Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no po prostu...

Polska służba zdrowia

Polecane posty

Gość no po prostu...

Witajcie czy u Was też jest tak strasznie z terminami do lekarzy na NFZ? Dzwoniłam wczoraj żeby umówić Syna na usg bioderek i najbliższy termin to 23 maj!! Nawet gdyby dziecko urodziło się wczoraj to i tak nie dalabym rady zarejestrować przed upływem 3 miesięcy :o Nosz kurcze to kiedy te matki umawiają się na to badanie?! Dzwoniłam też do poradni alergologicznej bo w końcu dostaliśmy skierowanie od pediatry i co?! Za przeproszeniem g*wno :o Mam dzwonić w maju, to będą rejestrować na drugą połowę roku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak to u nas już jest :/ ja w zeszłym roku w maju dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny i co kazali dzwonić w listopadzie to na 2011 zarejestrują dzwoniłam jakoś 23-25 listopada (jak wyszłam ze szpitala z małym) i co się dowiedziałam? że za późno dzwonię i termin mam na październik :D:D:D:D śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tak samo
do kardiologa dzwoniłam w grudniu na kwiecień, poszliśmy prywatnie do neurologa dzwoniłam w listopadzie na luty, poszliśmy prywatnie, usg bioderek we wrześniu na marzec, też prywatnie a na usg główki które mieliśmy zalecone w szpitalu w ogóle nie przysługuje nam na fundusz!!!!!!! na NFZ udało mi się tylko dostać do okulisty i to dlatego , że mąż stał w kolejce do rejestracji o godzinie 5 rano!!! potem pojechaliśmy na 8 bo od tej przyjmował okulista a dostaliśmy się o 13!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam prywatnie
40 zł placiłam. nie chcialo mi się pół roku czekać a stwierdziłam ze więcej na telefon wydam dzwoniac i dowiadując się czy ktoś nie zrezygnował. Za to na alergologa czekałam 7 miesięcy, a on wypisał dziecku receptę na zyrtec który cały czas bierze b o pediatra to zlecił. Pieprzyć ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 242424
Dlatego ja wykupiłam sobie abonament w prywatnym szpitalu płacę 200 zł miesięcznie i wszystkich lekarzy mam od ręki na rezonans magnetyczny czekałam cały 1 dzień. Jeśli macie w swoim mieście taki szpital polecam z całego serca ja od tego czasu nie wiem co to NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co?
jak mam płacić miesiąc w miesiac 200 zł to wolę isc prywatnie tylko jak mi potrzeba i taniej mi to wyjdzie. Wiadomo ze nikt co miesiac nie potrzebuje wizyt lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 242424
Widzisz jak kto woli ja wolę płacić 200 zl miesięcznie i mieć każdego lekarz na zawołanie dla swojej rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sobie wolę 200 zł
w skarbonkę co meisiac odkłądac i jak trzeba wezwać lekarza to też będe miala i to na zawołanie. A tak to powiedzmy ze dziecko zachoruje w lutym i potrzebuje lekarza a potem aż do października jest zdrowe wiec po co mam placić za coś z czego nie korzystam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no po prostu...
no obdzwoniłam wszystko co się dało i jest tylko gorzej :o Znowu pójdziemy prywatnie i tyle tylko mam już tego dość :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 242424
Ja korzystam jestem w ciąży więc u lekarz jak i wyniki robię co 3 tyg. Potem wykupie dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiankaxxx
usg bioderek - tydzien czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak narzekacie
ale jak ktoś nie ma pracy to prędko zapierdala do posredniaka żeby mieć ubezpieczenie problemy z nfz? leczyć sie prywatnie bo i tak za niedługo wszystko będzie prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×