Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaciaa

MENU URODZINOWE KACII

Polecane posty

Dziewczyny zapraszam niewiele osob co myslicie o takim menu ??? PRZYSTAWKA pieczarki faszerowane serem kozim pomidorami i bazylia i grzanki z lososiem wedzonym serkiem z papryczka chili DANIE GLOWNE poledwiczki z gorgonzola lub konfitura cebulowa ziemniaczki opiekana salatka z pora DESER brownies i nalesniki z syropem pomaranczowym i serkiem waniliowym Mysle jeszcze o wedlinach schab na zimno z sosami chrzanowym / tzatziki/pomidorowym/ mini-kanapeczki ( na kes do ust ) z pasta kawiorowa salata zielona i jajkiem na twardo i pomidorkiem koktajlowym Do tych wedlin bagietk na gorco z maslem ziolowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co bym zjadła, chociaż
na siłę jakbym była głodna to jedynie danie główne, reszta ohyda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co bym zjadła, chociaż
no i ewentualnie schab na zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel w sobote 26 lutego :)urodziny co prawda dzien pozniej 27 ale robie w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azdajica
mnie sie tam menu podoba, nie jest typowe : sledz, galaretka itp powiedz mi tylko te konfiture cebulowa to sama robisz? i jak? sliczne kociaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydziwaj za bardzo....takie standarty moze sa nudne,ale masz pewnosc,ze kazdy to lubi...kawior, ser kozi,ostra papryczka moga byc ciezkie dla niektorych gosci.mi osobiscie ser kozi strasznie smierdzi, kawior tez nie bardzo.wyjdzie na to,ze sie strasznie wykosztujesz,a kazdemu to bedzie roslo w ustach. wez do tych pieczarek zwykly ser mozarella,jego prawie kazdy lubi.a kanapeczki najlepiejbez kawioru.no i rob takie dania,zeby bylo widac co to,wtedy kazdy sobie wybierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za komplement pod adresem kociakow :) No wlsnie typowe nie jest ale moi goscie lubia moja kuchnie :) Na konfiture mam klika przepisow i mysle nad najlepszym jak zdecyduje ktory na pewno napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wczoraj :) pamiętaj jeszcze koniecznie o paluszkach i chipsach to zawsze szybko schodzie ze stołu miłej zabawy i wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ak szerze no ale moi goscie lubia ser kozi i kawior :) dlatego robie pod ich gusta :) Chociaz z mozarella moga byc lepsze fakt.... dzieki za rade :) Polmisek wedlin bedzie na pewno ten schab robi furore :) pyszny na zimno i na goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to wszystkiego najlepszego Ja myslalam zamiast paluszkow i chipsow o nachosach z dipem serowym taki jaki jest w multikinie tym bardziej ze przepis na ten di mam szanse jutro wyblagac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel dziekuje :) strasznue stara juz jestem :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
Ostatnio robiłam brownie z tego przepisu, jest genialne, polecam. http://gotowaniecieszy.blox.pl/2010/12/Brownie-z-dulce-de-leche.html Zrobiłam z podwójnej porcji i dałam więcej kajmaku, pokroiłam na małe kawałki i wyszło ciasta no naprawdę dużą ilość gości. Z tymi pieczarkami jesteś pewna? One tak nieszczególnie wyglądają. A grzanki trzeba zrobić tuż przed podaniem, co oznacza siedzenie w kuchni tuż przed przyjściem gości. Może wygodniej by było podać na przystawkę wędliny, sery, oliwki, sałatki? http://www.kwestiasmaku.com/dania_dla_dwojga/party/party.html#toc1 http://www.kwestiasmaku.com/dania_dla_dwojga/party/party.html#wloski Ja zawsze robię w ten sposób i goście to lubią, bo mogą wybierać to, co najbardziej im odpowiada. Daję kilka rodzajów serów (tu lepiej nie oszczędzać), piekę wcześniej kawałek porządnie przyprawionego mięsa i kroję na plastry (podaję na rukoli skropionej winegretem), daję dużo oliwek, kabanosy i kiełbasę (na przykład przyprawioną papryką), figi, czasem paluszki chlebowe z jakimś dipem (można je przygotować znacznie wcześniej i tylko wrzucić do piekarnika tuż przed przyjściem gości). Do tego wino i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polmisek wedlin na pewno bedzie :) z dipami ssami korniszonami grzybami marynowanymi papryka korniszonami :) Mysle jeszcze nad fondue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
Serowe? Nie będzie wtedy za ciężko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie serowe do tego winogrona jablka bagietka gruszki orzechy poledwica marynowana :) losos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
Brzmi smakowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) i wlasnie chyba zrobie to fondue i deser i jakas przystawke te grzanki z lososiem z chili i serkiem sa rewelacyjne no i deser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malobv
kacia mozesz przyblizyc poledwice marynowana ? jak to sie robi z czym podajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak prosze :)\ MARYNATA NR 1 sos sojowy czubrica pikantna sol ziolowa [ieprz kolorowy papryka ostra MARYNATA NR 2 sos sojowy czerwone wytrawne wino cząber kolendra lubczyk estragon ziola prowansalskie pieprz ziolowy bazylia MARYNATA NR 3 sos sojowy biale wino pieprz kolorowy sol ziolowa czubrica pikantna siweza drobno posiekana bazylia Marynuje w lodowce w szklanym naczyniu szczelnie zakrytym najlepiej cala noc Mozna tez do marynat dodac troche majonezu lub pikantnego sosu chilli np vifon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa matynaty a z czym podaje jest w topiku poledwiczki wieprzowe :) pare temtow nizej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro planujesz dziaciaka
te przystawki brzmia chujowo,nie lepiej postawic na fasolke po bretonsku,schabowe frytki,bigos..i do tego talerz serow i wedlin a nie jakies kozie swinstwa? ;o fuuu nie kazdy tez lubi ryby,a jak ryby to lepszy sledzik a nie jakies lososie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asolki po bretonsku nie znosze bigos moze ok ale nie przepadam frytki sa oklepane znam smak moich gosci i wiem co lubia :) sledzik jest ok ale pod wodeczke a woski nie pije ani ja ani mi znajomi raczej wino piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo polak jest miszcz
skorp planujesz dzieciaka>>>>> po co te wulgaryzmy??? Panna zna swoich gosci chyba wie co lubia???? Fasolka po bretonsku kojarzy mi sie z komuna :D po co tak sie dopieprzasz????. ja osobiscie wszystko bym z tej listy zjadla dania ciekawe oryginalne a nie oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że na pomarańczowo łatwo się dowalić, dosrać komuś. :(. Pewnie każdy z Was chętnie by to zjadł :D. Mnie się bardzo podoba. Zwłaszcza to fondue i neleśniki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie koziego sera
-lososia cebuli -pora z tej listy jedynie schac z sosem chrzanowym nie bardzo mi sie to menue podoba aha kawiaru tez nie znosze wiec raczej u ciebie niewiele rzeczy by mi smakowalo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro planujesz dzieciaka
pytanie w topie zjeby bylo co sadze o tych potrawach \wiec napisalem i chuj ci do moiuch wulgaryzmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada na to ze ja i moi znajomi mamy inny smak. Nie podam np lina skoro wiem ze go nie lubia a lososia lubia :D Tartinki bylo pomyslem :) Zostane przy fondue polmisku wedlin i brownies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona to najlepszego :) Kazdy ma inny smak i tyle np ja kawior uwielbiam ) Ja swietuje w domu z przyjaciolmi i mezem a pote mam plan..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×