Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajajajajajajajajajajajjaa

Najlepsze SŁODYCZE

Polecane posty

Gość Malalalarka
baryłki wedlowskie, czekolada galaxy, rafaello, ferrero rocher, delicje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej lubię wedlowskie ptasie mleczko, przynajmniej mam pewność, że jem dobry jakościowo produkt i prawdziwą czekoladę, zresztą każdy kto kocha smak czekolady wie, że wedel to klasa sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Brandlo
no dobrze, a czy potraficie np. otworzyc czekolade zjesc okienko i scvhowac?? bo ja nawet jakbym chcial zjem odrazu cala.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkowska
Nie potrafie zjesc tylko kosteczke. Zwłaszcza jesli jeszcze tak mi smakuje bo wiadomo ze jednak dobra czekolada wciąga. Zwłaszcza jesli jest to czekolada wedlowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka:***
*Gwiazdki mleczne z Milkyway'a, *Batoniki milkyway, *Lody Argasiňski, *Czekolady milka (jogurtowa i z orzechami), *Chipsy Lay's, *Orzeszki solone, prażone, *Pepsi, *Batoniki Nesquik, i Chocapic, *Ciasta Dr.Gerard herbatniki w czekoladzie z galaretka pomaranczowa, Jaški morelowe w czekoladzie, *Ciastka maltanki, *Ciastka kreolki, *Ciastka Pieguski, *Ciastka pryncypałki, *Raffaelo, *Milka lily stars, *Batonik mars, *Delicje Paryskie(z biedronki morelowe ) *Rurki oblane w srodku czekolada, *Krówki, *Kinder czekoladki, *Milkins czekoladki, :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy naukowe dowody (i to uhonorowane Nagrodą Nobla) na to, że sacharoza nie tylko silnie uzależnia, ale też długofalowo spożywana jest przyczyną wielu groźnych chorób, w tym nowotworów. Osobom, które nie potrafią wyobrazić sobie życia bez wszędobylskiej sacharozy polecam opartą na autentycznych doświadczeniach książkę "Cukrowy Detoks": http://www.akademiawitalnosci.pl/cukrowy-detoks/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety jestem uzależniony od cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszelkie żelki *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lody Czekolada dwukolorowa kawowo-smietankowa Czekoladki miętowe Wafelki grześki Sernik z wiśniami Tort czekoladowo-wiśniowy Makowiec Gofry z bitą smietaną i jagodami Śliwki w czekoladzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz was zatka: - Baton Daim - cukierki Toffino - Kinder Bueno White - Dumle - Pieguski - Krówki (te ciągnące się) - Żelki TE SLODYCZE SĄ NAJLEPSZE ❤️ Polecam ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dzisiaj wydałem 2 ,30 euro na milkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam: - ferrero rocher - mleczną goplanę - likier czekoladowo-orzechowy Chocotella - ciastka kr***e z Netto cookies crisp czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwiazki MilkyWay i czeskie Lentilky. Ale niestety gwiazdek w ogole nie jem. Bo nie moge ich dostać, a Lentylky tyllko przy okazji wyjazdu do Czech. Rodzina wie, ze je uwielbiam, wiec nie wazne kto jedzie zawsze przywiezie mi opakowanie ;D na szczescie mieszkam stosunkowo niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dumle są super ale strasznie drogie, a kinder bueno też uwielbiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaPisze
MARCEPAN w każdej ilości i pod każdą postacią - PYCHOTA :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaagulk
Prince Polo mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDYBY NA NIBY
solidarnośc ostatnio trochę spadła w moich oczach, znajoma tam pracowała i to co opowiadała przekracza ludzkie pojęcie.. podesłała mi tego linka.. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,16015 nie idźcie tam do pracy choćby nie wiem co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaria
Ptasie Mleczko Biało Białe i wedlowska czekolada z cząstkami kakao wymiata. Jeszcze do tego dodać nadziewaną o smaku tiramisu i nic więcej do szczęścia nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam fantastyczne info W TESCO SA GWIAZDKI MILKY WAY:-) 130 g za 9 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam z dzieciństwa czekoladowe wedlowskie gwiazdki, ale teraz najczęściej kupuję czekolady, wczoraj w osiedlowym sklepie odkryłam z cząstkami kakao....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikkka
Pamiętam z dzieciństwa czekoladowe wedlowskie gwiazdki, ale teraz najczęściej kupuję czekolady, wczoraj w osiedlowym sklepie odkryłam z cząstkami kakao....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona5
W dzieciństwie, wszystko smakowało lepiej, gdyż były ograniczone możliwości, no i tych słodyczy nie jadło się tyle. Moje ulubione słodycze, to galaretki, prince polo, trufle, kokosowe cukierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiliooka
Wedlowskie Ptasie mleczko, czekolady nadziewane, te duże po 280 gram też wedlowskie to dla mnie numer jeden. Wczoraj kupiłam jedną z czekolad i załapałam się do konkursu wedelkonkurs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepszym słodyczem jest dotyk ukochanego,stosunek z nim i zapach jesgo spermy, tak tęsknię za nim, zyjemy już osobno 8 miesięcy...jeszcze troszkę muszę wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izydorka
Biała czekolada z cząstkami kakaowymi jest super, smakuje wybornie, coś czuję ze na jedne tabliczce się nie skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Cindy
Wszystkie słodycze uwielbiam. No może nie lubię drożdżówek z budyniem. Kocham jeść: sernik makowiec, piernik, tort, cukierki toffi, irysy, krówki, rafaello, pączki ze śmietaną, eklery, omlety, batony baunty, snickers, rurki z kremem, ze śmietaną, ptasie mleczko, delicje, kostkę ruską, rodzynki w czekoladzie, czekolady z orzechami i nadziewane, draże orzechowe w cukrze i czekoladzie, góralki kokosowe, wafelki chałwowe, baryłki, malagę, tiki-taki, kasztanki, lody śmietankowe i bakaliowe, galaretkę w czekoladzie, śliwkę w czekoladzie, gofry ze śmietaną................... Długo mogłabym jeszcze wymieniać..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka cindy to dlatego taka gruba jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibka23
Dla mnie to głównie czekolady. Sama je uwielbiam i jak przysiąde to mogę zjeśc całą tabliczke czekolady od razu.Tak jak teraz zajadam sie czekoldą Wedla z cząstkami kakaowymi. No lubie i nic na to nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×