Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katia197

Od dziś na diecie.Kto ze mną?

Polecane posty

Katiu, a czy tobie wolno pić alkohol kiedy zażywasz leki antydepresyjne? Bo ja niczego alkoholowego bym się nie odważyła wypić bo na ulotce wyraźnie pisze, że nie wolno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Katiu, dzisiaj mi sie śniło, że piłyśmy razem alkohol. Hahaha co za sen. Nieźle podrinkowałyśmy. W sumie fajny sen. Tangeska, to jak się czujesz z tym zażywaniem swojego specyfiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przy antydepresantach pić nie wolno i przy Lidzię pić nie wolno-dla tego zatrułam się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej :) uu Stokrotka, fajny sen :D ja wlasnie nie wiem czy on dziala.. nie chce mi sie pic, nic z tych rzeczy, troche boli mnie glowa ale to moze przez cisnienie i mam dziwnie dobry nastroj i dosc duzo energii.. najwazniejsze, jesc chyba mi sie nie chce.. no nie wiem. Jak upilam lide przez allegro bo taniej wyszlo- Katia jak to u Ciebie jest ze skutkami ubocznymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to co piliśmy razem-to fajnie.Może kiedyś faktycznie się spotkamy-było by fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki tangeska:) Teraz też proszę :) Zauważyłam że co raz lepiej mi idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błędy prawie nie dostrzegalne :) Katia, powiesz mi jak u Ciebie jest ze sktkami ubocznymi po lidii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tangeska niedostrzegalne chyba się pisze razem tak jak niewidzialne;) ale mogę się mylić Katiu, fajnie by było gdybyśmy się kiedyś mogły spotkać Ja się urodziłam w Krakowie i moja rodzina pochodzi z okolic. Czasem ich odwiedzam to może kiedyś... Tangeska, ja latem zażywałam Therm Line II i też miałam przypływ wigoru chociaż na ulotce pisałao, że jak się ma skłonności depresyjne to się nie powinno stosować ale widzisz... Każdy organizm jest inny. Oby tobie zażywanie tego co zażywasz przyniosło same korzyści! Tego ci życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze.. ale ja jestem dyslektykiem wiec mi wybaczcie ;) :D moja lida dziala :)z poczatku nic ale teraz jest super :) i co najwazniejsze nie chce mi sie tak straszliwie pic jak po mezi, bo bylo to dosyc denerwujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo powiem Ci Katia, ze ta Twoja lida jest bezkonkurencyjna! nawet meridia tak nie dzialala. ta jest swietna, i super bo mam normalny nastroj, nie jestem otepiala, normalnie zero skutkow ubocznych- jak na razie. wczoraj tylko nie moglam dosc dlugo zasnac ale w koncu sie udalo :) a Tobie jak idzie? Stokrotka, a jak tam Twoja dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie jestem głodna!!!! Nie wiem ile ważę-muszę kupić baterie do wagi. Stokrotka,jak będziesz w Krakowie obowiązkowo daj znać-ja bardzo chętnie się spotkam:) Tangieska,oczywiście ,jak ty też będziesz to też daj znać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie jestem głodna!!!! Nie wiem ile ważę-muszę kupić baterie do wagi. Stokrotka,jak będziesz w Krakowie obowiązkowo daj znać-ja bardzo chętnie się spotkam:) Tangieska,oczywiście ,jak ty też będziesz to też daj znać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę wam, że nie jesteście głodne. Ja dzisiaj jako tako trzymałam dietę ale było mi trudno bo właśnie ciągle byłam głodna. Nawet jak wracaliśmy z Kościoła to wygrzebałam z torebki jabłka i chrupałam bo myślałam, że już nie dojdę do domu. Dosłownie niczym się nie mogłam zapchać aż wygrzebałam z szafki musli. Ale takie na prawdę zdrowe musli. Zero cukru tylko płatki i owoce suszone i dopiero jak sie najdłam tych musli na sucho i popiłam kawą z mlekiem to mi napęczniały w żołądku i do tej pory czuję sie pełna. A wszystko dlatego, żeby sie nie rzucić na pyszne, puszyste i pachnące racuchy z jabłkami, które dzisiaj dwa razy smażyłam dla rodzinki. Zostało jeszcze kilka i trochę kuszą. Ale tylko trochę.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Katia powiem Ci, ze u mnie tez baterie poszly :D ale na razie mi to nie przeszkadza.. tym bardziej, ze wlasnie zjadlam tiramisu i kanapke.. nie chce mi sie jesc, absolutnie ale jakos tak mnie jednak teraz wlasnie-wieczorem ciagnie do jedzenia- brakuje mi smaku. Stokrotka, ja uwielbiam kawe zbozowa- pije litrami, i jak wypije np 2kubki gorące to od rau mi sie odniechciewa pic :)) a od jutra rzucam słodycze i zaczynam cwiczyc:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaraLuszkaaa
tak! ja z Tobą i zapasem dobrego humoru i całą masą zdrowych przekąsek w lodówce. pyszne są i mam zamiar juz nie kupowac orzeszkow solonych i chipsow. Kupoilam dzisiaj tez na sprobowanie jablka posypane cynamonem - dla zbilansowania słodkosci w moim zyciu. calkiem smaczne,ale paczka za mała,a chciałabym jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na wadze po wczorajszym opychaniu sie musli 0,6kg więcej.:(:( Kurcze, mam tak, że cokolwiek zjem nadprogramowo to mi pokazuje na wadze. Muszę trzymać 1000 kalorii i ani jednej więcej to wtedy waga stoi. Pewnie rozwaliłam sobie metabolizm. Ale żeby po musli przybrać na wadze!! Pewnie namokły w jelitach i tyle ważą. Dzisiaj sobie robię dzień głodówki. Może wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymałam. Zrobiłam sobie na śniadanie 4 tekturki z serkiem homo i pomidorkiem. Ale przynajmniej mało kaloryczne to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) musli strasznie kaloryczne -takie crunch, az mnie kiedys wrąbało jak zobaczylam, ze w jednej paczce jest ok 1200kcal. ale w Twoim wypadku, Stokrotka to pewnie tak jak mowisz, resztki:) - tym bardziej, ze te Twoje byly zdrowe. ja dzis jak narazie malo wszamalam, chociaz jest to dla mnie docys frustrujace bo jestem mega glodna a jak juz cos ugryze-kes kanapki, to od razu mi mija. a z rana przy sniadaniu bylo mi nawet nie dobrze jak pchalam w siebie druga polowke grahamki. ojj mocna ta lida :D mam nadzieje, ze szybko mi sadlo zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja śniadanie zjadłam porządne: jogurt naturalny z deserkiem owocowym Bobo Vita ( banan, brzoskwinia, truskawka) i 3 łyżkami moich niesłodzonych musli. Razem: 335 kcal Zobaczymy jak długo nie będę głodna. Dziewczyny, według tego co czytałam to po 11-tym listopada mamy chudnąc bo księżyc też będzie "chudł". Podobno wahania naszej wagi maja związek z fazami księżyca. Trochę mnie to pocieszyło. A na wadze już dzisiaj troszeczkę mniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dzisiaj jestem ciągle głodna i ciągle cos podjadam.:( To mega-zdrowe śniadanie wcale mnie na długo nie nasyciło. Ja jednak wolę swoje kanapki na śniadanie. Jutro wracam do swoich sprawdzonych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×