Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria annaaa

Obwisly wam piersi po karmieniu???

Polecane posty

Gość mama29-2010
tak! ale nikt mnie nie uswiadomil, ze tak bedzie i ze powinnam np spac w staniku i lepszy stanik nosic.... teraz jak skoncze karmic to zadbam o piersi i wiem ze bedzie lepiej niz po 1-szej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w czasie karmienia miałam lekko opadnięte, karmiłam 9 miesięcy i jak odstawiłam to wróciły do swojego wyglądu sprzed ciąży. za to n brzuchu mi fałdka została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bardzo opadly po karmieniu i teraz stosuje z polecenia kolezanki takie tabletki BUST UP w polaczeniu z serum Eveline naprawde mi pomagaja, piersi staly sie bardziej napiete i wypelnione, nie sa juz takie "obwisle" po karmieniu ;) nie tylko ja znow czuje sie kobieco, ale takze moj maz zauwazyl roznice i zakochal sie w moich piersiach na nowo :) polecam przy systematycznym uzytkowaniu ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nie obwisly po karmieniu
a karmilam 6 miesiecy. Przed ciaza mialm mseczke C , pod koniec ciazy F! Nie przytylam duzo bo 13 kg, ale piersi rosly mi w oczach! Karmilam pol roku. Piersi po karmieniu sa jakby mniej jedren, zmniejszycly sie do rozmiaru D. i sa fajne, pelne :). Dodam,n ze ja od dzicka uprawiam plywanie i teraz tez chodz na basen raz w tygodniu, wiec ciwcze miesnie ramion i klatki piersiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko masz pecha :( ja karmiłam 11miesięcy i piersi mam ładne jak przedtem, nic nie robiłam żeby o nie dbać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie obwisły ale dzis wiem
że nie z powodu karmienia, a powodu źle dobranego rozmiaru stanika w ciąży biust powiększył mi się aż o 12 cm w obwodzie piersi gdy pojawił się pokarm po porodzie zrobiły się jeszcze większe:O normalnie pod biustem mam 66cm, a w obwodzie piersi, gdy karmiłam miałam prawie 100cm, a staniki do karmienia miałam w rozmiarze 75 D :O karmiłam 9 miesięcy i to co zobaczyłam po zakończeniu karmienia wołało o pomstę do nieba uratowałam swój biust dzięki temu, że trafiłam na temat o prawidłowym dobieraniu staników do biustu dziś moje piersi wyglądają zupełnie inaczej choć nadal są lekko obwisłe, ale nie jest źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie po karmieniu bardzo często się zdarza, że nasz biust traci jędrność. Podobnie jest z resztą też przy wahaniu się naszej wagi. Ale jeśli takimi domowymi sposobami niczego nie da się z tym zrobić to może czas rozważyć operacyjne ujędrnienie i podniesienie biustu? W Warszawie zajmują się tym w IQ Medice. Można też tylko wybrać się na konsultację i stwierdzić czy coś takiego jest w ogóle dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obwisły, bo nie karmiłam, ale i tak zmieniły wygląd, więc nie samo karmienie powoduje obwisłość piersi, ale również szybkie tycie, i tracenie na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslę że to raczej kwestia nie długości karmienia tylko podatności skóry... to tak samo jak z brzuszkiem po ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi również nieco sflaczały
domyślam się że to przez nadmierną produkcję pokarmu. W 20tyg miałam już piersi nabrzmiałe 2rozmiary większe i pełne siary. Dziecko karmiłam 20mies. Po odstawieniu dziecka po tyg czasu wróciły do dawnych rozmiarów. Niestety jedną pierś mam ciut bardziej obwisła ponieważ córcia częściej z niej jadła. Ogólnie tragedii nie ma mąż nie narzeka choć lubi sobie pożartować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattta56
No nie był to najprzyjemniejszy widok ale wzięłam się za siebie. Jednak najbardziej pomógł mi w tym ten suplement http://kosmetolog.sklep.pl/opis/id,3784343/ Naprawde biust się ujedrnił , podniósł się do góry. Wygląda to teraz po 3mc kuracji świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJoannax
Po karmieniu nie obwisły bo stosowałam fajny suplement Mam ładne piersi, są okrągłe jak przed ciążą. Nie wiem jakby było, gdyby nie ten suplement i nie chcę wiedzieć :)https://www.chcemyschudnac.pl/breastfast/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarse

No wlasnie sama mam ten problem. Dużo schudłam, doszło do tego jeszcze karmienie oraz piersi wyglądają nie za specjalnie. Miałam dość spore, obecnie sa o wiele mniejsze i wygladają jedynie dobrze jak mam na sobie biustonosz. Nie czuję się dobrze sama z sobą. Operacja nie wchodzi w grę. Na razie masuję ale masowanie niewiele daje. Może znacie jakieś inne dobre sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Sarse napisał:

No wlasnie sama mam ten problem. Dużo schudłam, doszło do tego jeszcze karmienie oraz piersi wyglądają nie za specjalnie. Miałam dość spore, obecnie sa o wiele mniejsze i wygladają jedynie dobrze jak mam na sobie biustonosz. Nie czuję się dobrze sama z sobą. Operacja nie wchodzi w grę. Na razie masuję ale masowanie niewiele daje. Może znacie jakieś inne dobre sposoby?

Nie ma innych sposobów. Dobrze dobrana bielizna i spanie w staniku. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabels

Typowe. Niestety ale ogarniam kobiety róże reaguję na ciążę i ciąża praktycznie zawsze pozostawia po sobie zniszczenia. U mnie było podobnie. Piersi obwisły, straciły objętość. Nie zastanawiałaś się nad tabletkami powiękaszającymi biust? Bo takie tabletki nie tylko powiększają ale ładnie podnoszą piersi. Mi bardzo pomogły. Brałam libido therapy. Pomogły mojej koleżance, tak wiec i ja sama postanowiłam przetestować jak to będzie na mnie wpływało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarse

No właśnie nie. Bo zastanawiam się czy jeśli nawet by powiększały to czy nie będzie to powiekszenie jedynie na chwilę? Kiedyś brałam tabletki antykoncepcyjne, które powiekszały piersi (jako działanie uboczne) jednak piersi byly większe jedynie jak je brałam. A potem jak je zmieniłam, to biust wrócił do poprzedniej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość Izabels napisał:

Typowe. Niestety ale ogarniam kobiety róże reaguję na ciążę i ciąża praktycznie zawsze pozostawia po sobie zniszczenia. U mnie było podobnie. Piersi obwisły, straciły objętość. Nie zastanawiałaś się nad tabletkami powiękaszającymi biust? Bo takie tabletki nie tylko powiększają ale ładnie podnoszą piersi. Mi bardzo pomogły. Brałam spamu kupa. Pomogły mojej koleżance, tak wiec i ja sama postanowiłam przetestować jak to będzie na mnie wpływało.

co za żałosny i deeebilny spam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nie przez karmienie. Ja karmiłam tylko w szpitalu kilka razy i to jedna piersią, kiedy laktacja się wzmogla były naprawdę wielkie i twarde jakby po operacji... A po wzięciu tabletki na zatrzymanie laktacji zrobiły się miękkie, mało jędrne i mniejsze i to oby dwie, nie tylko ta która karmiłam, choć ta wydaje się być mniejsza. Więc czy się karmi czy nie żadna różnica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycek

Mi nie obwisly alw byly o rozmiar mniejsze niz przed ciąża. Teraz znow jestem w ciąży i mam balony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabels

Ale tabletki na powiększenie piersi to nie tabletki antykoncepcyjne i to tak nie działa. Ale działa to trochę inaczej ;) Wypróbuj sobie perfect bust. Sama je kupiłam bo poczytałam sobie opinie w sieci i było ich bardzo wiele pozytywnych. No i postanowiłam spróbować chociaż byłam do nich przekonana tak pół na pól. Okazało się jednak, ze w moim przypadku podziałały. Nie dam Ci tutaj pewności, ze biust wróci do stanu sprzed ciąży ale na pewno trochę się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarse

Nie licze na to, ale jakby chociaż trochę różnica była to byłoby dobrze. Ile je brałaś? I widzę jeszcze, ze dziewczyny polecają sobie serum perfect bust. Myslisz, że krem pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabels

Zużyłam kilka opakowań tego serum, jednak wydaje mi się, ze działanie powiększające mają jedynie tabletki krem jest jedynie wspomagająco. Chociaż sama go bardzo lubię bo obecnie jest to najlepszy krem nawilżający do piersi jaki stosowałam. Eveline i te inne tołpy z drogerii się do niego nie umywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nie obwisly, sa nadal takie jak byly, ale za to moja kolezanka ma cy ce do pasa i suty rozciagniete, w ogole sie rozeszla i obwinia o wszystko ciaze a nie tonze zre jak swinia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje na razie na etapie ciąży powiększyły się o jeden rozmiar, ale mam straszne rozstępy i widać, że mimo iż są pełne, straciły na jędrności. Przez inne problemy nie mogę o nie odpowiednio zadbać na tym etapie, chociażby jakimś kremem. Mam nadzieję, że po porodzie będę mogła zająć się bardziej ich pielęgnacją, tym bardziej, że ogólnie nie utyłam (większość kilogramów poszła w brzuch, trochę w biust, i delikatnie twarz mi się zaokrągliła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość izabels napisał:

Zużyłam kilka opakowań tego serum, jednak wydaje mi się, ze działanie powiększające mają jedynie tabletki krem jest jedynie wspomagająco. Chociaż sama go bardzo lubię bo obecnie jest to najlepszy krem nawilżający do piersi jaki stosowałam. Eveline i te inne tołpy z drogerii się do niego nie umywają.

czy wy peirdolnięte spamerskie ściery naprawdę liczycie, że ktoś w ten wasz reklamowy bełkot uwierzy? WYPEIRDALAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdb

Mam siostrę wiec geny takie same i ona kp piersią długo-1,5r a ja krótko (stan zdrowia i inne problemy) ja mam normalne piersi a ona niestety obwisłe. 

Jednak wydaje mi się ze najważniejsze jest dziecko a nie cycki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknybiust

dziewczyny a co sądzicie o ćwiczeniach na biust podczas karmienia? to pomoże, czy może zaczekać do końca karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitmama

ja karmię piersią i delikatnie ćwiczę na biust..... a nie masz problemów z laktacją? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknybiust

mam problemy z laktacją:/ do niedawna miałam pełny biust, a teraz, to jakaś masakra..... szukam ćwiczeń na biust i szukam też sposobów na poprawę tej laktacji:/boję się, że stracę i pokarm i wygląd biustu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×