Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaciaa

MENU URODZINOWE KACII

Polecane posty

ja bym jednak zrobiła z konfiturą cebulową zamiast gorgonzoli (którą szczerze ubóstwiam) skoto będzie fondue. Co do pieczarek to same pieczarki mają bardzo delikatny smak, mozzarella także, więc zdecydowanie zostałabym przy kozim serze o wyrazistym smaku. Ja polecam bardzo prostą sałtę, którą robi się szybko, jest pyszna a wygląda bardzo efektownie: listki młodego szpinaku, rukola, troszkę mieszanki sałat (ale mniej niż szpinaku i rukoli), orzeszki pini (podprażone na patelni) albo nerkowca albo to i to, świeże mango pokrojone na niewielkie kawałki (ale najlepiej nie w regularną kostkę tylko w takie artystyczne kawałki bez ładu), pomidorki koktajlowe (przecięte na pół). Do tego sos- ja mieszam oliwę z octem balsamicznym + świeżo mielony czarny pieprz, trochę soli i... łyżka soku (syropu) malinowego- i pochlapac tym sałatkę. Wygląda ładnie, niestandardowo a robi się w 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzelinka dziekuje bardzo :) Tez tak myslalam o konfiturki cebulowej bo tu fondue i tu gorgonzola za duzo grzybow w barszcz :) Wykorzystam na pewno Twoj przepis podobnie jak pomywaczki. Bardzo kochane jestescie dziewczyny i dziekuje za pomysly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi też się menu bardzo
podoba :) Zwłaszcza przystawki. Lubię śledzie i galarety, ale takie rzeczy to u cioci na imieninach :p A jak robię u siebie imprezkę, to też zawsze szukam jakichś nowych inspiracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yabadabadoo
kaciaa ja bym wszystkiego spróbowała chętnie:) a jeśli możesz to napisz jak robisz wszystkie składowe dania głównego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ger upp nu
Zjadłabym wszystko, bo jestem takim żarłokiem :-) Kacia napisz, gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam od zawalenia roboty jak znajde chwilke skrobne :) hehhehe swietokrzyskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie jak inni
-nienawidze : grzybow,pora,cebuli,lososia,nalesnikow do dupy te twoje meni wyglada na to ze top ma sluzyc chwaleniu sie ale jak mam byc szczery nie ma czym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorzej to brzmi
ten kurwa smierdziuch kozi ser:o:o:o:o:o fujjjj niby chcesz byc oryginalna a do chuja to niepodobne zarcie:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magilla gorilla
ktos nie lubi a ktos lubi kazdemu sie nie dogodzi :D a ajdles/as ze az tak krytykujesz? jest pyszna salatka z serem kozim i truskawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorzej to brzmi
jadlem kurwa mac i w zyciu tego smierdziela wiecej nie tkne :o na sama mysl zbiera mnie na rzyganie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magilla gorilla
no ale ktos lubi :D nie smakowalo ok ale napisz ze to twoja opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem wiec
moja opinia jest jednoznaczna pewnie bym sie szybko uwalil na tych urodzinach bo do ust to nie ma co tutaj konkretnego wziac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz... ekhm ja wodki nie pije ale kupic oczywiscie kupie :) dla kobitek bedzie wino dzisiaj ide zalatwiac bo dokladnie nie pamietam jakie to a jest w mojej ulubionej restauracji i musze nazwe sie upewnic passoa soki ( pomaranczowy porzeczkowy grejfrutowy ) no i piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM KOBIETA I NIE
-nie pije wina -nie pije piwa lubie np drina z wodka zubrowka i sokiem jablkowym,albo z cola,lub gin z tonikiem twoje zarcie niezbyt by mi pasowalo,ja lubie tradycyjne jedzenie tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM KOBIETA I NIE
soki tez do dupy( nie lubie np grefrutowego,ani porzeczkowego feee) nie ma jablkowego a gdzie jakas cola lub sprite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobieta ja tez lubie tradycyjne ale nie wszystko...... i tak sobie wydziwowalam i mam nadzieje ze bedzie smakowac Ty wodke pijesz ja nie ale pomyslalam o gosciach i bedzie :) zubrowki nie pije nikt z nas wiec bedzie czysciocha a napoje gazowane oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta co czlowiek to opinia komus sie podoba komus nie kazdy ma inny smak gust np bigos ogolnie nie przepadam ale taki jaki robil moj dziadziu z checia bym zjadla tyle ze to nierealne :( kiedys nie znosilam cwikly ale od jakiegos czasu lubie zwlaszcza po Wielkanocy 4 lata temu u rodzinki :) babcia pyyyyyszna zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej tutaj cudowania
Niz czegos konkretnego,jak dla mnie dobrze bedzie bo tym rzygac.:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkretne jest mieso z ziemniakami eh pomaranczki :D alez to satysfakcja wyzyc sie na kims jakbym napisala ze beda sledzie bigos schabowe to by bylo ze za tlusto itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej tutaj cudowania
Jakos jak czytalam top,wiekdszosc tym co wyplodzilas,to nie jest zadowolona.Zreszta wcale sie nie dziwie.Zauwasz ze uzywasz produktow,ktorych nie wszyscy lubia,cebula,por,grzyby,kozi ser(bleeeee).Ale to w sumie twoja impra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej tutaj cudowania
Sledzie,bigos,schabowe,salatki.Zawsze sie sprawdza.A ty chcesz dziwowac z kozimi serami to dziwuj tylko duzo alkoholu kup.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie jadlas dobrze podanego koziegos sera nigdy??? cebula por sa dobre i zdrowe grzybki marynowane beda do wedlin i schabu na zimno jako dodatek pasuja bardzo :) zreszta smak sie zmienia kiedys na mysl o tym ze moglabym zjesc tatara dostawalam mdlosci do czasu gdy moj Swiętej pamięci ojciec chrzestny mnie namowil. Przyjechalam do Niego robil tatara zapytal czy chce powiedzialam ze nie i nie lubie a jadlas zapytal??? :D Odpowiedzialam ze nie :D nalozyl mi ociupinke sprobowalam posmakowalam przekonalam sie teraz barfdzo lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie zakladzik
ze po tych"urodzinach" sie kaciaa zjawi i powie jak to wszystkim smakowalo to gowno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja sery bardzo lubie przekonalam sie z czasem a kozi naprawde jesyt pyszny przekonalam sie ze krytykowanie obrzucanie blotem to norma gotowalam dla tych ludzi niejednokrotnie i dania udziwnione i tradycyjne :) smakowalo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej tutaj cudowania
jadlam kozi ser tak jak dla wiekszosci jest dla mnie obrzydliwy,co z tego ze por i cebula sa zdrowe skoro ja tego nie znosze? nie pojmujesz ze wiekszosc takich rzeczy nie lubi?zreszta wystarczy topic przejrzec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak a moze nie mam naprawde gdzie wasze obrzucanie blotem :D prosilam o rady co by dodac i w ogole latwiej bylo napisac moim zdaniem/ wg mnie to nie bedzie dobre na toim miejscu podalabym to i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie lubia i por i cebule i ser kozi i sery plesniowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej tutaj cudowania
dobrze ktos tutaj napisal,czemu ma sluzyc yten top skoro ty juz wszystko wiesz o najmadrzejsza? chwalisz sie czy zalisz? obludna jestes jak malo kto moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×