Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria Izabela

to dizsiaj chyba trendy- zadwajacie pytania :)

Polecane posty

Gość Mario Izabelo a jakie
części ciała golisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
własnie ze nie!!!!! czytaj dokaldnie! wiesz ile ja bym dala zeby isc z nim na tego glupiego drinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fghjk Jak nie jesteś w związku to nie wyznawaj miłości :O Pierw zacznij się spotykać, stwórz związek - teraz co najwyżej wyznaj że bardzo Ci się podoba i chciałabyś go lepiej poznać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra to na kiedy ten
koniec świata jest planowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1986 to dobry rocznik :) Z Torunia, tzn w sumie z Grudziądza, ale już 5 lat w Toronto mieszkam ;) IMO mnie sie czepiasz, że źle piszę, a sam masz problemy z czytaniem-napisała laska, że nie sa nawet na etapie chodzenia na drinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Rany, baby dające rady innym babom. Toż to lepsze przedstawienie od cyrkowego niedźwiedzia, żonglującego płonącymi pochodniami na gumowej piłce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
wrrr! ale mam z nim moze gora 7 spotkan ;< to cos wiecej niz zauroczenie, w jego oczach widze taki strach, ja pierdole ale znalazłam sobie faceta... ale co doradzacie? jak mu to jakos wyznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Izabelo a jakie
części ciała golisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego już niemodnie
jest mówić modnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
No to niech zacznie na te drinki chodzić! Generalnie facet jest zadowolony jak baba sama podejdzie pogadać, a co dopiero zaproszenie na drina (oczywiście jeśli delikwentka nie waży +100kg...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
IMO to daj mi ta meska rade! facet moze zyskac dziewczyne pierwszej klasy, pomoz mu przeze mnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Zrób pierwszy krok. Nie bój sie przejmowac inicjatywy (na przykład w rozmowie). Bawcie sie dobrze. Zniweluj swoje niezdrowo rozrosnięte EGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo bardziej trendy jest mówic trendy :) Gole wszystkie części tego wymagające-nogi, pachy i oklice intymne. Matko jakie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Fajny motylek, chociaż ja bardziej gustuję w motylkach z odcieniami różu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13258
Spadam spać, tutaj nie Toronto, tutaj ciemna noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko a z iloma
facetami uprawiałaś seks analny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
moje ego nie jest niezdrowo rozrosniete... wiem jak jest, ok moze to' zauroczenie' jest, ale takie naprwade mocne, piszecie pierwszy krok, ale co powiedziec prosto hej szalalam na twoim punkcie? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproś go na tego drinka, później na następnego i następnego... Kurde no normalnie jakoś rozkręć rozmowę, przejmij inicjatywę tak jak Ty byś chciała żeby on Ciebie poderwał i rozpoczął związek. Ja pamiętam jak miałam dosyć spotykania się z jakimś chłopakiem to prosto z mostu waliłam żebyśmy parą byli bo ile można tylko randkować jak mi już ciśnienie rosło żeby z nim za rękę chodzić i wtopić się w jego usta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO u mnie tez ciemno :) Szkoda, że idziesz, bo juz szukałam dla Ciebie rózowego motylka :) Mała Blondynka ma racje- przejmij inicjatywę, tylko z tymi drinkami nie przesadzaj, bo chłopaka w alkoholizm wpędzis z :) Nie mów, ze szalejesz, powiedz, że ci sie podoba i chciałabys go bliżej poznac-postawisz sprawe jasno, ale nie wyjdziesz na desperatkę :) Osoba wypytujaca o seks analny jest mi już dobrze znana, gdyz zawsze pyta o to samao, ale ciekawe czemu nigdy nie pod czarnym nikiem. Moze wstydzi sie swojej dziwnej ciekawości, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
niby, niby ;D tylko ja sie z nim spotykam na czysto zawodowej 'relacji' ;D to zadne randki... ale dzieki, jakos postaram sie to rozwiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
Maria Izabela? hm? hm? to ty bylas kiedys tą dziewczyna z nikiem podobmyn lekko bardziej latynoskim? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaproś go pierwszy raz na nie zawodowe spotkanie. Po prostu zaproponuj mu gdzieś wspólne wyjście razem. Normalnie powiedz " może skoczymy razem ..." jakby coś nie ten to żartobliwie powiedz " no daj się poderwać ;) " ale jak na prawdę nie będzie chciał to odpuść sobie bo może nie jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro spotykacie sie na stopie słuzbowej to tym bardziej na miejscu bedzie zaproszenie go na drinka niz padanie w ramiona z okrzykiem "kocham Cię" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
i ja tez ;D sproboje ;D dzieki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może może, zdjęciami się chyba nawet wymieniałyśmy wtedy :P Fajnie, lubię wi(e)dzieć z kim rozmawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×