Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaciaa

MENU URODZINOWE KACII

Polecane posty

a jesli mozna spytac w jakiej formie ten ser kozi jadlas??? pytam powaznie bez uszczypliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej tutaj cudowania
i gotowac to ty na bank nie umiesz,ot cudujesz cos tam od przypadku do przypadku,ale do doskonalosci to ci daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziekuje za psychoanalize dr Freud :D obluda z was wychodzi na pomaranczowo dosrywacie pod czarnym sie boicie :D a moze to zazdrosc??? kij wie co mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej tutaj cudowania
w salatkach i z makaronem,nadziewany makaron tym serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jadlas u mnie? na podstawie kllku potraw takie zdanie wyrobic a w dodatku nigdy nie jedzac??? pogratulowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej tutaj cudowania
czy kazdy tutaj musi miec czarnucha? niewazne jak dla mnie top twoje meni o kant dupy rozbic i tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z salatka jest dobry z rukola i truskawkami z makaronem nie jadlam wiec sie nie wypowiem dobry jest z poledwiczka wieprzowa i sosem kurkowym i jadlam i robilam wiec mnie smakuje :) moze stary mialas moze nieumiejetnie podany smak ma specyficzny nie kazdemu smakuje a ktos lubi to tak jak np z watrobka ja nie znosze kumpela uwielbia ja mam mdlosci jak ja widze ona jadlaby na tony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debilka ty jestes po wypowiedziach widac agresja napadanie nie mozna kulturalnie skrytykowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jestem facetem
jednego nie kumasz ze cos co jest dobre dla kogos nie musi smakowac tobie i na odwrot ja jestem facetem i jak dla mnie nic by tu u ciebie nie podeszlo ciezko ci to lala pojac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie i po raz kolejny pisze mozna napisac grzecznie i kulturalnnie ale dla wiekszosci takie pojecie tutaj jest abstrakcja ty nie zjesz ktos zje ze smakiem proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jestem facetem
wiekszosc tego ze smakiem nie zje albo bedzie ten"smal" swietnie udawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jestem facetem
po co w takim razie zakladasz topic i prosisz o opinie? zeby sie pochwalic? tylko czym? oryginalnoscia ktora ze smakiem nie ma nic wspolnego? zal za dupe sciska szkoda na ciebie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaciaaa
Ja się tylko zastanawiam co Cię Autorko podkusiło, żeby pytać tutaj o opinię :D Sądząc po tematach na tym forum to większość (podkreślam - WIĘKSZOŚĆ, nie wszyscy) jest tu raczej... prosta i ograniczona :D Dla nich kozi ser to udziwnienie, ja jem na co dzień bo bardzo lubię. Kapusta mi szkodzi, więc Wasze bigosy i zasmażane kapusty byłyby dla mnie niezjadliwe. Trudno pojąć, że nie wszystkim menu ogranicza się do schabowych i rosołu? Skoro już Kacia nieopatrznie spytała o opinie, to nie można po prostu napisać "nie w moim guście", "ja nie przepadam", tylko od razu wyjeżdżacie z gównem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie szkodzi kapusta
a ja mam uczulenie na kozi ser,nie przepadam to za lodami waniliowymi,ale i tak je zjem,a to meni to uwazam za katastroficzne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie za malo
w tym salatek i swiezych warzyw,typu salatka grecka np lub jakas salatka ze swiezych owocow,dosc ciezkie to wszystko nie kazdy tez wcina np grzyby czy papryki chili,co do koziego sera moze uczulac podobnie jak losos,lub orzeczy wiec uwazaj zeby ci goscie nie popuchli w trakcie imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez pisalamz e zrobie te dwie salatki co mi podaly foremki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoja droga ze ci sie chce
w urodziny przy garach stac?maz cie niech do knajpy zabierze,teraz tak sie robi a nie w chacie na spedy zaprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapoda takie menue
to w nastepnym roku,na bank zabierze ja do kanjpy:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cegla1998
super menu ,smaka mi narobilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem krótko: jak ktoś przez całe życie wpierdalał kartofle to nic dziwnego, że mu potem kawior nie podchodzi. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie :D niektorzy sa w stanie zaakceptowac tylko zarcie, ktore bylo dostepne w prl za czasow kryzysu. no i chca stworzyc menu a la prl-owskie imieniny - sledzik na polmisku, zolty ser i wedlina pokrojona w plasteki, jaja w majonezie obrzucone zgnilym groszkiem z puszki, wypas wypasow- schaboszczak :D i wodka do popijania :P no i koniecznie cola i sprite, jak na imprezie dla przedszkolakow ;) ale nie da sie tak po wiecznosc, w polsce otworzylo sie okno na swiat i ludzie lubie kosztowac roznosci. ze cos nie jest rodem z prl-owkiej biedy (wieprze i sledzie) to nie znaczy, ze jest co cos udziwnionego. loso, ser kozi, poledwica z cebula, pomidory z serem, por ... toz to zwykle proste pokarmy, zadne cuda na kiju. zreszta kaciaa chyb wie lepiej od was co jej znajomi lubia jadac, i zaloze sie, ze nie podalaby im na zlosc czegos, czego nie lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili wrocilam z promocji ksiazki polaczonej z wernisazem :) Bylo super. Konczita gryzelinka pomywaczka i inni serio bardzo Wam dziekuje za wsparcie jestescie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacia, czy piszac o poledwiczce z cebulaowa konfitura masz na mysli moze przepis z 'bon apetit' (z ktorego ja akurat czesto korzystalam, bo jest super) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tego portalu konczito :) Wklej prosze linka jutro zerkne teraz spadsm lulu :) padsm na pyszczek po dzisiejszym dniu :) Przepisy na konfiture jeden mam z restauracji jeden od kumpeli a jeden nawet nie wiem skad :D Buziaki laski dobranoc jutro wlize na topik w pracy jak czas mi pozwoli a jak nie to po poludniu o15 - 16 dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeja :D Konczitka :D wczoraj juz spalam bezmalajak pisalam na kafe. A tak toto znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się menu podoba
i skora znajomi Kacii lubią jej kuchnię i takie smaki, to wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×