Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaciaa

MENU URODZINOWE KACII

Polecane posty

Hej kaciaaa>>>> dziekuje :D az wstyd si przyznac 31 :D. No widac nie mam glowy skoro zostalam na maxa skrytykowana ale wiesz ktos lubi wiewiorki a ktos ogrodnika corki czy jak to tam szlo :D spadam sie kapac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rag z maslem ziolowym z frytkami jest pycha :D kocham uwielbiam w zakopcu jadlam na [rzemian z oscypkami z zurawina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu ten topik
wpisujesz swoje menu, pytasz czy może byc, a jak ktoś to skrytykuje, to mówisz, że znasz swoich gości i im to na pewno będzie smakowac to czemu ma służyc ten topik? zachwalaniu swojego podniebienia i swoich potraw? to po co sie pytasz ludzi o opinie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze to menu skomponowane
na zasadzie: wzięłam wszystko co mi sie kiedyś gdzieś spodobało, wrzucę do jednego gara, zobaczymy co z tego wyjdzie :O Monty python juz odpowiedzieli na Twoje pytanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ona wymysla swoje dania zapodaje je i jest zbulwersowana jak ktos wkleja gotowe linki ze sprawdzonymi przepisami szuka laska poklasku zdaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomywaczka z klasą
hej kaciu, czy aby nie jesteśmy spokrewnione?!:-P ;-) Czytam menu i mam wrażenie że to u mojej rodzinki imprezka będzie.:-D Zamiast konfitury cebulowej dałabym gorgonzolę. Konfitura jest pyszna ale przy większym zestawie jedzenia trochę za ciężka jak dla mnie. Do tego dorzuciłabym jakąś sałątkę na lodowej albo miksie sałatowym. Coś bardzo lekkiego. Brakuje mi w tym memu sałaty z malutkim dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomywaczka z klasą
Ja wytłumaczę!:-P Kaci chodzi o to, ze może ktoś ją zainspiruje do małych zmian w menu, które ona sama ochoczo zaakceptuje.:-D Odrzucanie to nie krytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomywaczka z klasą
Nie doczytałam ze rzucacie już błotem. Spadam stąd, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Campari dziekuuje tobie m.in za doglebna analize mojej osoby :D. Przynajmniej sama staram sie cos wymyslac a nie robie jak ty z jednego portlu bo nie stac mnie na zadna inwencje tworcza :-O. Osobo powyzej nie wiem moze jestesmy :D Bedzie na pewno fondue :) danie smaczne sycace i lubiane :) Dodtki tez sa ok :) A osobiscie poledwice z gorgonzola uwielbiam :). jedno z moich ukochanych dan. Nie cche robic czegos co jest wszedzie salatki sledzie itp. Ale jak widsc na kafe najlatwiej zjechac bo nic innego wam nie wychodzi. Za zyczliwe rady dziekuje osobom docinajacym >>>> mam was gleboko krytyka nie ejst konstruktywna to raczej zawisc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O salacie nie pomyslalam :(. Ale dziekuje z apodpowiedz przyda sie :) na pewno skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucanie błotem w kogoś na kafe to norma. Campari śledzę ten dział i sporo się tu udzielasz, ale jesteś żałosna. Przemawia przez Ciebie zawiść i tyle. Nigdy ale to przenigdy nie napisałaś własnego przepisu, a czepiasz się tych którzy to robią. Zaczynam podejrzewać, że dostajesz kasę za reklamowanie tego portalu, który jest szczerze mówiąć kiepski :-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego kiepem
Campari ile ci placi portal za nachalna reklame?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomywaczka z klasą
Albo miks sałatowy z pomidorkami koktajlowymi, ogórkiem, papryką w cienkie ale długie paski, kawałkami mango, do tego rulony łososia (w środku moze być np. koperek zawinięty) albo koperek na warzywach. Do tego osobno podajesz w dzabnuszku sos z miodu płynnego, oleju i musztardy dijon. Możesz na dużym okrągłym np. półmisku zrobić artystyczną górkę warzywną a dookoła poukładać plastry łososia, rulony, złożone na pół, czy jak chcesz. warzywa muszą być w większych ale nie grubych kawałkach, pomidorki możesz przekroić na pół bo lubią pryskać. Ale się rozochociłam.... Uwielbiam to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, kaciaa :D jak dla mnie, to twoje menu urodzinowe jest nie tylko dobre, ale az za dobre!! (za dobre w sensie ilosci roznosci, obys sie za duzo nie napracowala i potem byla zmeczona ;) ) te dania wcale nie sa za wikwintne, sa po prostu normalne i urozmaicone, zreszta co to znaczy za wykwintne, czy na kazdej imprezie musi byc bigos, salatka i zurek? nadziewane pieczarki - pozostalabym jednak przy kozim serze, nie zamieniaj na mozarelle, bo z mozarella moga byc mdle. powodzenia i juz na zapas - 100 lat w dobrze zaopatrzonej kuchni (i nie tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomywaczka i Konczita dziekuje :) Wlasnie mysle moze dam tradycyjnie mozarella z pomidorami i bazylia i jednak zrobie te pieczarki z serem kozim??? :) Sama juz nie wiem mam metlik w glowie Moja psiapsiola z mezem fondue bardzo lubia dwaj koledzy poledwiczke :D ehhhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziekuje za zyczenia z calego serca kachana jestes komplement od Ciebie ogromnie mnie cieszy Pomywaczka normalnie Cie ozloce jestes WIELKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomywaczka z klasą
Jaaaa??? Chodzi o łososia na sałatach czy o pozytywną aurę? Czy może widzisz mój rozmiar?!;-) No, kaciu wszystkiego NAJ Z OKAZJI URODZIN! Wspaniałej imprezy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomywaczka z klasą
A pieczarki z kozim są wyraźniejsze w smaku, popieram konczitę. Co do wykwintności, jeżeli chodzi o koszty to impreza z takim menu to te same koszty co bigosy, kotlety i tradycyjne sałatki. Więcej tradycji to jemy u rodziców i na święta ale imprezki urodzinowe czy imieninowe mmm.... poezja smaku. I do tego winko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa a czy ty sama te swoje przepisy wymyślasz? i zapodajesz czy też znasz je od kogoś ? i po prostu przepisujesz bo jakoś nie widziałam cię na żadnym kanale pt.kuroń gotuje czy makłowicz ! sama znasz swoje przepisy od znajomych bądz z tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luize de votreschor to zapodaj mi portal który nie jest kiepski? bo jak wiadomo wszyscy [prawie korzystają ] z google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Campari ty korzystasz tylko z tego portalu i strasznie nachalnie go reklamujesz. Co do Kacii przyznała sama, że niejednokrotnie modyfikuje przepisy. Mnie się na przykład bardzo podobają jej przepisy na marynaty di polędwicy. A co do Makłowicza, proszę nie ośmieszaj się. Ile zdobył Gwiazdek Michelina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Makłowicza, proszę nie ośmieszaj się. Ile zdobył Gwiazdek Michelina??? ale dobrze gotuje i na swój program w tv czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Campari ty korzystasz tylko z tego portalu i strasznie nachalnie go reklamujesz. a pewnie że reklamuję bo świetne przepisy tam są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnóstwo ludzi dobrze gotuje, a programy kulinarne mają nieliczni. Nikt Ci nie każe gotować według przepisów Kacii, ale nie musisz Jej gnoić, a to właśnie robisz. I tylko z zawiści. I dlatego, że kiedyś wspomniała że tylko linki umiesz wklejać, i to jest prawda. A nachalne reklamy są zabronieone i zgłoszę to do administracji. Jesteś płytka, zawistna i ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeja nie kloc=cie sie casmpari wkleja linki ja udziwniam wymyslam modyfikuje zaopytalam co o tym menu sadza foremki byly glosy na tak i na nie i o to mi chodzilo. juz wiem co podam a klotnia nie ma sensu cmpari luzie lapki sobie prosze podac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, LUDZIE! Przecież to menu jest świetne, nie dość, że pyszne to na dodatek dużo zdrowsze od tych wszystkich ciężkich bigosów i fasolek po bretońsku, a na dodatek o niebo lepiej wygląda niż "tradycyjne" Waszym zdaniem potrawy :O Absolutnie mój smak, moi znajomi też by byli zachwyceni, nic nie zmianiaj :) I dajcie spokój z tymi czipsami i innymi paluszkami, to są JEJ urodziny a nie dzień najtańszych przekąsek z supermarketu. Polacy nic nie eksperymentują w kuchni, tylko ciężkie, bezpłciowe, tłuste jedzenie, a jak ktoś choć trochę zboczy z utartego szlaku to każą mu wracać na drogę śledzi i galarety, noż kurwa :O Świetne menu- dla mnie normalne, nic nie wydziwiasz, jak to sugerują niektórzy, takie rzeczy właśnie jadam, brzmi super smakowicie. Wszystkiego co najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :) mialas prawo skrytykowac podobnie jak inni :) a innym sie podobalo co czlowiek to opinai ;) ide pracowac :) Luize dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×