Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katia197

Od dziś na diecie.Kto ze mną?

Polecane posty

haha no Stokrotka, oby teoria z ksiezycem sie sprawdzila! :D Katia, oj tam zdarza sie! a wrocil ci apetyt? ze mna dzieje sie cos dziwnego.. mam taki glupkowaty humor, caly czas bym sie smiala. dzis az mi bylo glupio bo dostalam ataku smiechu i nie moglam przestac:D to niesmaowite bo przy braniu slimexu,meridii i mezi mialam dola, a tu wrecz odtwrotnie! troche zachowuje sie jakbym cos wciągała:D no ale nic. co do jedzenia, dzis malo ale jak wrocilam siostra znow miala ciąg gotowania i zrobila strasznie duzo jedzenia. i powiem wam ze jak otwarlam piekarnik i zobaczylam nozke kaczki to mi sie zrobilo niedobrze. no ale podzubalam tam troche, zeby jej jednak nie bylo przykro. no dobra, koniec mojego monologu:) zaraz bede cwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wczoraj przegięłam!:( Zjadłam chyba z pół kilo herbatników moczonych w tłustym mleku. Normalnie się nie mogłam opanować!:( Córcia mi moczyła i podawała do buzi a ja jak ten odkurzacz... myślałam, że nie skończę... A potem sie ruszać nie mogłam. Obliczyłam, że było tego jakieś 2000 kalorii. I oczywiście na wadze od razu więcej!:( Przybył mi kilogram. Aż kilogram!:( Ja myślę, że te herbatniki to namokły w jelitach tym mlekiem i dlatego aż tyle ważę więcej. Dzisiaj niczego nie jem tylko woda i gorzka herbata z cytryną. Muszę "odrobić" ten kilogram! Też bym chciała sobie coś zażywać, żeby nie mieć apetytu ale choruję na depresję i raczej się obawiam. A jak tam u was? Katiu, apetyt na słodycze minął? Tangeska, dalej humorek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam gości z Ukrainy-pijemy jak opętani.Apetytu nie mam ale jem bo razem chodzimy na jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia a powiedz mi jak z alkoholem? bo zapowiada się imprezka i nie wiem czego sie spodziewac :p Stokrotka, pamietaj, ze kilogram tłuszczu to 5000kcal a skoro zjadlas 2000kcal to oczywiscie ze to jedzenie i woda. przytyc w centymetrach tez wcale nie jest tak latwo;) humorek troche mi oklapł bo ostatnio mialo spie i jestem strasznie zmeczona, ale ogolnie czuje sie dobrze. widze róznice w figurze tez:) mam bardziej plaski brzuch:) teraz tylko musze sie pozbyc tluszczu z ud i tylka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu, co ja mam ci napisać? Przecież sama wiesz, że konsekwencja jest ważna w odchudzaniu. Jak już sobie wzięłaś za cel chudnięcie to nie jedz do towarzystwa a z alkoholem też uważaj, kochana. Życzę ci, żeby nastąpił u ciebie jakiś przełom. Przypomnij sobie jak fajnie sie czułaś ważąc 55kg! Tangeska, a dlaczego mało śpisz? Po tych tabsach czy po prostu się nie wysypiasz? A może to wpływ pełni księżyca? Od jutra ma być lepiej. Spokojnej Nocy wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tangeska ,z alkoholem to jest strasznie -staję szybko piana i tracę pamięć i jeszcze zaczynam rozrabiać i staję się agresywna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Katiu! Jesteś niepoprawna! Przywołuję cie do porządku!!! Piszcie dziewczyny co dokładnie jecie i jeśli dacie radę to wyliczenie kaloryczne. Wtedy jest łatwiej przestrzegać dietę bo sie trzeba "wyspowiadać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia dzieki, wiec bede uwazac:) chcialabym pisac ale nie mam czasu na takie za przeproszeniem pierdoły;p juz i tak wystarczy ze caly czas zbieram sie zeby zaczac cwiczyc ale cos mi czasowo nie wychodzi milego weekendu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj znów byłam na imprezie-koszmar...Znów jedzonko i alkohol. Moi gości jadą w środę-i w tedy biorę się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Katia i jak tam dietka? Kurcze ja w poniedzialek zapomnialam wziac tabletki, czulam sie koszmarnie. bylam strasznie ospala i jakby nieobecna, jesc w sumie mi sie nie chcialo. ale gorzej bo jak we wtorek juz wzielam to tak jakby oslablo dzialanie. za bardzo jesc mi sie nie chce ale mam tez lekkie problemy z koncentracja no i zdecydowanie nie mam humoru- nic mi sie nie chce. katia, moze mialas tak? zmienilam stopke:) zrzucenie 2kg zajelo mi miesiac! masakra.. moze przez to ze dalej nie cwicze:/ ale chce zaczac w koncu, zeby na swieta jakos wygladac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jak długo można brać te wasze specyfiki? I ile chcecie schudnąć w tym czasie? Mnie od kilku dni boli gardło i mam stan podgorączkowy. Idę się grzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis znow zapomnialam wziac tabletki:/ cos w te poniedzialki zawsze robie wszytsko na ostatia chwile :/ ale czuje sie calkiem dobrze :) jesc mi sie chce, normalnie ale nie mam kompulsu czy cos. zjadlam normalny obiad, w konu :) no dziewczyny musze wam powiedziec ze moja waga wynosi 65kg, i za tydzien zgodnie z postanowieniem robie trwałą :D tak sie ciesze! Stokrotka, zdrowka zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dlugo? to zalezy od tabletki.. ale niektore nawet pol roku:) ja zanowilam nastpne pudelko, zeby tak do konca schudnac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tangeska, gratuluję! No to teraz będziesz miała na włosach loczki i luźne spodnie.:) Teraz następne 5 kg! Ja jestem na stabilizacji ale powiem wam, że ciężko jest. Nie jem normalnie tylko albo mam napad obżarstwa albo się głodzę. Staram się jeść 1000 kalorii a chciałabym dojśc do 1500 i nie tyć. Dzisiaj postanowiłam jeśc co 2 godziny. O 8:00 zjadłam 2 kromki chleba razowego z serkiem homo z cebulką i jajko. Razem: 330 kcal. I jestem głodna:( Popijam kawki zbożowe, żeby oszukać głód. Ej, przydałaby sie jakaś tabletka, żeby nie chciało sie jeść..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, nie martw sie.. widzisz, mi zajelo zrzucenie 2kg prawie miesiac a teraz znow dobrze idzie. a moze to woda przed @? Stokrotka, jak sie trzymasz? dajesz rade? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno:) Kurdę piję same kefirki i nic.Tangeska,ty zamawiałaś Lidę z tego adresu co ja tobie podałam?Kurdę w ten raz ona na mnie nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja znalazlam faceta na allegro, bo bylo taniej. kupilam jedno opakowanie i jakis czas temu prosilam o wznowienie aukcji bo chcialam drugie pudelko. na razie wszystko dziala super, ale nie wiem dokladnie ktore pudelko bo wymieszlam tabletki i wsypalam do słoiczka. jak chcesz mogę podac Ci namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie wyjelam tabletki z tego srebrengo opakowania i wsypalam do sloiczka na lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to takiego? ja dzis bylam u fryzjera i okazalo sie, ze mam za grube wlosy i nie nadaja sie na trwała :( wiec niestety.. skonczylo sie na strzyzeniu i lekkim rozjasnienu koncowek. nie jestem usatysfakcjonowana. na dodatek spotkalam sie z kolezanka, ktora zaczela sie mniej wiecej odchudzac w tym samym czasie co ja. i taka szczupla jest.. a po mnie prawie nic nie widac. tak mi smutno troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Many deny
Witam, ja od dziś na diecie Roletic. Podobno dobra. Waga 87 cel 73. -------------------------------------------------------------------------------------------- http://tania-lazienka.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×