Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nopytanie

Jak zrobić dobra MInete

Polecane posty

Gość nopytanie

Tutaj pytanie do bradziej doświadczonych kolegów jak zrobić partnerce dobrą minetę /?? Panie tez możecie się wypowiadać co lubicie najbardziej w minetce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Bylebyś nie gryzł i od razu nie brał się za pieszczenie łechtaczki, najpierw lizanko bułeczki, później rozchyl płatki i w okolicach dziurki smyraj języczkiem, także wewnętrzne płatki bułeczki :P i później coraz wyżej, zbliżając się do łechtaczki, jak już będziesz czuł że lekko napuchła, to znowu zejdź niżej, czasem pieszcząc łechtaczkę zerkaj na partnerkę, bo bywa że pieszczenie łechtaczki czasem aż boli, wtedy zejdź niżej, rozkoszuj się smakiem i zapachem, wciskaj język w dziurkę. Ja uwielbiam też jak partner schodzi swoimi ustami niżej, liże okolicę pomiędzy cipką a pupą, albo jak pieści cipkę a palcem (mokrym od śliny) wciska się delikatnie w pupę. No ale co kto woli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa:(
popieram wczesniejsza osobe;))tak jest bardzo dobrze!!;) i pocaluj tez;d fajne uczucie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ty wiesz czego chcesz. Mysle ze jestes wygolona, owlosione lizac to zadna przyjemnosc (wlosy w ustach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa:(
do kogo to pytanie/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
mam tylko mały paseczek, cipeczka poza tym cała ogolona, nie lubię być włochata :D Lubię jak widać i przede wszystkim czuć soki faceta na swojej myszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo apetyczna. Ja tez jestem ogolony, tez tylko pare wloskow zostawilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.wyszorować jęzora 2.wypucować cipkę 3.wykonywać ruchy jęzorem od odbytu w kierunku pępka podobne do konsumpcyjnych przy bambino ,casate itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nopytanie
skąd wy te foty berzecie pstrykacie jak zie pieprzycie z partnerami :) No możne jeszcze jakieś pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
No a jak :) A Ty nigdy nie robiłaś/łeś? Ja mam takich fotek sporo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i moja kolezanka robimy sobie zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nopytanie
nie nie robiłem wiesz jestem o swoja druga polówkę strasznie zazdrosny jak chce sb ja pooglądać to porostu ja rozbieram ona zawsze jest bardzo chętna na sex a mysl ze te fotki jakimś cudem mogły by ujrzeć światło dzienne mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nopytanie
widzę ze kolega zalicza koleżanki :) co bzykniesz i wypierdalaj ;p slaba bylas ale trzeba sie bawic puki jestesmy mlodzi ja nie chce żadnej innej z Moja będę juz do końca ma perfekcyjne cialo i wgl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile kosztuje
Skoro jesteś pewien że będziecie razem, to niby jakim cudem Wasze fotki miałyby ujrzeć światło dzienne. Przesadzasz. Naprawdę Twoja laska nie wysyła Ci mms-em swoich nagich fotek? Ja mojego faceta podkręcam już od rana jak jest w pracy :) To co w telefonie kasuje po obejrzeniu, bo wiadomo - komórka to strach że ktoś ukradnie itp. Ale fotki w kompie itp? Któż miałby się tam do niego dobrać oprócz nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Eeee, to nuda u Was. My nagrywamy sobie filmiki i puszczamy często, fajnie wygląda nasz sex z innej perspektywy. Mój facet nie jest o mnie zazdrosny, bo nie musi. Jak jest chemia w związku, to zazdrość niepotrzebna, chyba że jest się niepewnym siebie, to wtedy istnieje strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nopytanie
jasne ze wysyla mia ale nie robimy zdjęć ze stosunku :) wiesz w tele mam pełno haseł wiec nie muszę osuwać :) Moja mi od rana o sexie pisze i wgl ciągle nawija jak to będziemy dzis sie bzykac :) lobię o tym pisac :P ale nie wtedy gdy np jestem w galeri bo sobie staje i widać cholernie a wiadomo pełno nastolatek wokół "P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagrywacie filmiki w dwojke albo trzecie osoby tez biora udzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nopytanie
w tym proble wiesz :) jestem atrakcyjnym facetem a ona jest sliczna Kobieta ciagle jakies od mnie pisza i po nr podchodza wiec ona jest zazdrosna Mimo ze wie ze jej nigdy nie zostawie i wgl :) taksamo ja onia zazdrosny jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
No a w komputerze to haseł już mieć nie możesz? :D Dziwne, tam to dopiero można sobie fajnie pooglądać, co tam goła laska, zdjęcia czy filmy W TRAKCIE to jest TO! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Nie tylko wy jesteście atrakcyjni, nam też niczego nie brakuje. Jak spotyka się dwoje atrakcyjnych ludzi to tym bardziej jest olewka na resztę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nopytanie
no niby masz racje :) olewać można ale wiesz zawsze sie ktos na cb gapi i sama mysl ze na moja dziewczynę jakis frajer sie gapi na pupe mnie wkurwia :) wiesz ja mam na dodatek kaloryfer :) lata treningów pilki recznej przynosz swoje moja uwielbia go lizac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
To masz inne podejście do tej sprawy niż mój facet. On jak widzi że jacyś kolesie się za mną oglądają, to jest dumny i ma jeszcze większą chcicę na mnie i tym bardziej chce uwiecznić nas RAZEM na filmikach czy zdjęciach. Mój facet jest na tyle pewny siebie, że sprawia mu wręcz przyjemność że inni wlepiają oczy w jego "własność" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nopytanie
jasne ze fajnie jest ze kumple zazdroszcza maja czego ale ciagle ktos mi cos zazdrosci chodz by to ze mam lepsze ciuchy buty nie wiem skarpetki iw gl :) to ze moge moja wziac na motor i jechac gdzie chce chodzby to ze jestem w kadrze polski mam fajy brzuszek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nopytanie
ta zazdrość jest przykra jesli ktos podchodzi do cb i tak ty to masz sie fajnie a co kurwa wy nie możecie miec fajnie moja wina ze sie urodzilem w zamożnej rodzinie i mam śliczną dziewczyne :) taki tok myślenia jest zjebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fra
A ty jak jestes taki zazdrosny to zajmnij sie twoja partnerka a nie siedz przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
Hahaha, serio zwracasz uwagę na to że ktoś Ci zazdrości skarpetek i innych pierdół? :D Co to za ludzie którzy podchodzą do Ciebie i mówią: 'zazdroszczę Ci bluzy, slipów czy zegarka'. No chyba że to jacyś gimnazjaliści, bo dorośli ludzie tak nie reagują :D No nie Twoja 'wina' że urodziłeś się w bogatej rodzinie. W sumie to żaden sukces. Sukcesem jest urodzić się jak mój facet w ubogiej rodzinie i osiągnąć wiele SAMEMU. Jego dzisiejszy status to wyłącznie jego zasługa, nie jego rodziców. Zresztą mnie zawsze 'jarali' faceci obrotni, pracowici, odpowiedzialni, seksowni = męscy i lubiący sex :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihahaha
ja? 7, w tym 3 dłuższe związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×