Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość suzie max
no , fakt podobne .. Te założył Anglik ekscentryk... to miasto w dżungli to nie część tej ich wielkiej świątyni , nazwa mi wyleciała .. no wiesz o co mi chodzi i kojarzy mi się z jedną z części Diablo II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
to takie głupie skojarzenie ... wiesz z czego to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Angkor Wat, plik mi sięotworzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
mam nadzieję że się nie obraziłeś :) bardzo luźne skojarzenie przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
rok temu , jak była ta katastrofa to obudziłam się dość późno i nie za bardzo mogłam załapać co się stało bo kaca miałam strasznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
ale Ty chyba dziś prowadzić nie możesz co? czym się dostaniesz na łódki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
coś się wyklarowało w temacie nowej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie się zastanawiam, czy na "oparach" jechać... Umysł wydaje się trzeźwy, wydech może taki nie być... A z pracą - czekam na telefon od zarządu :D Dzisiaj chyba poprzeglądam jakieś oferty, może pojawiło się coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
nie jedź , na pewno jeszcze masz we krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka pur blanka
wiec mam pytanie czemu 195/55/15 jest duzo drozsza od 195/50/15 zawsze mialam te pierwsze i nie wiem czy na tych drugich sie rownie dobrze jezdzi a roznica w cenie nowej 1 sztuki to prawie 100 zl :) czzekam na szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
pójdę sięprzejść , nie wiem dokąd , chyba tam i z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklanka pur blanka Ha najlepiej zapytaj jakiegoś speca od opon ;) Ja się na tym nie znam :) A jeśli chodzi o cenę, to zawsze rozmiary mniej standardowe są droższe, poza tym szersza opona. suzie A więc od później, ja chyba zaryzykuję i wsiądę w samochód, raz się żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jak mija dzień? Ja padam ze zmęczenia chyba pójdę się zdrzemnąć:p poszłabym na spacer ale mimo tego, że słońce świeci to jest cholernie zimno uhh:( ale może jak się ociepli i przestanie tak wiać to umówię się z przyjaciółmi na ten rewanżyk z siatkówki:) a co do prowadzenia samochodu na oparach to bardzo zły pomysł, kiedyś czytałam historie kobiety która jechała na własnie takich oparach i zabiła człowieka. Wiesz jakie tego konsekwencje są, ale życzę Cu udanej jazdy bez żadnych przykrych wypadków, miłego dnia na wodzie ( oj jak Ci zazdroszczę:) ) i powrotu w doskonałym humorze:) jak się mu uda to wpadnę do Was wieczorkiem:) pozdrawiam i miłej niedzieli życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Hej wam 🖐️ W Wawie byłam odwiedzić znajomych, którzy tam studiują i obgadać szczegóły pewnego wyjazdu :) No i nie obyło się bez imprezy przez co też mam mega kaca :( Tak w ogóle to dopiero wstałam z łóżka i nie wiem co będę robić w nocy.... Zajrzę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) co tam słychać? Mam pytanko czy ktoś na tym topicu a może Ty drogi autorze czytał tę książkę: http://www.empik.com/invocato-ksiega-1-tomaszewska-agnieszka,prod59220098,ksiazka-p Trafiłam przypadkiem, po recenzjach widać że się podoba i tak się zastanawiam czy kupić? Mam nadzieję, że to nie jest jakaś ckliwa opowieść z ckliwą bohaterką:/ Może ktoś już zakupił i napiszę czy jest warta przeczytania? A tak poza tym to ciepło się jednak nie zrobiło a wiatr nie przestał wiać i lipa z siatkówki:( ale co się odwlecze to nie uciecze:) Jak tam autorze po wypadzie nad wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
To nie recenzja tylko jakiś bełkot ....czytałaś to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
aha , zastanawiasz się , dla mnie niezachęcająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mija Wam wieczór? Ja już wydobrzałem :D Właśnie wróciłem z salsy i teraz trochę padam z wyczerpania i ogarnęła mnie lekka nostalgia. ;) ehh :) Z Gdyni zrezygnowałem, nie czułem się jednak na siłach i nie chciałem ryzykować. Poza tym było zimno, będą lepsze okazje do popływania. Romanistka Połączyłbym się z Tobą w kacowym bólu, ale mi się upiekło - dzięki wodzie z cytryną :) Cudownie, naprawdę zero przykrych dolegliwości :D black_cat Nie znam tej książki, zawsze jestem ostrożny, gdy sięgam po pozycje jakichś nieznanych autorów, ale kto wie, może to ciekawa pozycja - jednak zgodzę się z suzie, że sam opis na tej stronie zalatuje grafomańskim bełkotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaraczaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
CZY WAM,mężczyznom podobają się skromne,czy raczej szalone dziewczyny??? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaraczaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
szczególnie ta nostalgia mnie interesuje ... znowu to co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
hej Już prawie zapomniałam o tej wodzie z cytryną, no ale już prawie dochodzę do siebie (wreszcie) ;) Nostalgia? Coś Cię trapi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
nie mogę pić wody z cytryną na kacu , mam po niej zgagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaraczaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jeśli chodzi o poważny związek to, w moim przypadku, bardziej skromna - ale nie do przesady. Trochę szaleństwa też musi być, jakiś optymizm itd., ale zbyt duże szaleństwo na dłuższą metę by mnie męczyło. Nostalgia w sensie wracam sobie z salsy i pomyślałem, że fajnie byłoby spędzić wieczór z kimś bliskim sercu :) Idę wziąć prysznic, bo nie zdążyłem jeszcze, zaraz będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodę z cytryną trzeba wypić przed snem, a nie na kacu ;) Pamiętam, że ledwo ją przełykałem - barmanka naprawdę się postarała i był to prawie czysty sok z cytryny - nieźle nas wykrzywiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×