Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katia197

Od dziś na diecie.Kto ze mną?

Polecane posty

Oj, Katiu, a to imprezowałaś... Ale wiesz co? Ty jesteś szczuplutka to się nie przejmuj trzema kilogramami. Gorsze są twoje problemy z zatrzymywaniem się wody w organizmie. Czy byłaś z tym u lekarza? Bo to może być sprawa odpukać niewydolności nerek... tangeska, jak tam dzisiaj na dietce? Ja nadludzką siłą powstrzymałam się od jedzenia naleśników ale zostało jeszcze kilka sztuk i boję się, że się poddam... Evella, kochana - przykro mi, że masz takie myśli o braku perspektyw. Jeśli cię to pocieszy to ja też tak mam. W ogóle od 5 dni mam codziennie "doła" i sama nie wiem dlaczego. Chyba po prostu powalają mnie codzienne problemy w domu, z którymi sobie nie radzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie pisalam bo chcialam sie wpierw pomierzyc-zeby uzupelnic stopke. ale jednak zrobie przed snem :) u mnie troche do dupki bo: 7.00 4lyz twarogu 0 z rzodkiewka + 1i1/2 kr chleba 18.00 troche tofu + rzepa z zupa z miso + 2 plastry miesa wieprz.+ ciastko zbozowe + 1/2 kawalka baby 20.00 wieeeelkie jablko + 1/2 kaw. baby ja nie potrafie nie jesc slodyczy..... najgorsze jest to ze mi sie po tych 4ech feralnych dniach strasznie rozciagnal zoladek:( moglabym jesc i jesc i jesc. no ale na dzis koniec:/ +cw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia, zazdroszcze Ci tak udanego wieczoru:) kilogramy zrzucisz, a wspomnienia zostana! Evella, chyba wszystkie tu mamy dola.. a co do Twojej pracy- nie myslalas o przeprowadzce do innego miasta? Stokrotka, nalesniki sobie zrobimy jak zrzucimy tluszcz! zobaczysz, uda sie :) Wieczna dieta, gdzie jestes?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze-nienawidzę siebie po tym imprezowaniu. Myślałam że zdechnę-rozpacz po obżarstwie ,kac-morderca,a przecież ja mam 32lata....Zachowałam się jak by miałam 15lat.... Od jutra zaczynam s powrotem swoją dietę cytrynową i że by ja zdechła ale będę na niej do tego czasu kiedy waga wskaże 53kg..... Doła mam takiego że aż żyć mi się nie chcę..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moralniaka masz kotku:* niedlugo przejdzie:) a to ze masz 32lata nie znaczy ze musisz siedziec w domu i robic na drutach. wiele dziewczyn w Twoim wieku imprezuje! ja po cwiczonkach. potancowalam i sie napocilam. ok 45min. teraz do wanny i w kime bo zaczynam byc glodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiowałam z innego topiku: Ponizsze informacje o Master Cleanse sa streszczeniem ksiazki The Complete Master Cleanse, autor: Tom Woloshyn. Moje, samodzielne tlumaczenie z angielskiego (dlatego malo idealne, ale robione z mysla o Was!) Kto jest pomyslodawca Master Cleanse? Stanley Burroughs, amerykanski uzdrowiciel jest autorem „diety lemoniadowej, czyli Master Cleanse. Przepis na lemoniade powstal w 1941 roku. Burroughs jest rowniez autorem Vita-Flex i Color Therapy. Dieta Master Cleanse bylo pierwotnie stosowana w leczeniu wrzodow zoladka. Poźniej okazala sie skuteczna w leczeniu wielu innych chorób. Po co oczyszczac ogranizm? W ogranizmie zbieraja sie w ciagu lat zanieczyszczenia spowodowane miedzy innymi przez spozywanie obrobionej żywności (w rodzaju białej mąki, biały cukier, biały ryż ), stresu itp. Czy MC jest glodowka? MC jest programem odtoksyczniajacym cialo, dostarczajacym niezbednych skadnikow mineralnych w formie plynnej i latwej do strawienia. Dzieki temu organizm moze skupic cala swoja energie na wydzielenie toksyn, jednoczenie normalnie funkcjonujac. Jakie sa skutki przeprowadzenia MC? - wiecej energii i sily - rozluznienie i spokoj - lepszy sen - jasnosc umyslu - redukcja alergii - większa giętkość ciala - spadek wagi - uwolnienie od uzależnień - redukcja opuchlizn i bolu - redukcja wypadania wlosow - poprawa stanu skóry Jakie skladniki potrzebuje i na co zwracac uwage? - Syrop klonowy (ewentualnie syrop z trzciny) dostarcza organizmowi dostateczna ilosc kalorii aby zachowac dobry metabolizm. Jest zrodlem potasu, wapnia, magnezu, manganu, fosforu, sodu, zelaza, cynku, miedzi, krzemu, witamin B1, B2, B5 i B6 i kwasu foliowego. Najcenniejszy pod wzgledem ilosci i jakosci skladnikow odzywczych jest syrop klonowy o stopniu B albo C (stary system stopniowania). Jesli nie jest oznaczony stopien, nalezy wybrac syrop najciemniejszy w kolorze. Nie nalezy zastepowac syropu klonowego miodem lub innym slodzikiem! Miod jest tworzony z nektaru i bialego cukru, nie jest wiec do konca naturalny i moze wstrzymac proces oczyszczania! - pieprz cayenne neutralizuje kwasy, poprawia metabolizm i rozciencza krew. Jest źródłem witamin B, C, potasu, wapnia i kapsaicyny najaktywniejszego skladnika cayenne! - Woda niegazowana o PH 7 albo lekko wyższa. Woda wymywa i transportuje zanieczyszczenia z ogranizmu do organow je wydzielajacych: jelit, pecherz, pluca, skora. - cytryny, najlepiej dojrzale organiczne (bio, eko), ewentualnie limonki. Zawieraja enzymy potrzebne do trawienia i inne skladniki mineralne: potasu, wapnia, magnezu, fosforu, sodu, cynku, miedzi, selena, zelaza i witaminy C. Enzymy moga byc zniszczone poprzez swiatlo, utlenianie i wysoka temperature! Dlatego nigdy nie podgrzewac lemoniady i wypic ja w ciagu 5-10 minut! Jak sie przygotowac do MC? - ustalic date (w miare mozliwosci w czasie gdy nie ma żadnych istotnych podróży, żadnych urlopów, żadnych imprez) - Przygotowac sie psychicznie oraz zazyc srodek przeczyszczajacy dzien przed rozpoczeciem MC - kupic skladniki na lemoniade oraz srodki przeczyszczajace (sol morska niejodowana, ziolowe srodki na prezczyszczenie) - 3-4 dni przed oczyszczeniem przejsc na lekkostrawna diete, wtedy prezjscie na MC bedzie dla organizmu mniej stresujace. Jesli jestes uzalezniony od kofeiny (w kawie lub napojach gazowanych), przez 4 dni przed MC bierz 400mg witaminy B5 i jednoczesnie redukuj spozywanie kofeiny. Pamietaj, w czasie MC NIE WOLNO pic i jesc nic poza lemoniada (oprocz ziolowych herbatek lub wody) Jak przygotowywać lemoniade? Miej na uwadze, aby spozyc lemoniade w ciagu 10 minut od jej przygotowania! Nie robic „na zapas, nie podgrzewac, nie odstawiac na pozniej! Przepis na jedna szklanke napoju: - 2 lyzki syropu klonowego - 2 lyzki swiezowycisnietego soku z cytryny - 1/10 lyzeczki cayenne - zalac woda, wymieszac i od razu wypic! W celu zgubienia wagi mozna ograniczyc spozycie syropu klonowego na 1 lyzke (na jedna szklanke wody). W celu utrzymania lub przybrania na wadze, mozna pic nawet 3 lyzki syropu. Co zrobic, jesli nie moge regularnie robic swiezej lemoniady? Jesli jestes w pracy lub szkole, mozesz przygotowac koncentrat: dodaj rowne ilosci syrpu klonowego (bedzie dzialal jako konserwant dla soku cytrynowego) i soku z cytryny, przelej do termosu (z daleka od swiatla i ciepla, gdyz to zabija enzymy!). Gdy poczujesz glod, odmierz 4 lyzki koncentratu, dodaj cayenne i wode. Wypij w ciagu 5-10 minut! Nie dodawaj cayenne do koncentratu, lecz dopiero przed spozyciem! Ile szklanek lemoniady powinnam pic i kiedy? Powinno pic sie okolo 6-12 szklanek lemoniady, autor ksiazki poleca minimum 8 szklanek. Lemoniade trzeba pic za kazdym razem gdy poczujesz glod! Nie czekaj az glod bedzie za duzy! Jesli odczuwasz zmeczenie, glod lub jest ci zimno: to znaczy ze pijesz za malo lemoniady! Czy mam brac srodki przeczyszczajace? Tak, ziolowe srodki prezczyszczajace sa skladnikiem diety MC. Powinno sie brac codziennie srodek przeczyszczajacy lub wypic szklanke wody z sola morska (2 lyzeczki na szklanke wody). Staraj sie 3 razy dziennie isc do toalety w celu oddania kalu. Czy moge pic lub jesc inne rzeczy? Nie mozna nic jesc! Pic mozna wode lub herbatki ziolowe (zwroc uwage na sklad w niektorych jest kofeina!), ale pamietaj aby wypijac dostateczna ilosc lemoniady! Skrot najwazniejszych punktow: - przygotuj cialo i umysl do diety - na kilka dni przed oczyszczaniem staraj sie ograniczyc spozycie kawy, slodyczy itp - znajdz minimum 10 dni na oczyszczanie - kup wszystkie skladniki juz wczesniej, mozesz odlozyc cytryny na parapet aby dojrzaly, uzywaj WSZYSTKIE skladniki do lemoniady i nie zastepuj ich innymi! - pij dostateczna ilosc lemoniady (6-12 szklanek dziennie!) - uzywaj srodkow przeczyszczajacych lub soli morskiej - Nie zazywaj suplementow diety! One stymuluja proces trawienia i moga zatrzymac oczyszczanie z toksyn! - nie oszukuj! Nawet male ilosci jedzenia beda mialy wplyw na proces oczyszczania - nie koncz diety zbyt wczesnie - pamietaj, aby rozsadnie wyjsc z diety Czy schudne robiac MC? Schudniesz, jednakze nie jest to program majacy na celu jedynie schudniecie! Kobiety chudna okolo 0,5 kg na dzien, u mezczyzn moze to byc nawet 1kg. Waga spada nie tylko poprzez spalanie tluszczu, lecz rowniez poprzez utrate nadmiernych plynow, niezywych tkanek i toksyn. Waga nie bedzie spadac caly czas. Twoje cialo reguluje sie samo i po osiagnieciu twojej wagi idealnej nie bedziesz wiecej chudnac! Podczas MC mozna nawet przytyc! Czego sie spodziewac robiac MC? - flashbacks smakow: stare toxyny dostaja sie do krwioobiegu. Moze sie zdarzyc, ze bedac od wielu lat niepalacym, poczujesz smak papierosa w buzi! - dzien kryzysowy: najtrudniejszy dzien, ciezko go przetrwac. Zwykle dzien 3 podczas MC. Jest to znak, ze twoje organy eliminujace toxyny musze pracowac w przyspieszonym tempie aby pozbyc sie nagle nagromaczonych zanieczyszczen. - cykl menstruacyjny moze sie przesunac - brzydki oddech: zanieczyszczenia z pluc i buzi sa wydzielane prez usta - brzydki zapach ciala: skora pozbywa sie zanieczyszczen - kal smierdzi gorzej niz zwykle - na pewnien czas pogarsza sie stan skory Jest to stan przejsciowy, wskazuje na to, ze organizm pozbywa sie nagromadzonych zanieczyszczen! Jak dlugo powinnam robic diete oczyszczajaca MC? Cialo potrzebuje czasu aby sie oczyszcic. Sa to zwykle minimum 10 dni, czasem dluzej. Mozna zrobic tez dluzszy czas MC z krotkimi przerwami na wyjscie i normalne jedzenie. Gdy skonczysz za wczesnie, twoje cialo moze zareagowac choroba. Dlugosc trwania MC zalezy od twojego wieku, ogolny stan zdrowia i samopoczucia. Zwykle im lepiej czujesz sie robiac MC, tym dluzej chcesz to kontynuowac. Sam decydujesz kiedy zakonczysz diete! Jak poprawnie wyjsc z MC? Po zakonczeniu oczyszczania nalezy przygotowac powoli organizm do bardziej zlozonej zywnosci. Nalezy zaczac od prostych potraw w malej ilosci i nauczyc sie z nich cieszyc. Staraj sie zmienic nawyki zywieniowe i ilosc spozywanych protein pochodzenia zwierzecego. Po 10-dniowej diecie MC nalezy wychodzic okolo 3 dni: Dzien 1: cal dzien pic swiezowycisniety sok pomaranczowy. Pic kilka szklanek, w miare potrzeby rozmieszac z woda. Dzien 2: pic swiezy sok pomaranczowy, do tego na wieczor ugotowac zupe z warzyw (bez miesa!). Wypic sama zupe z niewielka iloscia warzyw. Mozesz doprawic przyprawami i sola morska do smaku. Dzien 3: Rano wypij sok pomaranczowy, po poludniu zjedz zupe warzywna z wieksza iloscia gotowanych warzyw. Na wieczor salatka warzywna z lekkim dressingiem. Na glowne danie moze byc brazowy ryz z duszonymi warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja po sniadanku 5.45 bulka raz + serek w + kawa zb z ml 0.5% udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja robię drugie podejście do MC. Mam nadzieje że tym razem mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spoczko. humorek jest, pogoda jest. diety tez sie trzymam. 5.45 -"- 14.10 bulka zytnia + jogurt 90kcal mowie Wam ta terapia szokowa ze spodniami dziala jak nie wiem. do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia197, poczytałam o tej lemoniadowej dietce i stwierdzam, że nie dałabym rady. Ale tobie życzę wytrwałości i dobrych rezultatów!! Ja mam nadal "doła":( Sama ze sobą nie mogę wytrzymać. Dzisiaj jest najgorzej: jestem potwornie rozdrażniona, nieprzyjemna, wściekam się o byle co i rodzinka ma mnie dosyć... Taki zły nastrój naszedł mnie nagle kilka dni temu po dniach jesiennych porządków kiedy to byłam wulkanem energii i żyć mi się chciało. A potem dosłownie nagle mnie "powaliło". A może to wina diety?? Może ja nie powinnam tak unikać cukru? Może dobrze by mi zrobiło kilka kosteczek czekolady? E, nie! Czekolady w Wlk. Poście nie ruszę ani nie osłodzę herbaty!! tangeska, dobrze, że tobie się poprawiło samopoczucie... A może to kwestia aury pogodowej? Z jakiego jesteś regionu Polski?? Może i do mnie nadchodzi "lepsze"..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia197, poczytałam o tej lemoniadowej dietce i stwierdzam, że nie dałabym rady. Ale tobie życzę wytrwałości i dobrych rezultatów!! Ja mam nadal "doła":( Sama ze sobą nie mogę wytrzymać. Dzisiaj jest najgorzej: jestem potwornie rozdrażniona, nieprzyjemna, wściekam się o byle co i rodzinka ma mnie dosyć... Taki zły nastrój naszedł mnie nagle kilka dni temu po dniach jesiennych porządków kiedy to byłam wulkanem energii i żyć mi się chciało. A potem dosłownie nagle mnie "powaliło". A może to wina diety?? Może ja nie powinnam tak unikać cukru? Może dobrze by mi zrobiło kilka kosteczek czekolady? E, nie! Czekolady w Wlk. Poście nie ruszę ani nie osłodzę herbaty!! tangeska, dobrze, że tobie się poprawiło samopoczucie... A może to kwestia aury pogodowej? Z jakiego jesteś regionu Polski?? Może i do mnie nadchodzi "lepsze"..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka,ja tez mam doła i ile siebie pamiętam zawszę go mam kiedy się odchudzam.Przez okras kiedy tyłam z 55kg do 64kg trwało to rok-czułam się świetnie-jadłam co chciałam i kiedy chciałam i chodziłam zadowolona z życia.A do tego wszystkiego nawet nie zauważyłam jak przytyła....A od czasy dietkowania się cały czas jestem wściekła -cały czas się kłócę z mężem...Jestem wścieła na cały świat ale tak w ogóle to na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tak się pokłóciłam z mężem że do tej pory nie wrócił z pracy,a kończy o 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznosi mnie -wszystkich koleżanek z realia mam na Ukrainie,a tam jeżże 2 razy do roku(cały czas rozmawiamy na Skypie,ale to nie to same).Jest ładna pogoda ,gdzieś by poszłam.Na prawda już świruję...A ten grill ,to był raczej u znajomych z którymi Adam ma jakiś sprawy...A tak mi brakuję koleżanki z realu-dobrze że wy jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam tu wieczna dieta :) musiałam kurde zmienic nick bo na tamten moj nie moge wejsc nie wiem czemu :( Aktualnie chcialam spawdzic diete warzywno owocową...ale ja bez białka nie mogę :( więc jadę sobie na 1000kcal jak wczesniej. Katia ja mam tak że znajomi studiują w innych miastach niż ja i tez kurde jestem w Lublinie sama :( i rzadko się w nimi widuję, z niektórymi tylko piszę na gg ... Jak Ci się nudzi to zapraszam do Lublina na kawkę :D i na sałatkę ( bo ciasteczka na diecie to niebardzo :P ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczna dieta-jesteś !!!!!!!!!!! I jak zwykle jesteś pewna optymizmu!!Dzięki!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu, a to mnie trochę pocieszyłaś, ze też masz na dietce nastrój do doopy... Ja się ze wszystkimi kłócę i wszystko mnie drażni ale skoro to z głodu to będzie mi trochę łatwiej jeśli to zrozumiem:) Wieczn Dieta - Inspiracja 116, fajny nowy nick:) Jest o wiele bardziej twórczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak na niego wpadłam :P no ale jest ok, dietka też ok , mam czasem ochote na coś niedozwolonego ale trzymam sie diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane. u mnie: 5.45 bulka raz + serek w + kawa zb z ml 0.5% 14.10 bulka zytnia + jogurt 90kcal 15.50 jablko 18.10 miseczka ryzu + zupa z curry z warzywami. to tyle dzis:) + oczywiscie cw wieczorkiem. Stokrotka, ja z warszawki jestem:) cudna pogoda. Katia, ja sie strasznie wsciekalam rok temu. a teraz opanowuje sie z calych sil! najlepiej jest sie wyzyc na rowerku. facet wroci:) a kolezanek szukaj! moze gdzies poszukaj pracy..? Wieczna dieta, jestes! jak tam silownia?:p 1000kcal - super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzisiaj odżywiałam chaotycznie i nierozsądnie: w południe zjadłam 2 kromki chleba (200 kcal), jajko (80 kcal) i furę serka białego z cebulą (chrupałam jak królik, hehe) (nie wiem ile kalorii ale duuużo, ok 400). Potem miałam wyrzuty sumienia, że się tak napchałam oraz odbijało mi się cały dzień cebulą i dopiero o 17:00 zjadłam dwa jabłka (140 kcal). I tyle. Teraz zalewam żołądek gorzką herbatą i wodą. Ku mojej radości ostatnio codziennie bywam w WC:) Dawnej była z tym tragedia : raz na tydzień i to po czopku!! A jak z tym jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z wc super, a kiedys zdazalo sie tez 1x/tyg. nie no co Ty, owoce to rano albo do 16 jak katia pisala. zreszta nie jestem glodna:) zreszta glod to nieunikniony element diety:p dzis nie zjadlam nic slodkiego!!!!!!!:) Evella jak tam? Inspiracja, kurna to tak jakbys sobie imie zmienila:D ach ten wirtualny swiat, Wieczna dieta;* kurcze musze sie w koncu pomierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×