Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lynette

gościniec wodzisławski

Polecane posty

Gość gość
Na temat tego lokalu się nie wypowiem, bo byłam na różnych weselach w okolicy Wodzisławia, Rybnika, Jastrzębia ale nie tam niestety. Nie jestem wymagająca jako uczestnik wesela, bo mało jem i nie przywiązuję do tego wagi, bardziej mnie interesuje oprawa muzyczna, bo lubię się dobrze bawić. Natomiast jako minimalny konsument odradzam wszystkim Anielski Młyn w Pogrzebieniu, nigdy nie byłam na takim weselu!! Nigdy po prostu porażka!! Oprawa muzyczna była super, więc dobre wspomnienia pozostały po weselu ale na stołach bida Z NĘDZĄ!! Żal mi młodych, bo obgadywali ich długo. Miał to szczęście, że siedziałam niedaleko młodych i mogłam ewentualnie załapać się o coś lepszego ze stołu z ich strony natomiast reszta gości musiała się co najwyżej o lepsze kąski bić!! Zamówiony był między innymi pstrąg, którego ja uwielbiam!! 2 pstrągi!! na 8 osób!! Oczywiście jedzenie spakowali państwu młodym jak najbardziej i to dużo!! Zostało na drugi dzień na przyjęcie u pani młodej:D i obdarowanie gości sama zostałam obdarowana :P po weselu ale dlaczego nie było nic na stołach:P Sałatki w kieliszkach do wina podane:P oczywiście w jednym kieliszku na 8 osób!! Śmieci nie zbierali, żeby się mnożyło i wyglądało, że stoły się uginają!! Po prostu masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to już jest na tych forach jak są wpisy wychwalane to samoreklama a jak się komuś coś za bardzo nie podoba to konkurencja zwalcza innych a my tego nie potrafimy sprawdzić to samo dotyczy zespołów np.ktoś pisze oni nie potrafią śpiewać ja często wchodzę na ich repertuar i odsłuchuję od razu mogę się przekonać czy ma rację czy to konkuręcja no i tak to koło się kręci tylko my klijęci musimy na to patrzeć z przymrużeniem oka . Ale wybór na całe szcięście należy do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania Z
Sala przereklamowana i tyle! Mieliśmy wesele w 2014 i drętwiałam nerwowa jak brakło prądu bo nie mają agregatu na taki wypadek. Próbowano mnie uspokajać ale nic z tego.. całe szczęście że 20min. wznowiono energ. i tak się uspokoiłam. No a najbardziej to "smród" wieczorem, który uniemożliwia wyjście na spacer przed obiekt bo straszne zapachy z szamba , a ponieważ kelnerzy stwierdzili iż mają ograniczone zbiorniki szamba to często tak się zdarza. Warto sie rzeczywiście zastanowić przed podjęciem decyzji bo to wpływa na całość tego jedynego dnia w życiu. Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nabiora komunii pelne sale, a potem nie potrawia ich obsłużyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieje starocia, fajnie to tam bylo dawno temu..... obsluga - brak manier ! MIERNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podzielam opinię lokal 3kat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle nie udzielam się na takich forach ale w tym przypadku muszę zrobić wyjątek. W zeszłym tygodniu organizowalismy w Goscincu Wodzislawski wesele. Jak kiedyś przeczytałam opinie na tym forum aż się wystraszylam - a niepotrzebnie. Nie zgadzam się z tymi negatywnymi komentarzami. Po pierwsze menedż - kontakt przemiły, bardzo cierpliwy, że wszystkim pomoze i wytłumaczy - brak jakichkolwiek ukrytych kosztów. Po drugie jedzenie - przepyszne, wszystko świeże i w ilościach nie do przejedzenia. Goście chwalili całą noc, natomiast zostało nam tyle z wersji podstawowej że trzeba było obdzielic całą rodzinę i znajomych ;) obejście piękne, dużo gości podczas ciepłej nocy spacerowalo tu i ówdzie ;) obsługa - latala jak małe motorki, nie trzeba było czekać na obiad 40 min wszystko było podawane o czasie :) dla mnie lokal na wielki plus i cieszę się że właśnie tam zorganizowaliśmy nasz ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ciekawe? tylko w sierpniu główny kucharz odszedł z pracy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mielismy wesele 3 tyg temu,jedzenie bardzo dobre,duzo,dostalismy pokoje gratis dla gosci na 2 noce bo wesele bylo z poprawinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ciekawe? po wczorajszym wpisie natychmiast dziś odpowiedź! a wcześnie przez rok nikt dwóch słów nie wpisał! kucharz odszedł, wiele dobrej załogi przed nim też odeszło, a teraz coś się kręci -ledwo- , co zostało - stale zmieniająca się ekipa pracujących na czarno i coraz oszczędniej. Znamy ten lokal od złej strony! Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty powyzej to pewnie konkurencja co noclegow nie ma,teraz wiekszosc szuka sali z noclegami,ci co maja pokoje to daja zawsze dla PM i rodzicow pokoje gratis a niektore lokale daja tez gosciom,niestety konkurencja jest duza i dlatego radze temu z konkurencji niech zrobi pokoje i daje gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja 8280
W zeszłym miesiącu trafiliśmy do GW. ponieważ czeka nas wesele siostry w najbliższym czasie a nasze mieliśmy w tym lokalu w 2012r. Było to cudownie zorganizowane przyjęcie. Wszystko na" 6+" Rzeczywiście dziś sytuacja wygląda tam nieco inaczej i choć nie znam szczegółów; to po odejściu managera chyba w 2015 i sporej części dobrych pracowników którzy ten lokal prowadzili z bardzo wysoką poprzeczką dziś sytuacja się wiele zmieniła - NIESTETY na gorsze! Brak osób kompetentnych - np. obsługa gości, rozmowa z klientem, a w szczególności kuchnia ( jedzenie i czas oczekiwania) to podstawowa kwestia. Opinie znajomych to potwierdzają! a my długo naczekaliśmy się zanim ktoś nam na podstawowe pytania udzieli kompetentnych odpowiedzi i jednak pomimo dużo wolnych jeszcze terminów w GW. prosto zrezygnowaliśmy.. Niższa cena zwykle nie idzie w parze z otrzymaniem dobrego produktu i usługi. Rynek sam eliminuje tych co nie oferują pewnego standardu, a pozostają tylko najlepsi. Pati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie tu o zmianie załogi, a tak naprawdę mało kogo to obchodzi. Byłam w tym lokalu po tych wielkich zmianach, wcześniej nie byłam, więc nie mam porownania, ale nie mieliśmy ani problemów z managerem, ani z nikim z obslugi, wręcz przeciwnie. Jedzenie też pyszne, poza tym samo miejsce, duża sala, ceny są na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś pisze że ceny są na plus..tylko jedynie właściciel lub pracownicy by zachwalić swój lokal ! Ceny wcale nie są przystępne - wystarczy wybrać się na niedzielny obiad ok 13-14 godz. PUSTO !PUSTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne myślenie ze pozytywne opinie to sobie wlasiciel wypisuje i pracownicy. Wystarczy zobaczyć strone na fb gościnca. Musieliby mieć bardzo duża załogę ;) poza tym co dziwnego jest w tym, że jedzenie jest pyszne i jest go dużo za przystępną cenę. A jak komuś dużo dac 30 zł za obiad no to są inne podrzędne lokale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam niedawno na obiedzie. Jedzenie nawet dobre /zależy jakie danie/. Ceny? Jak na takie porcje według mnie zbyt wysokie. W innych restauracjach w tej cenie spokojnie można dostać więcej i smacznie. Obsługa? Niby grzeczna, ale... Kiedy przyszło do płacenia rachunku kelner /nie pytając wcześniej o formę płatności/ stwierdził, że musimy zapłacić gotówką, bo on już wydrukował taki paragon!!! W lokalu tej klasy takie rzeczy nie mają prawa się zdarzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a był to kiedyś fajny lokal ! dawno temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie nawet dobre..hmm..zależy który kucharz jest na zmianie. Obsługa- dobrze w ogóle daje paragony i coś robi. Przydałby się tam ktoś młodszy kto ma chęć do pracy! Rzeczywiście kiedyś słyszeliśmy dobre opinie o tym lokalu, ale pewnie coś poszło nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalny lokal! Szkoda pisania, dawno utracili dobra renome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinia moja z ubiegłych lat była dobra odnośnie GW. Czytając i słysząc stosunkowo negatywne opinie można wywnioskować, iż to wyłącznie zasługa właścicieli, którzy do tego stanu rzeczy dopuścili pozbywając się kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Gorzyce
Zgadzam sie w 100 procentach z ostatnim wpisem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilda 1
babski comber był dojść fajny - łobleci, ale jedzynia maluśko i ledwo co.. kelnery coś zmierzłe dreptały tam a nazod..a zima na sali jak pieron!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×