Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria Izabela

to dizsiaj chyba trendy- zadwajacie pytania :)

Polecane posty

Gość IMO13258
Widzisz jaki ja miły jestem? Podbijam temat. Wdzięczność przyjmuję w nagich fotkach nieretuszowanych piersi (bądź innych -równie fajnych części, niedziewiczego ciała) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
ok powiedz jak wyznac delikatnie facetowi miłosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
I przydałoby się błędów w temacie na przyszłość nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO dzięki, w dowód wdzięczności zamiast zdjeć 👄 fghjk- delikatnie w sensie, zeby sie nie przestraszył tak? Zalezy od faceta jest taki typ, który boi się nawet trzymania za rękę, bo uważa, że to oznacza prawie ślub :) Powiedz po prostu, że chcesz, żeby wiedział, że bardzo Ci na nim zależy i że go kochasz. Możesz zaznnaczyć, ze nie oczekujesz podobnej deklaracji. A i staraj sie nie robić wyczekujacej miny, najlepiej sie przytul do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Tylko nie wal prosto z mostu, że kochasz! Możesz spłoszyć fagasa. Pokaż, że Ci zależy - spokojnie. Jak się nie uda, to daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
przytul sie... nie jestem dzieckiem, mam milion pomyslow jak to zorbic tak delikatnie, boje sie ze on sie wystraszy, wiesz? ja mam 20 lat. i 2 miesiace na wyznanie tego co czuje. ile ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ześ wspomogła, "najulubieńszym" przez kobiety pytaniem :) Dokładnie za 2m-ce stuknie mi ćwierć wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie rodzaje seksu
uprawiałaś autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Krata ponoć nawet w uszy bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
O! Właśnie. Korzystając z okazji, Krata - motylek czy bułeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy przytulają się tylko dzieci? Ja mojemu zaczełam gadac jakieś bzdury, że musze mu cos powiedzieć, ale sie boję jak to przyjmie itd. wiem, że głupie ale byłam zestresowana. No i on pomyślała, że pewnie jestem w ciąży.Jak już to z siebie wydusiłam to najpierw odetchnął z ulga apotem powiedział, że tez mnie kocha i juz dawno chciał to powiedzieć, ale sie bał :) Więc odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
MałaBlondynka, a Ty ładna jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie rodzaje seksu
analny też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Zdjęcia małego motylka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Hahahahaha. dopiero zajarzyłem! Krata - dziecko Chernobyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
Maria? ale byliscie juz w zwiazku rozumiem? nawet tylko seks zwiazku? ja nie jesten nawet na etapie chodz ze mna na drinka, on jest taki niedostepny, rozumiesz? a ja oszalalam na jego punkcie ma facet farta, ze to ja i moze dlatego go to oniesmiela, ale wiesz chce zrobic pierwszy krkok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria Izabela Hehe też tak wolę ;) Hmmmm z jakiego miasta jesteś? IMO13258 Nie, brzydka jak "idź stąd i nie wracaj" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Kobieto, jak łazicie razem na drinka, to na pewno facet przyjaźni nie oczekuje... Czyli na starcie masz ułatwione zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak w związku. Moim zdaniem sie zauroczyłas/zakochałaś a to nie jest to samo co miłość. W takim wypadku odradzam wyznania, bo facet na bank się przestraszy. Na początek może zaproś go na tego drinka, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×