Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katia197

Od dziś na diecie.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość MEBLE VENUS
Zapraszam do zakupów w meblowym sklepie internetowym ,,Venus'' - NISKIE CENY! NOWE MODELE! Największy wybór stołów, krzeseł , mebli tapicerowanych , narożników, sof, kanap , hokerów,krzeseł tapicerowanych oraz włoskich , niesamowitych tapczaników dziecięcych oraz wielu innych mebli. ****** PRODUCENT *****NISKIE CENY **** SPRAWDZ***** http://venus-meble.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam Katiu na kefirkach? Trzymasz się? Jak ja sobie robiłam Dni Kefirkowe to popijałam takie owocowe 0% tłuszczu bo naturalnego więcej niż jednego dziennie nie dam rady pić. Ja na razie się trzymam bez jedzenia ale wypiłam już morze kawy zbożowej z mlekiem. Boję się jednak, że dostanę dziś znowu kompuls. Trochę mnie pocieszyłaś z tym, że tak się dzieje ale wolałabym ich nie mieć bo potem mam straszne wyrzuty sumienia. A jak z tym jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzielnie się trzymam na kefirkach-wypiłam 2 po 400 g. A kompulsy też mam i też mam straszne wyrzuty.Jak zaczynam jeść to nie mogę przestać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravo, Katiu! Widzę, że się wzięłaś za siebie. Ale daj spokój już z tymi kefirkami ! Zjedz coś chociaż na śniadanie! Ja wczoraj wytrzymałam bez jedzenia i schudłam jeden kilogram. Jestem zadowolona. Najważniejsze, że waga się utrzymuje poniżej 60 kg. Dzisiaj jem normalnie. To znaczy dietetycznie. Na śniadanie przegięłam. Ale w drugą stronę. Nie posmarowałam sobie chleba margaryną tylko wszamałam taki suchy chleb z szynką. Paskudne to było! Nigdy więcej!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymałam 2 dni-sam kefirek.Chcę powtórzyć tych 12 dni co mi się udało na początku topika .Wtedy schudłam ok.7kg.Kiedy zaczęłam dietetycznie się odżywiać 1-2 kg wróciło,no to 5kg miałam z głowy.Kurdę ,na pełno mi się uda!!!!!!!!!!!!!!! A tobie w dalszym ciągu gratuluję 5 z przodu.Też o niej marzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej :) tangeska widze, ze dajesz rade! u mnie wczoraj bylo ok 1800kcal :/ (zjadlam o duzo za duzo musli crunch) dzis 747kcal waga wczoraj 68,7kg. mam nadzieje ze dzis bedzie nizej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam! waga 68,3 :)) zostaly mi jeszcze 3,3kg i robie wloski ;) ale powiem wam, ze chyba bardziej motywuje mnie fakt ze nie wciskam sie w 80% moich jesienno-zimowych ciuchow :( no i jeszcze jedno - wszystkie moje kolezanki maja swietna figure, sa super zgrabniutkie, a ja posrod nich taka wielka, tlusta, czarna owca. zle sie czuje w swoim ciele.. Katia, Stokrotka JAK TAM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś niespodziewanie więcej na wadze :( chociaż trzymam dietę ale to może woda. Wczoraj wieczorem odniosłam sukces bo pohamowałam się przed kompulsem. A tak bardzo miałam ochotę sie napchać. Ale zjadłam tylko jedną małą kanapkę i poszłam spać.:) Dzisiaj na śniadanie mam kanapki z twarożkiem z cebulką i pomidorek. Życzę wam miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam na Tropical Islands pod Berlinem-super!!! W piątek byłam na dansingu-wódka,whisky ,tatar,frytki:(:(: Wczoraj na Tropical Islands-piwo,drinki,jedząko. Dziś snickers i czekoladka:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm Katia az mi slinka pociekla! zycie chyba warte jest takich momentow :p u mnie dzis ok 1200kcal - troche duzo :< ale bylysmy dzis z kolezanka w resteuracji i takie pysznosci! w sumie wyszlo ok 400kcal z tej kolacji. chyba teraz powinnam sie troche ruszyc i pocwiczyc.. dzis sie nie waze, zeby nie popasc w obsesje ale moze jutro sie zwaze:) 3majcie sie dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie dzis bardzo obfita kolacja, niestety i wypadalo zjesc.. makaron z pesto to miej wiecej 600kcal! masakra.. a ogolnie 1070kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie zwazylam - 67,9kg mam wyrzuty po tym tlustym pesto :( bez tego pewnie byloby mniej... i musze w koncu zaczac cwiczyc, bo mam wrazenie, ze splywa ze mnie woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory, ze prowadze monolog :D ale cholera obliczylam, ze schudniecie 2kg zajelo mi 9dni!!!!!! masakra! musze sie pospieszyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsa40
Hej Dziewczyny:) Przygarniecie mnie? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam wielki apetyt na słodkie a w domu nic słodkiego nie było i.... zjadłam kromeczki bułki z margaryną posypane cukrem.:) Dobre były!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kajsa40-pewnie że przygarniemy:):):) Ja wczoraj cały dzień nic nie jadłam ,a na wieczór nażarłam się sushi i napiłam się wina z koleżanką. Dziś zamówiłam tabletki Lida-bo widzę że jestem słabowolna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia... ja bym sie w to nie pchala na swoim miejscu, sama wiesz ze mialas problemy depresyjne. no ale jak uwazasz.. ja musze sie wam przyznac ze czasami lykam meizitang-bo jeszcze mi zostal z poprzedniego dosyc nieudolnego odchudzania. dzis np nie wzielam i mam dobry humor i wszytsko jest ok. a wczoraj normalnie zlapalam takiego dola ze moglabym mozyc poduszke przez 3h. u mnie dzis 1052kcal. byloby mniej ale zjadlam hot-doga takiego najzwyklejszego (parowka wbita w bulke) i nie dosc ze mnie zaczal po nim bolec brzuch to jeszcze okazalo sie, ze ma 436kcal!!!!!! masakra.. ja nie wiem co oni do tego daja skoro to jest zwykla bułka a nawet 1/2 bo taka dluga i parowka. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wlasnie znalazlam swietne filmiki z moim ukochanym belly dance:) od jutra cwicze, nie ma bata!! jeden filmik trwa 30min. mam jeszcze drugi ale jeszcze nie wiem na czym dokladnie polega. a tymczasem dobranoc i udanego jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właściwie dlaczego mając skłonności depresyjne nie powinno się przyjmować specyfików wspomagających odchudzanie? Bardzo mnie to ciekawi. Ja wczoraj dietkowo byłam dzielna. Dzisiaj waga pokazała mniej co mnie cieszy.:) Katiu, a ty może nie pij tych kefirków bo potem jesteś wygłodniała. A raczej jedz malutko ale regularnie. (Wymądrzam się a sama mam napady głodu):p Dzisiaj wieczorem prezentacja prawdziwych chudzinek czyli Top Model. Oglądacie? Bo ja mam swoje dwie faworytki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wiem że po tych specyfikach mam doła,ale mam nadzieję że teraz(cha-cha)nie będę miała.Przyszła moja Lida-zażyłam jedną. Stokrotka-ja wiem że trzeba jeść po troszeczku ale nie umiem:(:( Też oglądam Top Model mam tak kilka co mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, postanowiłam dołączyć się do tych 'wiecznie na diecie' ;) ja właściwie jestem na diecie od 3 miesięcy i schudłam z 54kg do 48kg ale niestety jakiś czas temu waga stanęła w miejscu ;/ od jutra będę na adim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka - my nie mowimy jakis tam ziolkach na odchudzanie, poczytaj o sibutraminie to sie dowiesz :p Katia - w takim razie trzymaj sie :) Dusia - witaj! fajnie ze jest ktos nowy :) adi czy adipex? czy cos innego? jaki masz wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 1133kcal i nieodwołalnie ćwiczenia!! ps top model tez ogladam :p wszystkie sa sliczne, chociaz ta dziewczyna ktora caly czas placze jest za chuda. naprawde, jak osatnio podniosla bluzke to nie widzialam w tym nic sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×