Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mystery_

Obecnie coraz mniej facetów bedzie chciało zakładac rodziny Drzyjcie dziewczyny.

Polecane posty

Gość 0101
"W większości znanych mi młodych małżeństw to mężczyźni dążyli do ślubu" to logiczne - seks wychodzi im wtedy taniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kobieta z piekła rodem. przeciętnego Polaka nie stać na "zagraniczną dziewczynę", nie licząc bloku wschodniego" Niemka, Szwedka czy inna "zagraniczna" zachodnia dostaje "szajby" na punkcie mężczyzny z Polski (jak na takiego prawdziwego trafią, których u nich już prawie nie ma), jakieś uśpione instynkty się odzywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
"na punkcie mężczyzny z Polski " czyli jak się łatwo domyślić musi być MĘŻCZYZNA (drukowanymi w celu przeczytania "w prawdziwym tego słowa znaczeniu") :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skannskkaa
Jeszcze ciągniecie ten głupi temat? Niech kazdy robi co chce i zajmie sie wlasnym zyciem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
ja się zajmuje własnym życiem urozmaicając je sobie zostawianiem po sobie śladu na kafe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem Polakiem
mieszkajacym za granica i na powodzenie wsrod kobiet z innych krajow nie narzekam. To nie zalezy w duzej mierze od narodowosci, tylko od czlowieka. Ja jestem przecietnym Polakiem ze swoimi "typowymi" polskimi zaletami, tj. gościnnością, życzliwością, tradycjami, szanuję i lubię dom i rodzinę. I to przyciąga :) I nie mówcie, że Polacy tacy nie są, bo są! Uogólniając oczywiści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
ja znam Polaka w USA (wysoki i calkiem przystojny) ktory czasem ma juz dosc ciaglych smsow od Amerykanskich mlodych kobiet (tam kobiety nie maja oporow zeby "podrywac" mezczyzne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgfhfhfgh
i tak powinno byc tylko matki polki sa zacofane i szukaja ksiecia na bialym koniu a potem placza ze sa starymi pannami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
e tam, mezczyzna pownien czuc sie zdobywca, dobrze, ze staramy sie ten obyczaj kultywowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemki jak się zacznie bajerować, to cieszą sie jak głupie :D i to wystarczy im opowiadać wcale niewyszukane głupoty :), w ogóle Niemki jako kobiety są bardzo miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×