Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość LAkarra
katharssis , no tak stan ducha. a w jakiej książeczce to wyczytałaś??? Bo nick jest całkiem całkiem??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w jakiej ksazeczce to wyczytalam... termin "katharsis" jest znany w psychologii, ktora skonczylam i moze dlatego nie jest mi obcy... a skad te pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
słoma nie gryzła, sumienie trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tym nickiem posluguje sie od okolo 5 lat wiec moze to Doda sciagnela ode mnie:-p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
bosz....katharsis , to coś z tragedii greckiej przecież .. ( utwór dody , o zgrozo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAkarra
Stan ducha,tak, a gdzie samoocena, a gdzie wiem że jestem??? Stan ducha jest wtedy gdy wiem kim jestem na co mnie stać, wiem czego pragnę i kim chce być, jestem sam ze sobą. Wtedy myśląc nad sobą ( ale nie nad ciałem tylko nad duszą), wtedy rozumiesz wyzwolenie nad żeczywistością która nas otacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gaduły! 🖐️ ;) Moi rodzice rolnikami nie są, tak więc takich pracy typowo rolnych w polu zazwyczaj nie miałem do ogarnięcia, ale kilku wujków gospodarzy mam, więc traktorem trochę swego czasu pojeździłem, siana nazwoziłem, zboża nawrzucałem, na sianie pospałem :) Typowe życie na wsi lekkie nie jest, ale ludzie, o ile mowa o pracujących rolnikach, takich książkowych - jak moja babcia, a nie o bezrobotnych pijaczkach spod GSu, są zwyczajnie dobrzy: niezmanierowani, prostolinijni, może niewysublimowani i niewypacykowani, ale tacy prawdziwi... Oj jako dziecko nie było nic piękniejszego niż przygody na wsi u wuja/babci... Spanie na sianie z dziewczynami, kąpiele w stawie o północy, szabrowanie na jabłkach albo truskawkach, całodzienne wyprawy hen na pola, które wydawały się mega eskapadami, a dziś pewnie okazałoby się, że był to raptem kilometr od domu :D Odkrywanie małych kotków gdzieś na strychu albo na sianie itp. itd. Niezapomniane przeżycia, oj fajnie że je przywołaliśmy wspólnie. Jazda konno na oklep, dojenie krów, jedzenie rabarbaru, zbieranie myszy i ich hodowanie w słoikach hahahaha łowienie ryb samodzielnie zrobionymi wędkami... Indianie, wojna itd... LAkarra Wszechwiedzący nie jestem, to nie tak, że znam receptę na każdą sprawę - nie o tym myślałem, tytułując tak ten wątek... Być może odsiadka go tak zmieniła, a być może zawsze taki był, a problemy codziennego życia, utrzymania rodziny go przerastają? Poza tym za co siedział - jeśli to nie tajemnica? Skoro ma problemy z prawem i to całkiem poważne - w końcu odsiadkę ma niekrótką, to chyba odpowiedź nasuwa się sama... suzie max No i czar wiejskiej utopii prysł jak pęka bańka mydlana.. No cóż, ile ludzi tyle wspomnień, ja akurat zapamiętałem same pozytywne aspekty zabitej dechami wioski - sklep tam dojeżdżał w żuku raz na tydzień :) Ale ludzie byli serdeczni - przynajmniej tak mi się wydawało :) Niezapominajka1992 14 stycznia ;) Trener no cóż jakoś stara się trzymać na dystans, ponieważ jest w związku, ale gdyby nie był to kto wie, jemu takie układy chyba pasują ;) A dlaczego nie rozliczysz się przez neta? Chce Ci się chodzić do urzędu? :) LAkarra Gwoli ścisłości to termin katharsis pojawia się na języku polskim w podstawówce przy okazji omawiania teatru greckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze urodziłeś się 14 stycznia? To tak jak śp. mój dziadek:) a co do wsi to zapmniałeś chyba wspomnieć o zabawie w chowanego, wypadach i siedzeniu do nocy z przyjaciółmi czy granie w różne gry:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_cat20 No widzisz, być może za 100 lat moja wnuczka będzie z kimś pisać na jakimś forum i ten ktoś też będzie urodzony 14 stycznia i moja przyszła wnuczka też mu tak napisze, jak Ty mi ;) Dobranoc. Ja po basenie fizycznie zmęczony ale psychicznie dopiero się rozkręciłem. Cudowne uczucie, zawsze jak się zmęczysz fizycznie to chcesz jeszcze :) Chyba że zupełnie się wypompujesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
nie widziałam , ale oglądałam Twin Peaks :) chyba też nie można się połapać ( mam spore filmowe zaległości :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Doda tak nazwala swoja piosenke badz plyte - nie wiem, nie orientuje sie - badz co badz na pewno sciagnela ode mnie:classic_cool: A zreszta sio od mojego nicka:-p Rzadko kiedy wybierany jest przypadkowo, przewaznie ma dla forumowicza/internauty jakies znaczenia badz charakteryzuje jego osobe. Jade zaraz po bilety do teatru! buziak😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie Twin Peaks to koszmar z mojego dziecinstwa! I ta muzyka... Zawsze balam sie tego karła w czerwonym garniturze. Juz dokladnie nie pamietam jak on wygladal ale do dzis sni mi sie po nocach:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
ja lubiłam Twin Peaks, zresztą niedawno leciał na jakimś kanale ... trochę pooglądałam , jest pokręcony , to prawda... ale lubię takie klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
eee z tym nickiem , ja swój napisałam bez zastanowienia , chwilę przed jego wymyśleniem oglądałam buty ma necie ( na yoox) i były takie marki Suzie Mas , chciałam tak napisać ale napisało się suzie max i tak zostało (ten max mi się nie podoba) , chciałam zostawić suzie , ale taki już jest zajęty , albo sama go zajęłam i zapomniałam hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
cześć , czasem , wiem że tu jesteś czasem, nie bądź zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharssis Starożytni Grecy też pewnie ściągnęli od Ciebie. ;) suzie max Najlepsza była black_cat20 i jej interpretacja: suzie max: bosz....katharsis , to coś z tragedii greckiej przecież .. ( utwór dody , o zgrozo ) black_cat20: suzie też za nią nie przepadam ale tak się mi jakoś przypomniało buahahaha no wybaczcie, ale to już jest ostre :D Nie mogę się pozbierać do kupy :DDD Jeśli podobał Ci się Twin Peaks, to Mulholland Drive też się spodoba, polecam :) I muzyka też świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
udzielam ,mam pytanie ( odpowiesz jak będziesz miał czas, bo chyba w pracy jestes, ja mam teraz przerwę między pracami ) chodzi mi o ten jeden procent , mam w rodzinie siostrę cioteczną która ma niepełnosprawną córkę , ma założoną fundację itd , rozesłała po rodzinie maile z prośbą o wsparcie , powiedz mi , może wiesz, czy jak ja przekażę jej ten jeden procent to czy ona będzie wiedziała od kogo to jest i ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W formularzu jest do zaznaczenia opcja, czy chcesz się ujawnić. Jeśli jej nie zaznaczysz, przekażesz pieniądze anonimowo. Jeśli chcesz się pochwalić itp. to możesz nawet wpisać dane kontaktowe do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki , jeszcze się nie rozliczałam i nie wzięłam nawet kwitów , gdybym miała te papierki to nie zawracałbym Ci głowy . (zapomniałam jak to było w rok do tyłu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) germanotta :) powiem Wam,ze niesamowicie mnie rozwalila ta historia, kiedy to wszyscy prawie epopeje pisali o truskawkach,to suzie zalatwila wsio "pyk pyk": "suzie max Jak o truskawkach to ja też coś opowiem , pojechałam po maturze na zarobek na truskawki , z kolegą mojego chłopaka ...spaliśmy razem w stodole na sianie ... no i wiadomo ... :/" hehe a tak poza konkursem - wole pozomki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, zapomniałam się wylogować , wiedziałam że mnie to kiedyś zgubi . kajam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×