 1,5 roku a drugiego 2 lata. Piersi dzisiaj (dzieci mają już po 6 i 9 lat) ma nadal jędrne i okrągłe. Za to w ciąży tyła tylko 8 i 10 kg. Koleżanka miała duże "B" zaszła w ciążę przytyła 25kg córkę karmiła 8 miesięcy i biust ma takie flaczki,płaskie. Ja po ciąży też mam może nie obwisłe,ale już nie takie miękkie ale wcale się temu nie dziwię. Zawsze miałam biust A-B a w ciąży szok D miałam ogromne jak na mnie piersi (jestem drobnej budowy). Ale myślę,że i tak w tym wszystkim najważniejsze jest to co mamy w genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola83..
Ktoś się ze mną zgodzi,że piersi robią się obwisłe bardziej od tycia niż od karmienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjk
moja baba nie przytyła w ciąży, tylko brzuch jej urósł, a cycki sflaczały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola83..
Do Autora powyżej : kulturalnie i miło wyrażasz się o swojej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola83..
W sumie to ma gość racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria annaaa
no problem, bo seks między cyckami jest piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchacz kombajnowy
Ola83.. oddasz mi się? pewnie jestes fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obwisly strasznie
pewnie, ze problem... Nie moc na siebie spojrzec bez stanika... Ja wiem, ze ludzie sie starzeja, ze i tak nie umre piekna i mloda. Ale w przeciagu paru miesiecy stracic piersi? Ze o innych defektach nie wspomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×