Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość suzie max
już się wykąpałeś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
gdybyśmy się już dziś nie spotkali to powiem dobranoc i żal mi że muszę Cię pozostawić w takim nastroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Podobno kto posiada kota nie musi się obawiać samotności....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie wątpię, że moja kotka podziela moje głębokie uczucia, które do niej żywię :D Zwłaszcza gdy widzi rano pełną michę ;) albo gdy widzi, jak wyjmuję szczotkę do czesania :) suzie nastrój jak nastrój, nie można non stop zgrywać wesołka, to niezdrowe dla duszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
no i dobrze , ja jestem raczej depresyjna i samotniczka ... ale czasem miewam odpały :) ogólnie chciałabym mieć trochę więcej napędu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
masz rację , już czas pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak ;) U mnie różnie bywa, zazwyczaj jestem dość dobrze nakręcony, ale wiadomo, że czasem paliwo się kończy :) No i jak zacznę eksplorować jakieś muzyczne obszary też potrafię wpaść w zadumę ;) Kojarzy ktoś takie wydawnictwo The Cure - Trilogy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak mija Wam dzień? Co do nostalgii to każdy czasem się nad czy zaduma i to jest jak najbardziej normalne:) U mnie ładna pogoda więc dzisiaj wybiorę się na spacer. Dzisiaj mam zły humor. Wkurzona jestem na matkę. Z samego rana zapukała do nas policja żeby ją zabrać na leczenie ( uzależniona od alkoholu jest) ale oczywiście udawała,że jej nie ma. Nie rozumiem czemu mój tata jest tak głupi wierząc jej, że przestanie pić. W sobotę już piła, ale zarzekała się że już nie będzie. Jasne jasne a ja jestem Królowa Elżbieta. Teraz wiecie czemu mam taką awersję do alkoholu. Niszczy rodziny tak jak hazard. Życie jest do bani, ale jest też cholernie kruche. Moja matka jest tyle starsza a nie dociera do niej że się powoli i metodycznie zabija. Fajnie, że kocham czytać inaczej bym zwariowała. Tamten świat mimo, że fikcyjny w pewnych momentach mojego życia jest dużo lepszy niż rzeczywisty. Taa, dopadła mnie nostalgia, człowiek jest bezsilny i trudno komuś czasem coś wytłumaczyć nawet jeśli to jest logiczne jak nie wiem. To wkurza i irytuje. Jak to dobrze, że są jeszcze marzenia. Cholera jestem nie czuła prawda? Tyle ludzi ma gorszą sytuację niż ja ale kurczę każdy ma swoje życie do przeżycia. Choćbym nie wiem jak chciała nie da się sprawić żeby życie było lepsze. Dla innych i mojej rodziny. Uciec daleko stąd od świata, myśli i rzeczywistości. Gdyby się tak dało. Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kocie bardzo Ci współczuję... Co prawda u mnie w domu nie było i nie ma problemu z alkoholizmem (mimo iż z samym alkoholem zdarzały się), ale już w szerszej rodzinie widziałem, jak to może wyglądać. To musi być ciężkie, osoba, w której powinno się znajdywać wsparcie, sama ma problemy z przyjęciem wsparcia innych w sytuacji choroby. Fajnie jednak, że dostrzegasz poztywne strony życia. Jest krótkie i trzeba się nim cieszyć na tyle, na ile można :) Owszem ludzie mają gorzej, ale to co czujesz jest najzupełniej normalne - no i właśnie czułe :) Nieczuła byłabyś wtedy, gdyby matka była Ci obojętna i nie przejmowałabyś się tą sytuacją. Zimno :/ Jak już jest ta wiosna, to mogłaby naprawdę być! Jutro urodziny siostry i chcę jej coś kupić, ale nie wiem co jeszcze... Jak zwykle odwlekam takie sprawy na ostatnią chwilę. Zastanawiam się, czy bardziej ucieszy się z czegoś do ubrania, czy z jakiegoś perfumu/kosmetyków. Do tego tort i kwiatki - co Wy na to? Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
hej Ja zawsze mam problem z kupowaniem prezentów :D Na Twoim miejscu zrezygnowałabym chyba z kosmetyków, no chyba że wiesz jakie lubi Twoja siostra :) może jakieś dobre perfumy ? Szkoda,że nie mam takiego bata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi autorze dziękuję za naprawdę miłe słowa. Nie będę się więcej rozwodzić na ten temat bo to powoduje że mam nie za wesołe myśli. A co do tego prezentu to chętnie bym Ci doradziła ale Ty chyba najlepiej znasz swoją siostrę i wiesz co lubi:) a tak serio to liczy się pamięć Twoja siostra na pewno doceni to, że pamiętałeś a jeśli do życzeń dołączysz jakiś drobiazg tort i kwiaty to będzie wniebowzięta;) także wszystko będzie ok:) U mnie też zimno jak nie wiem, także lipa ze spacerku:( ale może jutro będzie ładniej:) troszkę optymizmu poproszę w ten ponury i zimny dzień:) no nic postaram się wpaść do was wieczorkiem na jakąś ciekawą pogawędkę przy kawie:) choć bardziej preferuje herbatę:p Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
oczywiście że kojarzymy The Cure , lubię ten kawałek o tym że pająki zjedzą artystę na kolację ... ale tak za dobrze na the Cure się nie znam , pamiętam że Smith zawsze był rozczochrany i wymalowany co kupiłeś na prezent dla siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
bylam na spacerze , prawie widziałam mysz ( albo to było coś innego ) potem sarnę , bociana i strasznie brzydką kobite :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc byłem na zakupach i siostra dostanie dwie bluzeczki i pralinki, w tort jednak nie będę się bawił - sam nie mam szans go zrobić, a cukiernia chciała zamówienie wcześniej. Trudno. Siostra i tak powinna się ucieszyć ;) Kupiłem za to za jednym zamachem buty do kosza :) suzie chciałaś je zobaczyć: http://swaggerhypeclub.com/portal/wp-content/uploads/2010/10/jordan-xiii-red-white-1.jpg http://www.tenisufki.eu/feature/4485/air-jordan-xiii-retro-true-red :) O The Cure pisałem, bo mam ich taki super koncert - na jednym koncercie zagrali 3 płyty w całości, szok. 3 płyty tworzyły Trylogię i zagrali je od początku do końca. Super atmosfera, chciałbym, żeby przyjechali do Sopotu do Ergo Areny :) Wow suzie, prawdziwe safari, upolowałaś 4 zwierzęta :) Złapałaś coś na lasso? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
ale buty! , przypominają mi kanapę chesterfield :D czy wiesz że nienawidzę czerwonego koloru? nie mam ani jednego czerwonego ubrania ani żadnej czerwonej rzeczy w domu .. masz taką awersję do jakiegoś koloru ? ( ale buty fajne , podobają mi się )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam słychać? :) U mnie kurczę pada deszcz ale lepsze to niż śnieg:) A te buty to bardzo fajne są:) chyba mamy tu na Kafeterii drugiego Michael Jordana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
wyciągnęłam jakąś starą płytę w aucie ( Fugees nie chciało grać ) i tam był ten ograny kawałek , ale dawno tego nie słyszałam i skatowałam sobie uszy http://www.youtube.com/watch?v=nPLV7lGbmT4 taki mam coś nastrój dziś ...chyba taki jak Ty miałeś wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
black, u nas dziś było ślicznie :) , ale to chyba tylko ten jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie Fajnie bo skorzystałaś z pogody i wybrałaś się na spacer;) a mam pytanko czemu nie lubisz czerwonego koloru? Ja bardzo lubię ten kolor no oczywiście jeśli to nie jest krew w dużych ilościach bo od razu mam zawroty głowy, kiedyś pamiętam taki znajomy za dużo wypił i wiadomo jak to po alkoholu krzywo szedł i tak go zwiało, że z impetem w krawężnik głową przywalił krwi było jak nie wiem a do tego oczywiście nikt nie chciał mu tego opatrzyć i ja musiałam, rany wtedy po raz pierwszy do mnie dotarło, że duża ilość krwi i ja to zła kombinacja do tej pory na samą myśl ciemno się mi przed oczami robi uhhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
nie chcę nikogo urazić ale dla mnie czerwony jest ordynarny , prostacki,drażniący i znaczeniowo wyświechtany .zaznaczam że to tylko moje zdanie i wiąże się na pewno z moim pokręconym depresyjnym charakterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
a krew mnie nie rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Maria Maria. Lubiłem płytę Santany Supernatural. To z tej płyty? Ja wczoraj przytuliłem się do mojej kocicy i od razu było lepiej ;) Jeśli o pogodę chodzi, to w Gdańsku też dziś deszcz :/ Jeśli chodzi o czerwony kolor to mam jedną koszulkę z czerwonym motywem, a poza tym te buty są jedyną częścią mojej garderoby w tym kolorze hehe Nie mam tak, że kompletnie nie znoszę jakiegoś koloru - wszystko zależy od kontekstu. W pewnych kontekstach nie lubię np. różu czy pomarańczowego, ale w innych są to bardzo fajne kolory. A czerwony może być bardzo fajny, jeśli zostanie umiejętnie użyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Za dużo coś tu ostatnio tej nostalgii :( suzie Co Ci jest? Też Cię męczy brak drugiej połówki ? 🌻 prosto z mojego ogródka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
noo trochę mnie meczy ...wtedy z samochodu bezczelnie gapię się na facetów na ulicy .... a kiedyś na takiego się gapiłam i po chwili się zorientowałam że to syn mojej znajomej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×