Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aldona30

Szpital Szczeklika w Tarnowie

Polecane posty

Gość ewik8
no to gratuluję synka, teraz to ma już dobre 4 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostalo kilka dni ale od dawna mi się to strasznie dłuży ;) podobno dziewczynka a ty?? a samopoczucie dobre tylko już się nie moge doczekać i chciałabym mieć już ten poród za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik80
A ja na odmianę będę mieć chłopca :) Widać ciąża w trzecim trymestrze wszystkim przyszłym mamą się dłuży... Fajnie że masz już tak blisko... Torba spakowana ? Jak Ci się chce to możesz jeszcze napisać co masz spakowane, chętnie skorzystam:) A powiedz czy wiesz jakie są tendencje w Szczekliku jak chodzi o nacinanie krocza i lewatywę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mama_Julki
mnie nie robili lewatywy bo nie mogli mnie odpiac od ktg ale z tego co znajome mi mowily to 2lata temu robili.. a z kroczem to jest roznie mnie cieli bo mala sie dusila i chcieli niby przyspieszyc ale jesli nie chcesz zeby Cie nacinali popros o ochrone krocza musza to uszanowac.. ale lepiej jest jak Cie natna gdy to potrzebne niz jak sama pekniesz.. bo nacinaja kontrolowanie a pekasz to mozesz roznie nawet bardziej niz naciecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik80
młoda_mama_Julki - co do lewatywy to nie mam nic przeciwko bo to zdecydowanie podnosi komfort parcia :) choć wolałabym ją sama sobie zrobić w domu... a jak chodzi o krocze to oczywiście, że wolałabym je oszczędzić... ale jeśli byłoby to koniecznością to niech tną, byle nie robili tego rutynowo .. bo im tak łatwiej ... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mama_Julki
mnie po porodzie powiedzieli ze musieli ciac zeby sie malutka nie udusila bo jej caly czas tetno zanikalo.. wiec jesli uznaja ze dasz rade urodzic bez ciecia to nie natna:) plozne sa naprawde super wyszkolone i z duzym doswiadczeniem wiec beda wiedzialy czy ciac:) z reszta teraz weszlo w zycie to ze jest 2godz. kontakt skora do skory i ochrona krocza.. tylko nie wiem czy w szcekliku ten kontakt skora do skory to takprzestrzegaja bo jak ja rodzilam to tego nie bylo..podobno na porodowce maja gaz rozweselajacy tak slyszalam:)szkoda ze go nie mieli jak ja rodzilam.:(moze drugi porod bede miec z usmiechem na ustach:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatuj009
Witam chciala bym sie dowiedziec czy w tym szpitalu za porod rodzinny sie placi i jesli tak to ile ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik80
ja mam termin na 10 lutego, byłam oglądać porodówkę, poród rodzinny jest bezpłatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli położna widzi że nie dajesz rady w trakcie porodu to tez dfecydują na cięcie, jak byłam w listopadzie rodzić to właśnie był przypadek że po 12 godzinach kobieta już nie miała siły przeć i ją cieli. Mnie też mieli ciąć ale się udało i urodziłam naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik80
agruszowska - córcia zdrowa ? wszytko Ok ? powiedz jak to jest z pampersami, jeśli nie masz swoich to w co zawijają ? aha i czy krem na odparzenia brać, czy coś tam mają ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu miałam pampersy swoje ale ich nie używałam, założyłam małej tylko na wyjście ze szpitala, w szpitalu dają tetrowe dla maluszków. co do kremu to nie jestem pewna ale coś raczej mają, nie wiem dokładnie bo nie używałam ale raczej mają. a córcia dzięki Bogu zdrowa i wszystko dobrze, urodziłam w czwartek o 20,25 w niedziele wyszłyśmy do domu, wyszłbyśmy już nawet w sobote gdyby się pare godzin wcześniej urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatuj009
ewik80 dziekuje za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanuf
Dziękuję wszystkim dziewczynom, właśnie przestudiowałam wszystkie wypowiedzi i są bardzo optymistyczne:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanuf
Nie dziękuję;) ja się już powoli niecierpliwię bo termin mam na 04.04 czyli za 4 dzionki. Zobaczymy kiedy dziecko łaskawie zechce się wykluć, ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam po terminie :) więc wiem co to znaczy czekać i się niecierpliwić kiedy w końcu maluszek przyjdzie na świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanuf
Rzeczywiści, śmieszne uczucie tak czekać. Bardzo bym chciała, żeby urodziła się na dniach, bo w 5-tym dniu po terminie mam iść do szpitala na indukowanie porodu czego bardzo nie chce. Dzisiaj od rana zaczęłam plamic, ale z tego co wyczytałam, to albo są dobre wieści i do 24 h coś się będzie działo, albo jest to czop śluzowy i dalej lajcik??? Dziwne jest takie czekanie. A Ty ile po terminie urodziłaś? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośninaaa
Ja roďzilam przez cesarke w styczniu 2015.Super opieka poloznych;porod przyjmowal dr Kotecki /rewelacja,duze doswiadćzenie,profesjonalizm -cesarka z komplikacjami wczesniej nie wykrytymi przez dr priowadzacacego moja ciaze ,dopiero dr Kotecki zaczal dzialac i dzidzius urodzil sie w miare zdrow/warunki szpitalne rowniez na duzy plus,zachowana intymnosc pacjentki/Jedyny minus to pielegniarki z oddzialu noworodkow/nie wszystkie/super rowniez pani doradca laktacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie również Kotecki
Po babraniu innych lekarzy skończył! Ogólnie skończyło się dobrze najwięcej pomógł Fiala bardzo dobrze się mną zajął i zrobił szum, niestety reszta nie mowie może o wszystkich to konowaŁy! Łożyska przodującego nie zauważyło 5 lekarzy na usg! Kacalski chodziłam prywatnie, Zygula, Serafin, Szot i Dzierwa! Wypisali mnie do domu w 34 tygodniu z krwawieniem i zaczątkiem odklejonego łożyska. Dziecko było niedotlenione i miało przetaczana krew. Na szczęście skończyło się w miarę ok! Najlepsza w tym wszystkim była opieka nad noworodkiem. Rodziłam przed remontem ale na warunki nie narzekam po tym co przeszłam nie patrzyłam czy warunki są hotelowe. Chciałam do domu..niestety 3 tygodnie leżałam z dzieckiem w szpitalu...ale to już dawno za nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze
Jednak nie wybrałabym tego szpitala nigdy. Podobno nowy jest teraz ok ale ile ludzi tyle opinii. Ja po swoich przejściach, jeżeli zdecyduje się na drugie dziecko pewnie wybiorę sprawdzony szpital. Teraz też dobra opinie ma Tuchów ale jak sobie z trudniejszymi przypadkami rodzą nie wiem..zresztą jak dobra idealna ciążą to nawet w domu można rodzić. Czasem niestety jest pod górkę...ale po to mamy doświadczenia swoje i innych żeby uważać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agruszowska
ja w marcu rodziłam drugie dziecko, i znów w szpitalu Szczeklika w Tarnowie, tym razem już po remoncie, ale byłam ogólnie zadowolona, Tylko jak chciałam gaz to położna mi powiedziała ze zaraz urodzę więc nie ma sensu, a jak sie potem okazało gaz sie skończył ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja szukam właśnie opinii na temat szpitali bo wybrałam stary i wybieram się do doktor Smidy w maju teraz ciążę prowadził dr. Przybycień bo ciąża jest z in vitro, jeśli są jakieś mamy świeżo po porodzie proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Sary
W starym szpitalu poroniłam w ubiegłym roku i mam jak najgorsze wspomnienia zwłaszcza dr Dzierwa nie powinien w tym zawodzie pracować! Przedmiotowe traktowanie i znieczulica na porządku dziennym ... omijać szerokim łukiem ten oddział. Miesiąc temu urodziłam córeczkę w 33 tyg ciąży przez cc w szpitalu Łukasza i to była najlepsza decyzja w moim życiu! Fantastyczna opieka na każdym etapie: patologii, bloku porodów, noworodkach i intensywnej terapii noworodków. Polecam każdemu ten oddział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś coś ma na temat starego szpitala jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×