Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapłakana i zmeczona

Proszę o każdą sensowną rade

Polecane posty

Gość zapłakana i zmeczona

Spotykałam sie z chłopakiem 3 miesiące. W miedzy czasie wyszło na jaw ze widuje się jeszcze z jakaś "koleżanką"(zaciekle twierdzi ze nic ich nie łączy). Przyjrzałam się jej kilka razy, kilka razy dzwonił do niej i ona do niego przy mnie. Wczoraj powiedział ze jest chory i nie wychodzi z domu.Chciałam zrobić mu niespodziankę, poszłam do jego ulubionej knajpki, wzięłam jedzenie na wynos odwracam się. A on siedzi z ta blondyna.... Siedział tyłem do mnie,ale ona mnie widziała, zrobiła złośliwa minkę i kontynuowała rozmowę....Stałam tam ze dwie minuty z rozdziawiona gęba....Do tej pory miałam ok.34 nieodebranych połączeń od niego. Odebrać. Kusi mnie, ale kumpel napisał mi ze jak odbiorę to pożałuje. Jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej dupka ja bym piszgnela w nich tym zarciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jeszcze musi się wydarzyć
żebyś przejrzała na oczy? Przecież to jasne, że powinnaś go sobie odpuścić. Chyba, że jesteś masochistką to ciągnij to dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbierz. Kto wie. Może to ona jest wredną suczą, która chce Ci go odbić, a on tylko jej niewinną ofiarą i nie chciał źle. Różnie w życiu bywa,a od odebrania telefonu się nie umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jeszcze musi się wydarzyć
"Odbierz. Kto wie. Może to ona jest wredną suczą, która chce Ci go odbić, a on tylko jej niewinną ofiarą i nie chciał źle." Taa... i dlatego powiedział, że jest chory i nie wychodzi z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doradzanie w kwestii uczuc nie jest proste,dlatego nie bede Ci doradzac,napisze tylko co JA bym zrobila w tej sytuacji.Ja bym z nim porozmawiala i zapytala szczerze o co chodzi,tak jest latwiej i nie bedziesz szalec z braku pojecia o Towim polozeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a aniołki są garbate
skąd wy się bierzecie, facet cie po prostu olał, a ty szukasz mu usprawiedliwienia, jak by nie chciał to by z ta druga sie nie umówił a cie nie wystawił, teraz mu przebaczysz , a zaraz znów cię wystawi , w końcu się to rozejdzie i będziesz pośmiewiskiem, dziewczyno miej swój honor, mało to facetów- ich trzeba trzymać krótko, bo inaczej na nie szanują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taa... i dlatego powiedział, że jest chory i nie wychodzi z domu." Baby to wredne suki i intrygantki. A faceci w większości są zdania, że to urocze i potulne istoty. Więc nie trudno mi wyobrazić sobie sytuację, kiedy to blond koleżaneczka dzwoni nagle i opowiada jak to jej jest źle, że jej rybka umarła, że w sklepie kasjerka oszukała na 2 gr i jak to potrzebuje teraz towarzystwa, żeby nie być sama... Powtarzam - od odebrania telefonu i wysłuchania wyjaśnień się nie umiera! Nikt nie każe autorce pędzić w podskokach do kolesia. Po prostu czasem warto wysłuchać wersji wydarzeń tych podłych facetów. Zwłaszcza, że skoro po ledwie 3 miesiącach znajomości teraz wydzwania i chce wyjaśniać - to chyba jednak mu nieco zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana i zmeczona
Byłam na dworze. Zaraz jade do mamy:( kolejnych 11 połączeń. Wyłączę chyba telefon. Juz z nim rozmawiałam na jej temat. Proponowałam mu zerwanie znajomości z nią skoro mu się naprzykrza. Nie zrobił tego... trudno...chyba ona wygrała...Boze tak mi zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się tak
tak, zawsze te wredne baby są winne... Nawet wtedy kiedy facet jest w związku z kimś i go oszukuje spotykając się z tymi wrednymi... No ludzie, to jakies pomieszanie chyba. Wredna samotna to próbuje, a facet zajęty, to nie intersuje się wrednymi. Koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę. W Waszym świecie jednak umiera się w męczarniach po wysłuchaniu wyjaśnień. To miłego życia w świecie swoich mniej lub bardziej urojonych wizji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powie jej Kotku to nie tak jak myslisz :D olac nie odbierac wylaczyc telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a aniołki są garbate
teraz ci żle , a pomyśl jak będziesz sie czuła jak zrobi to kolejny raz i kolejny, jak poświecisz mu jeszcze kilka miesięcy a nawet lat, dziewczyno daj sobie spokój z tym facetem, pewnie ma wiele zalet, ale jedną najgorsza wadę skłonność do kłamstwa, można to niby wyprostować , ale czy chcesz żyć w ciągłej niepewności to już twój wybór, ja na pewno bym już mu nie zaufała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana i zmeczona
nogogłaszcza I co mi powie? ze nic ich nie łączy. Słuchałam tego 1000razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie coraz większej
skoro nie łączy, to dlaczego oszukał cię że jest chory? Receptę mu jakąś na leki obiecała i wygrzebał się z pościeli, żeby ją odebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co Ci powie. Ba! Nawet Ty tego nie wiesz i się nie dowiesz, jeśli nie dasz mu szansy się wytłumaczyć :P Ale serio - co Ci się stanie jeśli odbierzesz ten telefon? Może akurat ma sesnowne wyjaśnienie. A jeśli nie, to prosta sprawa " zawiodłeś mnie i nie chcę mieć z Tobą nigdy więcej żadnego kontaktu". Dziewczęta - Wy naprawdę uważacie to za poniżające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×