Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Nikoli

Odgrzewanie mleka modyfikowanego

Polecane posty

Gość Mama Nikoli

Moja corka ma 8miesiecy, zawsze na noc robie mleczko potem tylko do podgrzewacza w sypilani i gotowe! Nic jej nie jest tylko czesto budzi sie w nocy, czy powodem moze byc to mleko? Czy Wy odgrzewacie mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZamyslonaZyciem
czesto sie budzi moze jej byc za goraco poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam słów:/
litosci!!! poczytaj co pisze na opakowaniu mleka tępa dzido!!! nie przygotowuje sie mleka wczesniej bo namnazaja sie w nim barzdo szybko bakterie!!! dziecko dostanie biegunki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maaaaj gaad
zrobienie mleka to pol minuty,po cholere to odgrzewac? słyszałas o bakteriach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aj.............77
Mleko modyfikowane musi być wypite po przygotowaniu, nie odgrzewamy nawet, jak w butli sporo zostanie. Tym bardziej nie powinno się go przygotowywać wcześniej. Zresztą, na każdym opakowaniu powinna być taka informacja. Jeśli chcesz szybko małą w nocy nakarmić, to przygotuj sobie w buteleczce samą wodę, szybko podgrzej w podgrzewaczu, czy mikrofalówce i dopiero dosyp mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez mleko tylko jest dobre do godziny po zrobieniu, przecież na opakowaniu jest napisane, zrobienie mleka schodzi krócj niz podgrzewanie a takie mleko które stało dłuzej sie nie nadaje to chyba proste, jestem w szoku szczerze mówiąc przez to co napisała autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****magda*****
ja rowniez tak robie i mojemu dziecku nigdy nic nie bylo. i zadnej biegunki nigdy nie miala. tylko ze ja nie podgrzewam tylko daje jej zimne, reszte ktorej nie wypila na kolacje. ale to tylko jak sie obudzi bo czasem spi do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku .........dzieciak 8 miesięczny pije zepsute mleko.........brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna podgrzewac mleka modyfikowanego!!dosc ze traci wartosci odzywcze to jescze mnoza sie bakterie.ja na noc wlewam wode do termosu, wiec moment i mleko gotowe!ciesz sie,ze Twojemu dziecku nic do tej pory nie bylo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda,mleko po zrobieniu moze stac tylko godzine!!!!!jeeeny dziewczyny,to z lenistwa,czy z wygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aj.............77
Dziewczyny bez przesady! Szkoda Wam kilku ml niedopitego mleka? Jak można podać maluchowi mleko z poprzedniego posiłku, w dodatku zimne? Jak nie zjesz obiadu, też po paru godzinach zjadasz zimne resztki? Gdzie rozsądek? Ciepłe mleko przede wszystkim jest lepiej przyswajalne dla małego brzuszka, o świeżości nie wspomnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem tak
ta informacja na opakowaniu ze mleko moze stac tylko godzinę to chwyt marketingowy, zeby ludzie nie odgrzewali mleka tylko robilinowe, a co za tym idzie więcej mleka się zużywa i więcej kupuje:p powiedziala mi to doswiadczona lekarka, kiedy mój syn leżal w szpitalu na zapalenie pluc. tam dzieci mają przygotowywane mleko raz dziennie na caly dzien. mleko stoi gotowe w lodówcei podgrzewa się je w mikrofali... dziecko bylo tak karmione przez tydzien i nic mu nie jest:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maaaaj gaad
jasne:O przestan pierdzielic z tym mlekiem w szpitalu bo jak widac nie masz pojecia o przepisach sanitarnych ograniczona babo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem tak
znalazla sie ta co ma pojęcie:D ja jestem ograniczona?? ja ciebie nie obrażam, wiec zastanów sie kto jest ograniczony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla szpitali producenci mają specjalne mleka gotowe, w małych buteleczkach, właśnie po to, aby nie przyrządzać z proszku. Co za bzdury, że mleko cały dzień stoi w lodówce! Chwyt marketingowy? A namnażające się bakterie w mleku, to też wymysł marketingowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze!!!!ja lezalam z moim malym tydzien w szpitalu i mleko ZAWSZE BYLO ROBIONE SWIERZE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem tak
i myślisz że szpital ryzykowalby zdrowiem dzieci z wygody?? a gotowe mleka w plynie są tylko dla noworodków te poczatkowe, dla starszych są tylko w proszku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maaaaj gaad
a ja wam powiem tak...zniknij kobieto i sie nie kompromituj!!!!! jestem statystykiem szpitalnym, bywam na oddziałach i noz mi sie w kieszeni otwiera jak sie czyta takie idiotki jak ty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem tak
jakos sie z nim nie spotkałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem tak
w takim razie odwiedz szpital na wrońskiego we wroclawiu, bo tam dzieci trują:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Nikoli
moim zdaniem troche przesadzacie, moja corka jest zdrowa jak ryba i od urodzenia podgrzewam jej mleko w nocy, wiec bez przesady prosze... nigdy nie miala biegunki ani zaparc wszystko jak najbardziej prawidlowe. Mimo wszystko dziekuje za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek;)
bylam na praktykach na oddziale dzieciecym i tak jak dla malutkich tak i dla tych wiekszych bylo mleko w butelkach, ze sie tak wyraze w plynie. Co do mleka robionego w domu to widze, ze niektore kobiety nie wiedza o istnieniu bakterii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem tak
oczywiscie z eprzesadzają:o naczytały sie poradniczków, ksiązeczek, broszurek i na ich podstawie dzici wychowują. a z życiem nie ma to nic wspólnego. wszyscy ktorzy robia inaczej są idiotami itp, jak to przeczytalam pod swoim adresem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna bardzo madra matka masakra jak sie to czyta nie robi sie mleka wczesniej aby je w nocy podgrzac NIE WOLNO zrob sobie rano kawe z mlekiem i odgrzej ja po poludniu w mikrofali ciekawe czy ci bedzie smakowac a w takim odstanym mleku od razu robia sie bakterie i tak jak juz ktos wczesniej napisal po pewnym czasie zaczyna smierdziec niektore matki nie maja pojecia o niczym masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×