Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajajajajajajajajajajajjaa

Najlepsze SŁODYCZE

Polecane posty

Gość Ja bym wolała
No robi te beczułki, ale to już nie jest to samo. Wedel się popsuł ogólnie - mieszanka wedlowska też już nie jest taka jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkaxxxxxxxxx
białe michałki mmmm😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwer
przeciez ptasie mleczko z milki jest o niebo lepsze niz to badziewiaste z wedla, nie rozumiem was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkowaaa
No nie mówi mi że lepsze... Na pewno jest inne i to z milki dla mnie jest mdło słodkie. Takie ala ptasie mleczko od Wedla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z ulkowaaa. Milka się nie umywa do wedlowskiego ptasiego mleczka!! Ten smak przypomina mi moje dzieciństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierki trufle oraz michaszki zamkowe, ptasie mleczko, pączki, marcepan w czekoladzie, śliwki w czekoladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaassssss
A ja np nie lubię wogóle ptasiego mleczka ale ogólnie mika robi moim zdaniem lepsze słodycze od wedla. a tak ogólnie to polecam: -knoperrs -raffaello -kinder bueno -czekolada milka jogurtowa -schoco bons -snickers -maxi king.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllonka
A ja uważam ze własnie nie, bo milka ma mega slodkie i takie mleczne to ptasie mleczko. Wedel to sprawdzone i jednak zdecydowanie lepsze jesli chodzi o smak, moze juz nie tylko samego ptasiego mleczka, ale tez i innych czekolad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ulubionych chyba, zależy na co akurat mnie najdzie ochota... chociaż nie:P Uwielbiam orzechy w czekoladzie i kokosowe praliny:)) Jesli czekolada to najlepiej z Goplany :) Sa też słodycze których nie cierpię i np nie tknę czekolady Alpen Gold, nie lubię wafelków i marcepanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mi isę na raty przypomina, cukierki kapitanskie... kocham, a dawno nie widziałam nigdzie a nie znosze kukułek... blehhh :D Mleko w tubce lubię, ale nie mogłabym tego jesć codziennie, lubię też wiśnie w czekoladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olakasiaasia
Przypomnieliście mi o tym mleku z tubki. Musze sobie kupić bo dawno nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj jest dzień czekolady dziewczyny!!! Z tej okazji kupiłam sobie porzeczkową czekoladę Maxi Smak od Wedla i razem świętujemy :DD A czekoladka - marzenie. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniabetunia
A ja lubię typowe polskie krówki i tzw tofii ale te ciągutki! twarde jak kamienie, cukierki miętowe, wiśnie w czekoladzie, no i oczywiście ptasie mleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwwa2
Na pewno krówki, wedlowskie czekolady, markizy, ciastka maslane. To w sumie to co jest najwazniejsze jesli chodzi o moje wszystkie ulubione słoduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onesłomka
A ile jesteście w stanie zjeść naraz czekolady ? Tabliczke pochłoniecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututututu
tiki taki i kasztanki wedla. Taka czekolada z Niemiec z kokosem, nigdy nie jadłam lepszej, a tylko tam ją można kupić. Ciasto snikersowe również uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firty
tiki taki, to akurat robi Wawel, nie Wedel :) A co do pytania wyżej - jestem w stanie czasem zjeść całą czekoladę, choć nieczęsto się to zdarza. Ale Ptasie Mleczko Wedlowskie, potrafię zjeść do jednego filmu całe, to jest mój faworyt wśród słodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_kows2
No każdemu moze sie pomylić. Zreszta ja kiedyś tez nie zwracałam uwagę na to kto to robi. Ale teraz wiem ze jak coś to najlepsze czekolady zwłaszcza nadziewane sa od Wedla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milordd
żelki kwaśne zielone z lidla i laysy wszystkie smaki :) mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lody, czekolada Milka z budyniem, czekolada Schogetten trilogia, draże orzechowe, pieguski, delicje z malinami, Rafaello.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba,BXNLAN
-ptasie mleczko -czekolada najlepiej fioletowa z goplany -wafelki góralki -michałki kokosowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeweeedee
kinder country magnum almond mniam czekolada mleczna z tofi krówki ciągutki, blok, mleczko zagęszczone słodkie, bardzo słodkie ale nadal lubie dałabym jeszcze twixa choć wieki nie jadłam :-) a uwielbiam jeszcze batony muesli oraz płatki jogurtowe fitness od nestle, sa tak pyszne szczegolnie te białe na sucho, że słodyczy nie trzeba jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-wszelkie produkty milka(chrupki w czekoladzie,orzechy i rodzynki w czekoladzie,czekolada mleczna, z jogurtem, ze śmietanką, z tofii,ptasie mleczko) -wszelkie produkty Lindt -wszelkie produkty Kinder(szczególnie Bueno,Country,Czekolada,Maxi King,Mleczna Kanapka) -Daim-czekolada tradycyjna lub cukierki -3bit,Kite Kat,Bounty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeweeedee
lu petitki misie jogutowe sa dobre ;) takie ciastka z rodzynkami chyba tez od lu mniam :) i ogólnie kindery wszystkie są dobre ale lody magnum the best :) lubie ciasto biszkoptowe i pianke z galaretka i jogurtu z owocami tak trochę zdrowiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeweeedee
wszystkie kindery są pycha magnumy a z ciastek to lu petitki misie lubie, niebieski i ciastka z rodzynkami a z domowych to jeszcze biszkopt, ciastka z otrębami oraz pianke z jogurtu i galaretki dodatkowo owoce czy biszkopty pycha i trochę to zdrowsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicje z pomaranczowa
galaretką. Pyszota. Z domowych:ciasta (tiramisu) torty (czekoladowy z wisniami) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×