Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katia197

Od dziś na diecie.Kto ze mną?

Polecane posty

Właśnie gotuję sobie filety rybne-będę miała na kilka raz.Piję herbatkę z cytryną i słodzikiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj wytrzymałam bez jedzenia za to wypiłam trzy kubki kawy zbożowej z mlekiem. Ale waga mi troszkę spadła. Dzisiaj już jestem na normalnym, dietetycznym jedzonku. Piszcie co u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj byłam na imprezie-mieliśmy rocznicę ślubu.Tak że nic z dietki-litry wina i whisky s kolą.Pyszne jedzonko .Ale dziś znów dietkuję. pozdrawiam i miłego dnia życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam się dzielnie-zjadłam tylko rybkę z wody,tą co wczoraj ugotowałam i wypiłam 1 szklankę maślanki naturalnej,jedną herbatkę z cytrynką i kawkę z mlekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu, a ty słodzisz kawę i herbatę? Widzę, że dzisiaj dzielnie dietkujesz.:) Ja dzisiaj zjadłam: - szklankę maślanki owocowej - 210 kcal - 4 kawałki Wasy z twarożkiem, cebulką i pomidorkiem - 280 kcal - surówka z surowej marchwi z jabłkiem - 200 kcal Razem: 690 kcal Plus kalorie za mleko do kawy, którego dolewam tak pól centymetra w kubeczku ale nie wiem ile to...? Jeszcze się zastanawiam czy kawa zbożowa ma jakieś kalorie? Opakowanie już wyrzuciłam bo przesypałam kawę do słoika po innej kawie i teraz nie wiem. Nawet jeśli ma to na pewno niewiele i nie zamierzam sobie wydzielać mojej kawusi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze zapytam cię o słodzik bo mnie to bardzo interesuje. Jakiego używasz? Bo ja nie mogę znieść gorzkiej herbaty i chociaż nie słodzę już od lutego to mi nie smakuje i myślałam właśnie, żeby sobie kupić jakiś słodzik. Tyle, że ja nie cierpię tego chemicznego posmaku jaki jest w napojach light. Czy słodzik, który ty stosujesz smakuje jak cukier??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż nie znosi słodzika-mówi,jak ty,że ma posmak.A dla mnie jest ok.Kup sobie małe opakowanie w tabletkach na próbę . Właśnie piję kefirek-kurde,muszę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wrocilam to sie zucilam na slodkosci:( mam strasznie bolesny @. no ale nie ma sie co usprawiedliwiac, jutro rano sie waze i zaczynam cwiczyc w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Fajnie, że się topik ruszył.:) Ja dzielnie dietkuję. Dzisiaj waga pokazała mi mniej ale do mojej najniższej wagi z przed tygodnia jeszcze mi brakuje i będę się starała ją dogonić. W każdym razie oglądam znowu "piąteczkę" i bardzo się z tego cieszę. Te wstrętne kompulsy mi popsuły trochę szyki ale wychodzę na prostą. Jak tam Katiu po dancingu? Bardzo nagrzeszyłaś?? Biedna tangeska ma @. Ale cóż. Taka już nasz przypadłość. I słodkiego się wtedy chce... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Koniec z dansingami i jedzeniem -66kg dziś na wadze KOSZMAR. Na prawda biorę się za siebie. Tangeska-szkoda że masz taki paskudny @,ja teraz też mam ale nic mnie nie boli. Stokrotka -gratuluję wytrwałości .Jesteś the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra zaczynam MC-już kiedyś zaczynałam ale mi się nie udało. Zależy mi na szybkiej utracie wagi ,a potem już będę się martwić żeby znów nie przytyć.Dziś nie mogę zaciąć ,ponieważ wypiłam kawę,a na MC nic oprócz lemoniady nie wolno ,a po dróge -nie mam składników.Dziś będę piłam samom wodę-udami się.A to po woli staję się grubaską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w miare w porzadku, ale ostra diete zaczynam od jutra. taką serio-serio. I wiecie co? Wymyslilam sobie, ze jak schudne 5kg, to w nagrodne zrobie sobie trwałą- loczki!:)) zawsze o tym marzylam a teraz mam dobre dlugie wlosy na taka transformacje. A jak schudne nastepne 5kg to rozjasniam koncowki! Mysle, ze bedzie mnie to bardzo motywowac bo oba 'zabiegi' chcialam zrobic a ostatio jakos nie bylo czasu ani sposobnosci. ach, juz nie moge sie doczekac! :) :D Stokrotka- Tobie gratuluje. Katia- a mamy podobne zalozenia. Ty startowalas na poczatku topiku z 64 - wiec niedalego 65, a ja zaczynalam z 70kg i teraz tez jestem w punkcie wyjscia. Wiec DO BOJU!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tangeska, dobre nagrody sobie wymyśliłaś za utratę kilogramów. To cię zmotywuje na pewno! Katiu, jak ci idzie twoja dieta? Czy to jest taki mix, który pijesz zamiast posiłków z syropem klonowym i pieprzem cayene?? Ja sobie właśnie przygotowałam śniadanko: 4 kawałki pieczywa Wasa z twarożkiem z cebulką i pomidorem. Jestem już po porannej kawusi z mleczkiem. Co do słodzika to macie rację. Żaden nie smakuje jak cukier!! To już lepiej pić gorzką herbatę albo ewentualnie posłodzic cukrem... Życzę wam miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tak ,MC to tak jak mówisz -miks do picia.Jestem zdesperowana i muszę schudnąć. Wczoraj wytrzymałam bez jedzenia i na wadzę 65kg,a nie 66kg.Fajnie ale i tak dużo za dużo . Tangeska-masz fajną motywację z tymi nagrodami-napełno tobie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu, a jak długo będziesz piła tą mieszankę? I jakie są prognozy na schudnięcie? Tzn. w jakim tempie chcesz schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka-ja wymiękłam jeszcze wczoraj:(:( Znów martini u znajomych ,dansing z tatarem:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! u mnie calkiem spoko. wczoraj obliczylam - pochłonełam ok 1114kcal, mniej wiecej rozłozone przez cały dzien. tyle ze nie cwiczylam i caly dzien siedzialam w domu. dzis jeszcze nie wiem ile, ale tez calkiem dobrze sie trzymam :) takze przyzwoicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu, ja ci nie chcę prawić kazań ale sama wiesz... Tangeska, widzę, że się dzielnie trzymasz. Oby dzisiaj też było tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis ok 1052kcal. ale niestety znow nie cwiczylam.. jestem strasznie zmeczona bo ganialam po sklepach.. mam nadzieje, ze jutro juz rusze dupke :) do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis ok.1413kcal, zobaczymy ile pokaze waga.. wczoraj wieczorem bylo 69,1kg. jakos idzie. Katia! nie wierze, ze nie dajesz rady, zawsze bylas najdzielniejsza! a z drugiej strony zadaj sobie pytanie czy naprawde tego chcesz, potrzebujesz. jesli tak to nie wystarczy chciec, trzeba dzialac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis tak: 1. 596kcal 2. 110kcal 3. 504kcal razem ok.1210kcal wieeem strasznie duzo tych kcal na jeden posilek. to przez to, ze na sniadanie,a w sumie juz po, zjadalam prince polo (ok280kcal) a na kolacje wcielam duzo zupy.. ach te kalorie.. zdradzieckie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravo, Katiu! Ja niestety znowu zaliczyłam kompulsik ( 7 kanapek i 2 batoniki) i waga mi podskoczyła od razu. Jutro sobie robię głodówkę, żeby wrócić do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymałam wczoraj na kefirku.Dziś dzień drugi i na pełno też wytrzymam. Stokrotka-kompulsy to rzeć naturalna kiedy się ograniczasz.Dasz radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×