Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

co myslicie o tej sukience na rozmowe kwalifikacyjna?

Polecane posty

w sumie wielkie gowno, ic:D nic co by sie nadawalo, bo ja po prsotu nie mam w zwyczaju kupowac klasycznych ubran, gladkich, jasnych. w sumie to uszykowalam jedyna gladka czarna bluzke jaka mam i wlasnie sie biore za uszycie spodnicy bombki, zwyklej, bez wzorow. bo juz mam dosc tego kopania po szafach:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h&m czy jakikolwiek konkretny sklep to ja mam najblizej w promieniu 20km:) i nie mam od kogo pozyczyc czegokolwiek, bo nie te rozmiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi być klasyczne zwyczajne. Ale coś co da się w takie zmienić odpowiednimi dodatkami. Skoro ty nie widzisz zrób zdjęcia lub napisz opisy. pokaż coś masz pomogę ci wybrać i powiem jak dopasować. Będę za godzinę więc w tym czasie po prostu opisz a zobaczymy czy coś da się z tego wykombinować. Ja wierze ze się da:) 20km to nie daleko szybko zdążysz jeśli jesteś zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da rady, sklepy sa do 18 na naszym ,,zadupiu'':) dobra, juz mam, siostra przyszla pomogla i jestem ubrana. siostra sie zna, wiec poszlo w mig wybieranie 'kreacji' wiec teraz zostal tylko problem dojazdu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×